Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   795 / 1679
(#) zolika60 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Mondtam ugye, hogy sikerülni fog. Gratulálok.
(#) Ballage válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Szia! Ez tényleg nagyon szép, gratula! A feliratot mivel alkottad?
(#) Zoli_bácsi válasza Ballage hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Szia! Köszönöm szépen. A felirat az öntapadó fóliából készült, plotterrel kivágott betűkkel.
(#) Zoli_bácsi válasza Action2K hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Igazad van, köszönöm az észrevételt. Azóta már a két oldalra odaraktam egy-egy darab díszcsíkot.
(#) zolee1209 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Üdv!

A doboz megmunkálására azt mondom, hogy jó, és a maga nemében szép is lett :yes:, de én ilyen dobozba nem tettem volna nixie órát... Nekem olyan "koporsó" hatást kelt a doboz...
(#) Zoli_bácsi válasza zolee1209 hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Egyébként tényleg mintha koporsó hatása lenne. De nem akarom temetni a csöveket.
(#) zolee1209 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
[/off]De nézzük a jó oldalát... Ha elhasználódnak a csövek, akkor is a " jó helyen" lesznek! [/off]
(#) Frankye válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Elismerésem! sőt
Esetleg az új oldalról tennél fel alkalmasint képet?
(#) sooty válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Őszintén megvallva nekem is ez ugrott be elsőre: ha meghalna a hörcsögöm rendelnék tőled egy ilyen dobozt de ha pl. bedöglik az óra ráírhatod, hogy élt X évet és akkor jó lenne az összhatás. :eplus2: (ne aggódj nincs hörcsögöm )
(#) vicsys válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Nekem nagyon tettszik. Ez a koporsó feeling nekem nem jött át. Lehet, hogy kevés koporsót láttam? (hála Istennek...!)
(#) Zoli_bácsi válasza sooty hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Nem hiába... Az óra nevei OVERKILL!!
(#) Zoli_bácsi válasza vicsys hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Szia Vicsys!

Tőled őszintén jól esik hallani, hogy számodra tetszetős a kivitelezés! Elvégre az órák császára vagy.
(#) vicsys válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Na ne má'...! Van rajtam kívül még más fertőzött is... Ez a hourofilia nevű betegség eredménye. Minden esetre látszik, hogy sokat dolgoztál vele és nem kell szégyenkezned a csodálók előtt! :yes:
(#) sooty válasza vicsys hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
És fertőző...nagyon. @Zoli bácsi: de hol van rajta a gomb? (Amúgy szép a doboz én nem tudok 45 fokban fűrészelni se)
(#) Zoli_bácsi válasza sooty hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Mivel apró gumilábakon áll, az apró nyomógomb az alján kapott helyet. Úgy gondoltam, hogy mivel nem kell nap mint nap használni a beállító gombot, ezért azt rejtve terveztem a doboz aljára.

Én is hourofilia-s vagyok, sőt Celsius-termometer szindrómám is van. Ez már a végleges stádium. Gyógyíthatatlan
(#) zenetom válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
Szia!
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy eddig itt az oldalon nekem ez tetszik a legjobban a nixie órák közül.
Szóval gratula!
(#) Gafly válasza sooty hozzászólására (») Szept 7, 2011 /
 
45 fokos fűrészelés? Símán megy.
Nálam az volt a megoldás, hogy mondtam az asszonynak hogy "E gérvágó kell nekem!"
Egérvágó???
(#) Moderátor hozzászólása mraulajos hozzászólására (») Szept 8, 2011
 
Akkor miért nem ITT tetted fel?
(#) Mybuster hozzászólása Szept 8, 2011 /
 
bocsi nem ide szántam...
(#) Mybuster válasza (») Szept 8, 2011 /
 
Elnézést értettem!
(#) DJanosi hozzászólása Szept 8, 2011 /
 
Üdv! Olyan boldog vagyok hogy szavakkal ki nem tudom fejezni ! Íme az én stereo ST 151 es erősítőm stereo kivezérlésjelzővel ! A hangja lenyűgöző ! Messze nincs kész de muszáj megosszam veletek ! Bővebben: Link
(#) Doncso válasza DJanosi hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Gratulálok hozzá, csak így tovább!!
(#) DJanosi válasza Doncso hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Igyekszem,ígérem !
(#) Alkotó válasza DJanosi hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Gratulálok!
Félelmetesen "retro", mégis rend van benne.
Nem ismerem pontosan ezt az erősítőt, de szerintem a trafó kicsit "sovány". De ha nem akarod határon bömböltetni, akkor ez nem számít semmit.
(#) DJanosi válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 8, 2011 /
 
Köszönöm Az eddigi munkáimban mindig elszabadult a pokol ! Ebben viszont igyekeztem rendet rakni ! Nem tudom mennyire felel meg a trafó de én nem akarom sajnálni a hangerőt hisz azért építettem ! A kivezérlésjelzőket meg ketten terveztük
(#) mraulajos válasza (») Szept 9, 2011 /
 
Elnézést kérek!
(#) emersys hozzászólása Szept 9, 2011 /
 
Sziasztok!
Elkészült a csöves előfokom stereo változata is
(#) Tibi98 válasza emersys hozzászólására (») Szept 10, 2011 /
 
Szép lett, gratulálok!
Esetleg kapcsolási rajzot, nyáktervet, ilyesmit tudnál linkelni?
(#) emersys válasza Tibi98 hozzászólására (») Szept 10, 2011 /
 
Szia., köszönöm szépen .
Kapcsolási rajzom sajnos csak elméleti, mert sok tesztelés előzte meg a megszületését, ( a becsatolótól egészen, az srpp-s topológián át a kicsatolóig).
Nyákterven van hozzá, ha igény is van kapcsi rajzra akkor természetesen elkészítem jövőhét közepe fele. (előbb sajnos nem lesz rá időm).
Az előfok 6n6p csőre készült (annak az erősítésére állítottam be, és a fűtést is).
A nyáktervet ha kell szívesen elküldöm ha rám írsz.
A csatolt képen a kondit töltő ellenállás csak 100K a kicsatolónál.
Nemsokára doboza is lesz majd
(#) mrobi hozzászólása Szept 10, 2011 /
 
Sziasztok. Ma építettem egy kis erősítőt. Egy TDA2822M dolgozik benne. Egy 4xAA elemtartóba építettem bele. A belvilág nem a legszebb. Majd talán a következő jobb lesz. Amúgy a hangja viszonylag rendben van. Képek!
Következő: »»   795 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem