Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Uniscan / Euroscan- Visa diagnosztikai illesztő
Lapozás: OK   18 / 19
(#) bmotor60 válasza wabash hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Egyszer nyitod meg,de az egyik kisbetűs tipus,a másik amikor kilépsz az meg nagybetűs tipusválsztást ad,A nagy betűs az frissebb,nálam igy müködik.
(#) bmotor60 válasza wabash hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
De le irhatnád milyen autón,mit ir ki értelmetlenül.
(#) wabash válasza bmotor60 hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Fiat Brava 1.6-osnál ha a hibákat megnyitom, akkor a képernyő közepén megjelenik egy sárga sáv amiben egy szöveg van összevissza betűkből. A sárga sáv aljában pedig érthetően oda van írva, hogy elfogadom-e. Fel is kínálja az F1 és F2-t. Ha megnyomom az igent vagyis az F1-et, akkor egy kicsit megvárakoztat és ismét valami baromságot ír. Legközelebb inkább lefényképezem, úgy egyszerűbb.
(#) wabash válasza bmotor60 hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Én Win95 alatt futó DOS 7.0-val futtatom és gondoltam már rá, hogy lehet a 7.1-el nem lenne ilyen gond. Csak találgatok.
(#) bmotor60 válasza wabash hozzászólására (») Máj 26, 2011 /
 
Oké,fénykép,egyébként még 3.1 doson is mennie kell-figyucsak ,amikor telepited a dos 7est ki kell kerülni a KINAI betűkarakter támogatást-igy látatlanba ezt mondom...

Mert ha már eljutsz odáig hogy hiba meg ilyesmi akkor nagyon közel vagy a sikerhez!
(#) magiszter válasza bmotor60 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Nekem is ugyan ez a hiba.Asztali gép ,angol nyelvű program win 98/dos 7.1/. Nem állandó a hiba,de idegesítő tud lenni..megoldást még nem találtam rá.Több programmal is próbálkoztam,és több komplett géppel is.Csak előjön időnként ez a hülyeség...
(#) crazy1 hozzászólása Máj 27, 2011 /
 
Sziasztok, a ficom program működik elm327-es interfésszel?
(#) wabash válasza bmotor60 hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
Hát a win98 illetve DOS7.1 sem segített a dolgon. Először azt írja ki, hogy:" Ha) nrendalla mzér/sz Sendjer aKEGYEC fetA mony at met AZUTÁN IGAZOLJA " majd igazolás után: "ATEGÁS az sondasék a a Igazolja? Igen vagy nem" Bármit csinálok akkor is ezeket az üzeneteket adja be, így nem is enged tovább.
(#) bmotor60 válasza wabash hozzászólására (») Máj 27, 2011 /
 
itt a fórum első pár lapján megtalálod a jó verziót,de nekem a molnarp nevű kolléga verziója is tökéletesen megy
(#) magiszter válasza bmotor60 hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Nekem ezzel a verzióval is ugyan ezt csinálja......de van amikor jól működik.
(#) bmotor60 válasza magiszter hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Mondjatok egy olyan helyet ahova fel tudom tölteni egyszerűen,mert én még soha sehova nem toltam fel semmit.
(#) wabash válasza magiszter hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Egy másik verzió, illetve a sima bemásolós (nem feltelepítős) verzióval olvashatóvá váltak az értelmetlen szövegek. A felcsatlakozásnál a zöld ablakban felismer egy 61845-ös egységet (remélem ez az ECU a Fiatnál). A hiba menüben kéri, hogy tegyem gyújtásra és igazoljam. Igazolás után kicsit gondolkodik és kiírja, hogy nem válaszol az ECU. Elképzelésem sincs mi lehet. Egyébként a sárga LED egyszer sem villan fel. Ez a két dolog összefügghet?
(#) wabash válasza wabash hozzászólására (») Jún 1, 2011 /
 
Valami nem hagy nyugodni. Amikor a zöld ablakban kiírja, hogy megtalálta ezt a 61845-ös egységet akkor felszólít, hogy tegyem be a kulcsot és nyomjak meg egy gombot. Ez a kulcs a gyújtáskulcs, vagy valamilyen hardware kulcs ami hiányzik a felprogramozásból?
(#) subway válasza wabash hozzászólására (») Jún 2, 2011 /
 
az a zöld ablakocska csak végülis annyi, hogy megtalálta a az eszközöd, de még csak arra csatlakozott rá, nem a kocsira.
(#) plosza hozzászólása Júl 6, 2011 /
 
Tisztelt Fórumtársak!

Az Uniscan-en kívül a táblázatban szereplő GM ECU-jának kiolvasását mely szoftverrel lehetne megjeleníteni PC-n.
Több Fiatos progit megkuksoltam, de a GM-é kilóg belőlük.

Pár autótípusban hasonló van, mint az én '96-os temprámban.
Esetleg valaki már találkozott ilyen ECU-val?
(#) BadMojo hozzászólása Júl 8, 2011 /
 
Sziasztok!
Egy Fiat Coupe 1.8 16V-t ('96) szeretnék diagnosztizálni. Van valakinek tapasztalata, hogy mik szükségesek hozzá (program, csatlakozás)? A vezérlő egy Hitachi MFI-0 18 / BC2 / 6220. Előre is köszi :worship:
(#) netelek válasza molnarp hozzászólására (») Júl 19, 2011 /
 
sziasztok!

Ne haragudjatok a tudatlanságomért. Szeretném szeretett társamat Fiat tipo diagnosztizálni de sajnos nem születtem műszerésznek.
Egy pár dolgot letudok olvasni a kapcs. rajról de nem minden.( Nem ez a szakmám)
Megkérnék valakit fórumtársat hogy egy rövid összegzésben leírná nekem hogy milyen dolgokat vegyek meg ha megszeretném csinálni.
Aki megteszi annak megköszönöm
(#) Hari1231 válasza plosza hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Szia!
Na igen! a Tipo -Tempra ezen modeljei nem egy egyszerű eset! (.... már ha diagnosztikáról van szó! )

Miért nem jó neked az Uniscan? ... na jó ez a Te dolgod!
Egyébként meg van egy olyan progi, hogy FINALIST. Ebben megtalálható a keresett model.
Hozzá kell tennem, hogy én ezt a progit még nem tudtam kipróbálni! (Nem találtam olyan interfacest amivel megbízhatóan komunikálna! ... de olyan nagyon nem is kerestem! Csak ami ithon van.)
Van gyári teszterem, ... meg nagyon sok diag masinám de tényleg kevés ami ebben a szegmensben jó!

Egyébként meg ha valahol megakadsz keress bátran!
(Több mint 20 éve az Olasz masinákat javítom. )
(#) Hari1231 válasza BadMojo hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Szeva!
Neked is ua. tudom mondani, mint "plosza" kartársnak.
(#) Hari1231 válasza netelek hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Szia!
DETTÓ!
(#) plosza válasza Hari1231 hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
A Tipo sokkal egyszerűbb eset a Fiat ecusan lehetőségéből adódóan.
http://www.fiatecuscan.net/ és
http://www.fiatecuscan.net/HowToUse.aspx.

(ha nem megy az angol erre még a google fordító is megteszi)

Az Temprám 1.6 Liberty változat GM ecu-val. Nekem interface gondom van, hogy az actia-hoz milyen KKL lenne jó, mert ELM327-et csak egy próba erejére megvenni a vaterán pénzkidobás lehet.

Jó tesztelést mindenkinek

Tipo ECU.xls
    
(#) Hari1231 válasza plosza hozzászólására (») Aug 4, 2011 /
 
:eek2: hmmm?!!! Nem tudom Te hól nézted? Én több mint 10 éve használom - a "kezdetek" óta! ... és regisztrált! - a FiatEcuScan progit, .... de én még soha nem láttam benne sem Tipo, sem Tempra típust!
Interfészre meg visszatérve. Bármilyen K/L illesztő megfelel! Speciel én az Uniscant is szoktam használni a FiatEcuScan programmal! ( ... meg stb.)
Az ELM-327 az NEM tud K/L illesztést!!! Tehát: Nem fog működni!
(#) Hari1231 válasza plosza hozzászólására (») Aug 4, 2011 /
 
Ja ! Még ez lemaradt!
Milyen "actia"-ra gondolsz? Esetleg a "Multi Di@g"-ra , v. a "FIAT Examiner"-re? ... ezek csak a gyári interfacessel mennek! (sajnos!)
(#) plosza válasza Hari1231 hozzászólására (») Aug 4, 2011 /
 
A multi diagra gondolok. Több megosztón is fenn van sok képpel. Amennyiben csak a saját eszközével működhet akkor mi értelme ezekre kirakni.

K-L interfacet bütykölnöm nem nagy dolog, csak legyen hozzá szoft ami társalkodik a GM-es ECU-val.
(#) xNorbi hozzászólása Aug 5, 2011 /
 
Hello

Én egy BMW 318tds-t szeretnék diagnosztizálni. Van valakinek ezzel a típussal tapasztalatam, hogy mik szükségesek hozzá?(program, csatlakozó). Gyártási időpont: 1994 november.
(#) Hari1231 válasza plosza hozzászólására (») Aug 14, 2011 /
 
Na látod ez jó kérdés!!! ... próbáltam már nagyon sok interfésszel, de nekem csak a saját interfészét ismerte fel.
Azt pedig lemásolni nem olyan egyszerű mint az Uniscant!
(#) dani1302 hozzászólása Szept 6, 2011 /
 
sziasztok!

rendeltem egy kínai uniscant, de sehogy nem működik. telepítettem dost, kiszettem az írásvédetséget, próbáltam több verziót is, de nem működik. valami tanácsot esetleg tudnátok? vagy esetleg valaki pécs környékéről, aki ilyent használ, és kipróbálhatnánk az ő gépén?
(#) bmotor60 válasza dani1302 hozzászólására (») Szept 6, 2011 /
 
Háááát,olvasnod kellett volna vagy három oldalt visszafelé,aztán nem rendeltél volna onnan,merthogy itt le van irva honnan szabad.Sajnos nagy megoldás nem lesz rá,vagy müködik vagy kuka.((0.25ös xanax egy levéllel.
(#) Pepita hozzászólása Szept 9, 2011 /
 
Sziasztok!

Uniscan 1.83 magyar nyelvű progim van már jó pár éve.
Tökéletesen működik, de sajnos csak kb. 2000-es autókig.

Az újabb 3-as körüli uniscan verzióról annyi ellentmondó hír van, hogy nem tudok mit kezdeni velük.
Tud valaki biztos infókat erről verzióról?Netán használ valaki ilyet?Beszerezhető, hol, mennyiért?

Előre is köszönettelepita
(#) bmotor60 válasza Pepita hozzászólására (») Szept 10, 2011 /
 
Uniscan3 az kamu,nem létezik,nem működik.
Következő: »»   18 / 19
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem