Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   266 / 438
(#) laszlokunstar válasza szamóca hozzászólására (») Jún 6, 2014 /
 
Szerintem Neon Flex és itt is kapható.
(#) zolika60 válasza laszlokunstar hozzászólására (») Jún 6, 2014 /
 
Sőt itt is.
(#) szamóca válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 6, 2014 /
 
Ezt láttam, és Zoli is felhívta rá a figyelmemet, de ez nem azonos azzal aminek a képét feltettem.
A kezdeténél, amiről nem készítettem fotót, egy vékony, erősen fénylő szál megy be, és gondolom fut végig a transzparens, kissé matt, gumis jellegű burkon, megvilágítva azt.

CAM00081.jpg
    
(#) szamóca válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 6, 2014 /
 
Apám, hogy Te miket nem ismersz!
Az elv biztos hogy ez, csak ennek az alakja mérete más, de legalább már van min elindulni. Köszi!
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2014
(#) Chipmunk1960 válasza silent15 hozzászólására (») Jún 8, 2014 /
 
Szia, Látogass el a tavir.hu oldalra, ott sok-mindent megtudsz. Üdv: Mike
(#) mraulajos hozzászólása Jún 9, 2014 /
 
Hali!
Hol tudok ilyen RF panelt beszerezni?
(#) pucuka válasza mraulajos hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
Azt honnan lehet tudni, hogy RF panel?
(#) orcika70 válasza pucuka hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
(#) pucuka válasza orcika70 hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
Akkor már mraulajos azt is tudja hol kell venni.
Mivel ez nem csak egy vevőmodul, hanem egy komplett vevőegység mikrovezérlővel, memóriával, elég nehéz volt kitalálni a képről hogy épp milyen RF vevő modul van benne.
(#) andras99 hozzászólása Jún 9, 2014 /
 
Régi Siemens rádiós erősítőben megdöglött az STK461. Ez a hamisítvány nagyon rossz? Mindenképpen fel szeretném támasztani ezt az erőlködőt, magyarországi beszerzési forrásnak is örülnék. Jöhet akár lábkompatibilis helyettesítő is. Sajnos eredeti működőt nem nagyon lehet találni, max. aukciós oldalakon.
(#) andras99 válasza andras99 hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
Esetleg ez?
(#) elektrorudi válasza andras99 hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
Idézet:
„Ez a hamisítvány nagyon rossz?”

Ez nem hamisítvány. Eredetileg a SANYO készítette ezeket az IC-ket. Ezt pedig egy másik gyártó csinálja, de nem írta rá az eredeti gyártó nevét!
(#) andras99 válasza elektrorudi hozzászólására (») Jún 9, 2014 /
 
Valóban, rossz kifejezést használtam! Akkor inkább úgy kérdezem, hogy: Milyen lehet annak az utángyártott IC-nek a minősége? De már kicsit kutakodtam, elvileg az STK463 lábkompatibilis vele, és ha minden igaz, Mo.-on is be lehet szerezni. Viszont nagyobb tápfesz. is kell neki. Holnap lemérem.
(#) szili83 hozzászólása Jún 10, 2014 /
 
Sziasztok!
Adott az index, ebbe kellene egy nagyobb teljesítményű izzót beletennem.
Az eredeti izzó 12V/10W felíratú, ellenben 12V-on 0.3A-t eszik, azaz csak 4W. Nekem 15-21W kellene bele.
Találtam egy másik izzót is, de annak kellene valami foglalat. Vagy esetleg milyen kis méretű izzót lehetne beletenni, amihez lehet foglalatot is szerezni?

1.jpg

2.jpg
   
(#) vicsys válasza szili83 hozzászólására (») Jún 10, 2014 /
 
Ledesítésben nem gondolkodtál?
(#) szili83 válasza vicsys hozzászólására (») Jún 10, 2014 /
 
Ha van valami baleset, és megnézi a szakértő akkor bukta. Ezért csak izzó, és ha lehet 21W.
(#) Ricsi89 válasza szili83 hozzászólására (») Jún 10, 2014 /
 
Ha bemész egy motoros, vagy autós boltba, akkor valószínűleg tudnak adni nagyobb teljesítményűt, akár ugyanabba a foglalatba is, ami most van.
(#) elektronika95 hozzászólása Jún 12, 2014 /
 
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy ti honnan rendeltek elektronikai alkatrészeket?
Milyen oldalakról?
Szerintetek honnan éri meg a legjobban rendelni? Melyik oldalak azok amik a legolcsóbbak?
Olyan oldalra gondolok ahol altalában sok mindent meg lehet kapni olcsón!
Kérlek benneteket hogyha tudtok olcsó és jó minőségű elektronikai alkatrèszeket irjatok egy-két oldalt ahol álatalában ti is rendeltek!

Válaszokat előre is köszönöm!
(#) peti333 hozzászólása Jún 15, 2014 /
 
Üdv!
Nemrég jutottam hozzá használtan egy Fender frontman fej+ládához. Valaki anno belenyúlt és hátra vezetett ki 3 jack aljzatot, ami elől tönkrement. Ezt a 3 aljzatot kéne pótolni, illetve a 2. bemenetnél sem 100-as az aljzat, így illene az összeset kicserélni. Az egyetlen bajom, hogy ilyen aljzatot csak Amerikából tudnék rendelni, onnan is 3-5 dollár közötti áron, 15-20 dolláros postaköltséggel. Honnan lehetne beszerezni ilyet, esetleg utángyártottat picivel olcsóbban?
A teljes szélessége 15 mm, a lábtávolsága 14.
Bővebben: Link, Bővebben: Link, Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza peti333 hozzászólására (») Jún 16, 2014 /
 
Ez?
(#) peti333 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 16, 2014 /
 
Néztem már, tme-n is, de ezek szélesek, és ez éppen a másik oldalon van a szétkapcsolója.
közben Amazonon és AmplifiedPartson találtam eredetit és utángyártottat is, ha valakinek a későbbiekben kéne, Jack - R/A Stereo Jack, illetve Jack - R/A Mono Jack néven keresse.
(#) CHZ válasza peti333 hozzászólására (») Jún 16, 2014 /
 
(#) peti333 hozzászólása Jún 16, 2014 /
 
Ezeket is néztem már, de ezek egyértelműen nagyobbak. Ezeknek a lábtávolsága ~18 mm és a teljes szélessége 20 mm.
(#) usane hozzászólása Jún 19, 2014 /
 
Hello!

Tudja valaki hol lehet venni pákahegyet WHS40-hez?
Jó kis gép és eddig nem találtam hozzá, illetve csak a legvastagabbat. Jó lenne ha tűhegyes is lenne.

Szerk: Közben megtaláltam.
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2014
(#) granpa válasza usane hozzászólására (») Jún 19, 2014 /
 
Hol?Hátha másnak is jó lenne!
(#) usane válasza granpa hozzászólására (») Jún 19, 2014 /
 
A TME-nek is van, meg a HEstoreban is.
Nem olcsó: Weller 0.4 mm hegy
TME-nel mindhárom vastagságú van, HEstoreban csak a 0.4-est találtam meg.
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2014
(#) bakos13gab válasza peti333 hozzászólására (») Jún 20, 2014 / 1
 
Elimexnél nézzél szét, fel is hívhatod őket.
Bővebben: Link
(#) peti333 válasza bakos13gab hozzászólására (») Jún 20, 2014 /
 
Köszi az ötletet, itt nem is néztem. Még várok picit, mert ismerős jön haza július végén Amerikából, és valószínűleg tud hozni, ha mégsem, akkor maradok az Elimexnél.
(#) RaZeR-XN hozzászólása Jún 22, 2014 /
 
Sziasztok!

Lenne nekem egy Shark DVP350 típusú autós DVD lejátszóm, amihez nem működik a távirányító. Az lenne a kérdésem hogy hol tudnék ehhez szerezni után gyártott távirányítót vagy van-e olyan ami kompatibilis ezzel a modellel? Sokat keresgéltem a neten, de semmit sem találtam.
A segítségeket előre is köszönöm!

Üdvözlettel: ,B´
(#) elektrorudi válasza RaZeR-XN hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Szia,
Nem lenne érdemes megnézni, hogy javítható-e az eredeti?
Következő: »»   266 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem