Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   278 / 3580
(#) szamóca válasza Sergei hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Köszönöm, ezt a hozzáállást szeretem. :eljen:
(#) Norberto hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Van otthon valakinek térdelőszéke? Mik a hosszútávú tapasztalatok?

Nagyon szemezek egy ilyen szerkezettel...
(#) Sergei válasza szamóca hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
szivesen sajnos a szo és a szépszo nem használt semmit. legnagyobb halálom mikor a falevelet meg a lenyirt füvet bezsákolják és ugy dobják ki az erdöbe.bánom is én vigye ki de ne zsákba.mert mire a nylon elrothad az jopár évtized vagy több.
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
És egy csavarhúuóval megfejthetem?
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Ha hajlandó vagy kifizetni érte 70000Ft-ot.
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Mehetnek az anyuk....
(#) googa válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Én már első látásra gyanítottam, hogy úgy működik a Sony Izé, ahogy a doromb nevű hangszert a szánk és kezünk takaró öblösségével intonáljuk.
A két fülecske és az izgő-mozgó viselkedés próbálja úgy szórni a hanghullámokat, ahogy az a természetben előfordul. Végülis egy hangszóró mindig ugyan arra szórja szét a hullámokat...ha megrángatod máris máshogyan hallod a hangokat...
Sokra mondjuk nem lehet használni, a Dolby és a 6.1 is már elég profi minőség... Azért megnézném egy mozi plafonján 100x-os méretben (persze villogás nélkül).
(#) sprofan válasza googa hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Ilyet lehet nálunk kapni a Sony centerben. Meg is lehet nézni élőben, hát mit is mondjak, szerintem meglehgetősen gagyi..... Azt írja, bluetooth-al lehet zenéket tölteni rá, ha csavargatjuk akkor léptetünk a számok között, rázás a kereséshez, és forgatás a hangerő beállításhoz. Amúgy 84.990Ft (ezért az ízéért nagyon sok)
idézek:
Idézet:
„A beépített digiális erősítő és a lekerekített dóm sugárzók ezen kívül kiváló minőségű hangzást biztosítanak.”
Hát, azért abba a kiváló miőségbe belekötnék...
(#) googa válasza Norberto hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Hú ez a "térdelőszék"... először valami perverz dolgot vizualizált meg az elmém de aztán rájöttem mi az.
Az én kollégáim közül páran FITBALL-on üldögélnek és nagyon kényelmes, tanusíthatom. Csak sok helyet foglal.

Nézzétek a Discoveryt!!!
(#) Norberto válasza googa hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
:miaz:

[off] :nevetes1: Rossz az, aki rosszra gondol :hehe:
(#) _ampervadasz_ válasza sprofan hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Apám az annyira elvakult, hogy csak $ONY , meg PANA$ONIC, $harp, és meg állt nálla a világ, amikor azt mondtam neki, hogy te hallottál az AVA márkáról? Errő mi az, biztos valami gagyi, ocska Chinai gyártmány. Szóval ennyit tudok mondani... ennyire hü*ének látnak minket a nagyok felülről ( minden sza*t megetenek velünk) , és van aki ennek be is dől, lásd apám...

Amit viszont utálok, és hatalmas agymosónak tartok az a $Hit gy$ülek$ezete!
(#) DuMatyi hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Jó estét mindenkinek! Most landoltam Baján! Kiszálltam az autóbuszból, majd van két lábam... még visznek...
A nővérem mobilnetjén lógok, amerikában van! Nem tud szólni érte Hacsak nem skypeon...
Egyébként tud róla,ő adta oda

Minden kedves hozzászólóval egyet értek!!

A gond a következő: a világ gazdagabbik fele fogyasztásra van ösztönözve. Én gyerekkoromtól fogva fityiszt mutatok a fogyasztói világnak! Így neveltek! Ez az értékrendem! Példának okáért: n**** 3510 i telefonomat azért nem cserélem le, mert elég. Piros gomb,zöld gomb, sms. Ennyi! Funkciói 90 %-át nem használom ki! Előző hozzászólásaimat nem kívánom ismételni, remélem ismertek már annyira, (p. 473-tól) hogy ne kelljen még egyszer elmondani.

Kis plusz: ökológiai lábnyom. Fogalom, mely szerint mekkora kárt okoz az ember a Földnek élete során. Relatív szám, az egyes fok az ősember, aki nem "vétett" semmit, nem okozott kárt.

Amerikai 11 egység, Magyar: 5-6 egész.
Ha mindenki úgy fogyasztana,mint a yankee, akkor 4 másik földbolygó kéne!!! Kína is kezd felzárkózni,meg India! Akkor lesz a baj, ha minden kínai, meg indiai úgy akar élni,mint egy amerikai!

A fenntartható fejlődésnek és a környezetvédelemnek nem a környezet védelme a fontos, hanem az eljövendő generációk alapvető létfeltételeinek biztosítása.

Itt nem mi vagyunk a bűnösök! Mi számítunk legkevésbé! Bush bácsi kilépett kyotóból!!! Csődöt mondott!
Minek is kell új computert venni évente? azért, hogy a legjobb játék elfusson! tartsuk csak el a játék-, és gépgyárakat! Jelenleg egy 5 (!) éves laptopról írok!
Csunyán meg vagyunk vezetve!
Be kéne húzni a féket, mert 200 éven belül élhetetlen lesz a Föld! egyik fele éhezik (70%), a maradék 30 % meg élvezkedik! A 70 % kárára! A világ vagyonának 90 %-a 10 % kezében van, a 90 %-nak meg a 10 % jut!

Amíg az olajlobby van, addig benzines kocsik fognak szaladgálni!

Zárásképp: 2030-ra Amerika és Kanada összenyitja határait. Nekik egész jó klíma lesz. SENKIT NEM FOGNAK BEENGEDNI!
Európa elsivatagosodás felé halad! Magyarországon mediterrán klíma lesz,és mivel az éghajlat zónahatárok eltolódnak, nálunk megjelenik a skorpió,madárpók, meg egész sor más különlegesség! Persze vízhiány is lesz...

Ez csak kis része annak, amit környezettan órán elmondtak halkan, négyszemközt a Pannon egyetemen. Ha másért nem, ezért érdemes volt végigszenvedni ott 2 évet! Tehát: olyanért megint mi húzunk rövidebbet, amiről nem mi tehetünk! Nem mi húzzuk a legrövidebbet! Emellett a föld népessége nő... A föld felülete véges! Mi következik ebből??? Az, hogy nagy baj lesz, amikor az ivóvízért fognak háborúzni!
Erről elsősorban AMERIKA tehet! Az ott levő szélsőségesen fogyasztói társadalom! Amit mi majmolunk...

Bocs, de nem voltam netközelben, különben 2 oldalt is teleírtam volna! Ez csak töredéke annak, amit le szerettem volna írni!

Matthew voltam!
(#) titi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Hali!
Idézet:
„Példának okáért: n**** 3510 i telefonomat azért nem cserélem le”
...
Nekem 6150-em van, ez még monokróm..
Még mindíg gyári aksi van rajta, kb 4 napot bír.
Pedig már kétszer fürdött, és számtalanszor esett.
(ha jól emlékszem 99-ben készült)
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Szia!

Nem sok újat tudok hozzátenni! Mi, ehhez kicsik vagyunk.
Az a baj, hogy akik a kéziféket betudnák húzni, maguk, illetve vagyonuk alatt vágnák a fát.
Kiábrándítónak hangzik, de mi magunk vagyunk a sáskák a földön! Mindent felfalunk, kiírtunk, elpusztítunk és túlszaporodunk. A hiper-szuper orvostudomány jó dolog, de a természetes kiválasztódást, és populáció szinten tartását ferdíti el. Ne jöjjön senki, hogy milyen szívtelen. Még csak 39 éves vagyok, de az anyukámon kívül, már mindenkit eltemettem a családból. (Felmenőkre gondolok)
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 14, 2008 /
 
Egy kis nagy OFF!

Tiszerintetek egy teljesen jóállípotban lévő 75LE 1500m^3 blokk mennyit ér egy 2107 -es ladából kiszedve, még teljesen jól járt, 4000 fordulat felett megugrott!
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Rendben. Ha ti őszinték vagytok, hát én is. Ez is egy álláspont! valóban elferdíti! Ha már elferdítésnél tartunk. Fogamzásgátlás, szexuális felvilágosítás!. Ennyi. Nem nekünk, hanem afrika,india, kína! Oda, ahol azt hiszik a gólya hozza a babát!

Álljanak itt a kezdetek. 5,5 hónapra születtem 1350 grammal! Az inkubátorban 90 dekára lefogytam. Anyukámnak előttem volt 5-6 spontán vetélése. Jelenleg itt vagyok és írok nektek! Folytassam?

Aki nem hiszi, csatolom az eredeti gépelt zárójelentést! Jövő héten, mert nincs itt Baján kéznél
(#) Sergei válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
legyen 77LE én személy szerint 30 ezernél nem adnék érte többet.meghát 4000 felett ugrik de lehet 5000 felett köpi a kéket.
(#) _ampervadasz_ válasza Sergei hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
olaj problémái nem voltak soha, egy párszol elvittem csapatni, a kuplungja az ki is készült töllem, meg a váltó holtjátéka is megnőtt, de azért itéltem bontásra, mert a kaszni nagyon megadta magát, sok helyen elkezdett rohadni, illetve rendbe is hoztam volna, de sajnos időleges valutahiánymiatt tovább rohadt egyhelyben. Az egyik csapatásnál a kormánytartó konzol leszakadt, de hegesztéssel visszaraktam.
(#) Sergei válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
aha jovan akkor te is szeretsz kilincsel elöre menni igazábol még a vas kora is számit mint tudjuk nem 10 éves konstrukciorol van szo.de hát kinek mennyit ér meg.
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Bocs, senkit nem megsérteni akarok(akartam)! A feleségem is dettó, mint a Te eseted!
Lehet, hogy nem fogalmaztam érthetően. Azt szerettem volna kihozni belőle, hogy a természet küzd a túlnépesedés ellen a maga módjával, a különféle megbetegedésekkel és mi ezt lassítjuk, gátoljuk. Persze, hogy nem hozható egy kalap alá a szeretteink eltávozása és az "elromlott, majd veszek másikat" dolog.
Minden erőnkkel azzal küzdünk, hogy minél tovább velünk lehessenek. Ez így is van jól!
Mint mindenre a megelőzés a jó gyógyír:
Idézet:
„Fogamzásgátlás, szexuális felvilágosítás!. Ennyi. Nem nekünk, hanem afrika,india, kína! Oda, ahol azt hiszik a gólya hozza a babát!”
Nohát ez viszont nagy vallási probléma, de nemcsak ott, hanem nálunk is! Nálunk már azért rendeződtek úgy ahogy. Az egyház hallani sem akart róla. Mondván, ezzel az Isten akaratát szegjük meg: "Ember! Házasodjatok és sokasodjatok!". De meddig?

Még egyszer, senkit nem akarok megbántani, pusztán elvi síkon gondolkodom.
(#) _ampervadasz_ válasza Sergei hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Idézet:
„aha jovan akkor te is szeretsz kilincsel elöre menni”


háát mit mondjak erre, igen! Amúgy 94 -es vas.
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 14, 2008 /
 
Rendben,nem bántottál meg, semmi gond! Nem tudhattad. Nem is úgy szántad! Én csak azon sértődök meg, aki szándékosan bánt meg! Ez nálad fel sem merült!

A vallásról annyit: abszolút tagadom! Ha tényleg lenne valamilyen felsőbb hatalom, akkor én nem úgy jöttem volna világra, ahogy jöttem! Nem jött volna a baj és fájdalom csőstől, nem lenne sok, még nálam is rosszabb helyzetben levő ember! Ezzel meg én nem akarok senkit megbántani, de engem ifjúkorom ellenére annyi negatív hatás ért, amit a sors nem is tudna ellensúlyozni, sajnos nem vagyok egyedül! Sok fájdalmat és szenvedést láttam, látok nap mint nap! Ez engem nagyon megvisel! Egy dolog kárpótol: olyan emberek vesznek körül, akik szeretnek (család és barátok)! Rájuk mindig számíthatok, ők is számíthatnak rám! Ez tart életben, ez adja az életkedvemet! ezért érdemes élni!
NEM A 3. DVD-ÉRT, MEG A HIPERSZUPER DIGITÁLIS ROBOKUTY-ÉRT!

EZT ÉN KOMOLYAN GONDOLOM!

(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
No igen, eléggé elmentünk a témától, de a lényeg a nevelésen múlik. Minket (gondolom téged is) úgy neveltek, hogy becsüljük meg a dolgainkat, játékaink, szerszámaink... ne generáljunk vásárlási szükséget.
Ja és nem oltották belénk a "trenti" izék utáni vágyat.

Ui.: Mind két gyerekem lázasan fekszik az 5 éves 38,5-el, a másfél éves 39,5-el, ráadásul szív és vese gondokkal. Vallásosnak neveltek, de én is már "meg"tértem.
Idézet:
„Ha tényleg lenne valamilyen felsőbb hatalom...”
vagy épp ez a terve? A fene sem érti!

Órák óta cserélgetjük a vizes borogatásokat.

Elköszönök, megpróbálok aludni, kolnap jövök.

Sziasztok!
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Jobbulást a kis lurkóknak!
(#) _ampervadasz_ válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Szintén én is jobbulást kivánok !
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 15, 2008 /
 
Jóéjszakát mindenkinek! Elcsomagolom magam másnaqpra! :whistle:
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Kösz mindkettőtöknek! Délelőtt mennek dokihoz, mert csúnyán köhögnek is. Én meg az éjjel úgy elaludtam a nyakam, hogy úgy mozgok mint a Dark Wader.

Ha már itt tartunk Bővebben: Link Ajánlom minden DJ-nek, meg nem DJ-nek. Érdemes meglesni, hagy induljon jól a hét!
(#) Frankye válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
A világon a legképmutatóbb fajta a tengerentúli.
Egyfelől "lelkes környezetvédő", mert odaláncolja magát a fához, másfelől simán elveszi a bevásárló központban a nejlonszatyrot. Elmegy reggelente kocogni, mert az jó tesz az egészségének, de utána beül a 3x6 m-es (bálna) országúti Ford cirkálójába, és azzal megy a néhány száz méterre lévő munkahelyére...
Ugyanakkor azt is hozzá kell tenni, hogy "odaát" egyszerűen NINCS közösségi közlekedés! Már gyerekkorában arra nevelik őket, hogy csak autóval lehet közlekedni. Tény, hogy nekünk (európaiaknak) természetes, hogy ha néhány kilométert meg kell tenni, akkor felszállunk a buszra, vonatra (már persze, ha közlekedik... ), vagy éppen kerékpárra pattanunk, esetleg elsétálunk odáig. Az "ámerikai" nem. Ő csak kocsival tud közlekedni, mindegy meddig megy. Nem is tudja, hogy van busz (már ha van, pl. egy Calgary méretű nagyvárosban összesen tán ha 10 buszjárat van. Reggel, délben, meg este megy egy-egy, és kész. Semmi fél-háromnegyed óránkénti közlekedés!)
Így hát az amerikai ember, ha a két km-re lévő bevásárló központba akar menni, rá is van kényszerítve, hogy az utat csak kocsival tudja megtenni... Nincsenek járdák, nincsenek gyalogátkrelők, nincsenek lámpák, csak többszintes, 2x3-2x4 sávos utak, gyorsforgalmik. Így persze, hogy arra nevelik őket, hogy menj kocsival még a budira is...
(#) Frankye válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Mi van a két sráccal? Remélem, azóta már jobban vannak, és lement a lázuk! Ilyen magas láz már veszélyes. Főleg, ha más gondokkal prosul a betegség.
Mindenesetre jobbulást Nekik, vigyázzatok Rájuk, és mihamarabbi felépülést!
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Dec 15, 2008 /
 
Kösz az aggódást, nagyon megható. Reggelre kicsit lejjebb ment a lázuk, most voltak, vannak dokinál. Este, ha haza érek, majd megírom mi, hogy változott.
Egyébként a nagyobbik lány, a kisebbik fiú. Ebben a hsz-ben van róluk kép, ha valaki nem látta még őket. Bővebben: Link
Következő: »»   278 / 3580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem