Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Adatlapot keresek
 
Témaindító: Thom, idő: Feb 23, 2006
Lapozás: OK   16 / 30
(#) nedudgi válasza (Felhasználó 56240) hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
Szia.
A bekötés ott van az eBay linken...
(#) kormika hozzászólása Márc 6, 2012 /
 
Sziasztok! Szabályzott akkutöltőt építek, és az egyik ismerőstől kaptam hozzá tirisztorokat, T15N200T a típusuk... Az egyértelmű számomra is, hogy ezek 200V-ot és 15A-t tudnak, és egyértelmű, hogy a kisebbik fül a gate, viszont nem tudom, hogy a ház a katód, vagy az anód... Csatoltam is egy képet... A segítségeket előre is köszi

DSC_0020[1]
    
(#) speed008 hozzászólása Márc 14, 2012 /
 
Szeretnék Solton AV 1000 es kombóhoz kapcsolási rajzot vagy kezelési útmutatót.
Ha valakinek ilyen típusú berendezése van kérném segítségét a csatlakozókba, hogy mi miért van rajta.
Egy 70/100 W-os kombórol lenne szó.

Minden segítséget előre köszönök.
(#) Fefy hozzászólása Máj 11, 2012 /
 
Tiszteletem a fórumlakóknak!

Az alábbi lcd-hez keresnék vmi elektronikai szempontból hasznos leírást:
Kodak cx6330 digit fényképező lcd-je, az egyetlen értelmes karaktersorozat az lcd-n a p80030, de erről a gugli semmi okosat nem mondott. Idáig amit találtam, az az említett digit fényképező user manual-ja, amivel sokra nem megyek

Ha valaki valamit tud segíteni ezügyben, azt előre is köszönöm (közben még a fényképező ic-ire is rákeresek, hátha közelebb jutok a vezérléshez, habár nem hiszem)
(#) Hp41C válasza kormika hozzászólására (») Máj 11, 2012 /
 
A kereső kidobta volna: Bővebben: Link
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Máj 13, 2012 /
 
Sziasztok, egy ALTERA cég által gyártott EP600IPC-55 típusú IC adatlapját keresem kevés sikerrel a google nem volt barátom.
Aki tud kérem segítsen, köszönöm. Ha jól tudom ez egy programozható logika?
Ez az IC tokban lakozott és összesen 3db volt ebben a 16bites ISA buszos kártyában.
(#) kadarist válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Máj 14, 2012 /
 
Igen, ez egy programozható és törölhető logikai áramkör. EPLD
Adatlap
(#) _ampervadasz_ válasza kadarist hozzászólására (») Máj 14, 2012 /
 
Köszönöm a segítséget.
(#) tibcsi62 hozzászólása Máj 18, 2012 /
 
Van egy TZN4S-14S típusú digitális hőfokszabályzóm amihez keresnék műszaki leírást (pl. milyen hőfok érzékelő szonda kell hozzá, stb. )
(#) Remci válasza tibcsi62 hozzászólására (») Máj 18, 2012 /
 
Szia!

Én ezt találtam, hátha segít valamit.
(#) Remci válasza Remci hozzászólására (») Máj 18, 2012 /
 
Ja, és még ezt.
(#) tibcsi62 válasza Remci hozzászólására (») Máj 19, 2012 /
 
Szia ! Köszönöm amit találtál és ebben megtaláltam amit kerestem.
(#) mágus18 hozzászólása Máj 20, 2012 /
 
Hello!
Valakinek nincs véletlenül Dp7-125 vagy dg7-125
szkóp csőhöz adatlapja? A neten nem sok mindent találni róla.
Sokat segítene!
Előre is köszi!!
(#) kendre256 válasza mágus18 hozzászólására (») Máj 20, 2012 /
 
(#) pucuka válasza mágus18 hozzászólására (») Máj 20, 2012 /
 
Annyit még hozzátennék, hogy az a2b, a függőleges, és a vízszintes eltérítő lemezpárok között van, és nincs összekötve az a2a rácsokkal (anóddal).
Talán segít a két rossz fotó.
(#) mágus18 válasza pucuka hozzászólására (») Máj 21, 2012 /
 
Köszi igen sokat segített!
Még annyit segítenél, hogy akkor most össze kell kötnöm a két A2 öt? Vagy melyik A2 re mehet a 800V ?
Köszi még egyszer!
(#) pucuka válasza mágus18 hozzászólására (») Máj 22, 2012 /
 
Az eltérítő lemezek közti rácsra, a2b, pont akkora feszültséget kell kötni, mint a lemezek átlagfeszültsége. Ehhez képest kell beállítani a többi elektróda feszültségét. Az a2a feszültségének is az eltérítő lemezek feszültségének közelében kell lenni, tulajdonképpen az a2a, és a2b feszültségének különbségével állítható az asztigmatizmus. A 800 V nem tudom hol van, mert mint mondom, a feszültségeket az eltérítő lemezek potenciáljához kell belőni, ami jelentősen eltérhet tranzisztoros, vagy csöves meghajtás esetén. A 800 V-nak az a2b, és a katód között kell lennie. Ez azt jelenti, ha tranzisztoros az eltérítő lemezek meghajtása, akkor 100 - 110 V a lemezek nyugalmi feszültsége, a katódnak -690 - -700 V -nak kell lennie. Ha a meghajtás csöves, akkor ezt a szintet az átlag anódfeszültséghez kell számolni, ott be lehet állítani nagyobb 150 V anódfeszültséget is, így a katód ehhez képest -650 V -on lesz. Ehhez még hozzájön az a1, - 30 - -60 V között állítható feszültsége.
A teljes képernyő kivezérléséhez vízszintesen 290, a függőlegeshez 190 Vpp tartozik.
(#) mágus18 válasza pucuka hozzászólására (») Máj 22, 2012 /
 
Húú Köszi az információkat,
Igazából arra gondoltam hogy van itthon egy ilyen csövem és megoldom valahogy kivezérlés jelzőnek, de látom ez nem lenne olyan egyszerű!
Arról nem beszélve hogy Nem is biztos hogy jó a cső, így nagyon nagy építésbe se fognék bele.
Találtam egy rajzot, elég egyszerű de úgy látom meg úgy gondolom hogy a rajz a csövemhez nem jó mert a csövembe nem úgy vannak mint a rajzon.
Esetleg volna ötleted hogy hogy kössem be ebbe a rajzba vagy valami ötlet??
(#) pucuka válasza mágus18 hozzászólására (») Máj 22, 2012 /
 
A rajzon csak annyi változást kell tenned, hogy az a2b -t is felkötöd a + tápra. A +300 helyett pedig egy kicsit több kellene, de lehet, hogy ekkora feszültséggel is lesz látható képed. Ki kell próbálni.
(#) mágus18 válasza pucuka hozzászólására (») Máj 24, 2012 /
 
Köszi! Holnap kipróbálom!
Szerinted egyen fesszel megoldhatom a fűtést? Ugyan annyi egyen fesz kell mint váltó?
(#) pucuka válasza mágus18 hozzászólására (») Máj 24, 2012 /
 
Igen, és igen.
(#) mágus18 válasza pucuka hozzászólására (») Máj 28, 2012 /
 
Működik a csövem. Köszi a segítséget!
(#) pucuka válasza mágus18 hozzászólására (») Máj 28, 2012 /
 
Egészségedre.
(#) brato hozzászólása Máj 28, 2012 /
 
Üdv!

Az alábbi linken található programozóegységet ismeri valaki?
A benne lévő kijelzőhöz keresnék adatlapot.
(#) mágus18 válasza pucuka hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Bocs hogy újra zavarlak, csak úgy láttam te vágod ezt a csöves témát, akkor ha jól értelmezem nekem negatív feszültséget kell előállítanom, és arra kötnöm a katódot, az miért nem jó hogy a katódot veszem nullának és ahhoz képest veszem a többi feszültséget pozitívnak?
Vagy esetleg volna valami ötleted vagy rajzod hogy köthetném be tranzisztoros vezérléssel?
Nézegettem rajzokat, és mindenütt negatív feszről táplálják a katódot.
(#) mágus18 válasza pucuka hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Szerinted mit kellene megváltoztatnom ebben a kapcsolásban hogy jó legyen a csövemhez?
Annyi hogy ebben alacsonyabbak a csőfeszültségei.
Vélemény?
(#) csajkib hozzászólása Jún 10, 2012 /
 
Van nekem egy Tungsram MO 8 márkájú szkópcsöven és az adatlapját szeretném megtudni!
(#) pucuka válasza csajkib hozzászólására (») Jún 10, 2012 /
 
Az MO8 =3KP1 = DG7-113
(#) debiansix hozzászólása Jún 13, 2012 /
 
Sziasztok,

Keresek egy 6 labu IC adatlapot, melynek a neve: ????104 4DV. Elore is koszonom. Udv.
(#) debiansix válasza debiansix hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Hoppa, MB104 4DV lett volna, de ugy latszik, hogy nem szereti az orosz karaktereket.
Következő: »»   16 / 30
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem