Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   268 / 438
(#) danydosster válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Nem rossz!
A vastagság jó lenne, de sodrott kellene, mert fontos hogy rugalmas legyen.
(#) danydosster válasza gaspar_zsolt hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Akkor ezek szerint ezt a tipikus fülhallgató vezetéket nem lehet sehol sem kapni?
(#) elektrorudi válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Válaszolok magamnak.
Találtam olyan helyet, ahol kapható ilyen hangszóró, és ki is cserélik 2 nap alatt.
Az ára 12.700,-.
Ezért a pénzért kapok rá 6 hónap garanciát is. ... de, ha ehhez az összeghez hozzátennék még 2.000,-t, akkor vehetnék egy vadonatúj GPS készüléket, nagyobb kijelzővel, és 1 év garanciával. Szerintetek?
A hozzászólás módosítva: Júl 1, 2014
(#) andras99 válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Háát, nem tudom... Megveheted az újat, ez meg jó lesz tartaléknak. De ha nem zavar, rakj külső hangszórót. Még körbenézek egy helyen, hátha lehet kapni.
(#) andras99 válasza andras99 hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
(#) elektrorudi válasza andras99 hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Szia!
Köszönöm szépen!
Hogy ez miért nem jutott az eszembe? Pedig szoktam a Conrad-nál vásárolni.
Lehet, hogy inkább az oválist erőltetem bele. Még a vastagságát ellenőriznem kell, mert emlékeim szerint, nem több 3mm-nél.
(#) elektrorudi válasza andras99 hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Szia,
Egyébként a külső hangszórót is fontolóra vettem már, mert most másodszor ment tönkre ez a kis beépített hangszóró (először még a garancia időn belül). Már a Jack csatlakozót is megvettem hozzá, csak egy kisméretű dobozos hangszóró kellene még (az autórádióra csatlakoztatással nem görcsölnék). Azt hiszem, azt is keresek a Conradnál, és egy füst alatt beszerzem mindkettőt. Köszönöm még egyszer.
(#) nedudgi válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Bluetooth hangszóró nem lehet megoldás?
(#) elektrorudi válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 1, 2014 /
 
Köszi, de az "ágyúval verébre" alkalmazása lenne egy bluetooth hangszórónak. Ide a leggagyibb "Sokol" hangszóró is bőven megfelel.
(#) bakos13gab hozzászólása Júl 2, 2014 /
 
Sziasztok!

Hol lehet kapni merev fém gégecsövet? Olyanra gondolok, ami pl. az ikea ledes lámpáján van. Tehát nem túl vastag és elbír egy pici lámpatestet. Ilyen fémspirálra gondolok.
(#) usane hozzászólása Júl 4, 2014 /
 
Hello!

Tud valaki olyan üzletel Budapesten ahol mindenféle THT és SMD LED kapható?
(#) Saggitarius válasza usane hozzászólására (») Júl 5, 2014 /
 
Online, de talan erdemes megnezend Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2014
(#) dokidoki hozzászólása Júl 5, 2014 /
 
Sziasztok.
Lehet, hogy jobb lenne a nyákos topikban kérdeznem, de itt a helyénvaló.
0.8mm kétoldalas nyáklemez, FR4 , 35 mikron, és ugyanez, PTFe vagy valamilyen jobb minőségű... GHz áramkörökhöz. Merre kapható kishazánkban? Sajnos szigorú a követelmény, mert a megtervezett áramkör nem működik, ha 0.7 vagy 0.9mm a lemez vastagsága. Vagyis merre kapható igazi nagyfrekvenciára alkalmas PCB alapanyag? Keresgéltem már, de nincs egyértelmű biztató eredmény.
(#) elektrorudi válasza dokidoki hozzászólására (») Júl 5, 2014 /
 
Szia,
A Gigatechnik -nél már próbáltad?
(#) dokidoki válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 5, 2014 /
 
Szia, ott még nem, de tervezem a személyes megjelenést ott, mert van pár drágaság ami kell onnét.
Néztem náluk a weben, de nincs semmi infó, se méret se ár, se adatlap... Lehet pedig, hogy Ők az utolsó esély itthon, kínai zugárudához meg még nincs kedvem de lehet, hogy nem marad más.
(#) exabit hozzászólása Júl 5, 2014 /
 
Valakinek van ötlete hogy egy ilyen kisebb 50W-os villanymotort hol lehetne megjavítattni? (Budapest előnyben) A csapágyazása kitűnő, viszont delejtől nem forog.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2014

motor.jpg
    
(#) granpa válasza exabit hozzászólására (») Júl 5, 2014 /
 
Szétszedted, mérést végeztél rajt? XIV. ker. Szugló u 86. Dóri Péter gépjavító (Nagy Lajostól 50m). Mutasd meg neki.
(#) exabit hozzászólása Júl 5, 2014 /
 
Csak a hálózati kábelére mértem rá, az nem mutatott rövidzárat. Szétszedni nem szedtem szét, csak a három részét két oldalt összetartó két hosszú csavart szedtem ki belőle, de úgy össze van rakva hogy inkább nem álltam neki jobban.
Kerestem már több embert is akik villanymotorok javításával foglalkoznak de senki sem vállalta. Gondolom ők kilowatt alatt felé se néznek az ilyeneknek. Megnézem akit ajánlatottál.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2014
(#) bakos13gab válasza exabit hozzászólására (») Júl 5, 2014 /
 
Mert többe kerül javítani, int másikat venni. Én egy 750W-os 90 éves motort szerettem volna tekercseltetni. Az volt a válasz, hogy ő ezért 12000 alatt hozzá nem nyúl, de inkább 20ezer lesz a vége. Vegyek egy újat vaterán....
(#) exabit válasza bakos13gab hozzászólására (») Júl 5, 2014 /
 
Akkor a következő kérdés: ilyen teljesítményű durván (50W) 1400 fordulat/perc motort hol lehet kapni? Komoly google használói képességeimet latba vetve se sikerült találni.
(#) zolika60 válasza exabit hozzászólására (») Júl 5, 2014 /
 
Itt biztosan megjavítják. Az árát nem tudom,de előre megmondják és eldöntöd ér-e annyit.
(#) bakos13gab válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 6, 2014 /
 
Haha. Itt voltam nála én is. Nincs messze a piactér, 5 perc gyalog.
Ő mondta, hogy felejtsem el. De ettől függetlenül felhívhatod. Amúgy meg olcsón vatera, drágán meg nem tudom.
(#) OFK hozzászólása Júl 6, 2014 /
 
Kollegák!

Kérem segítsen, aki tudja, hogy a mellékelt képen lévő aljzathoz hol lehet kapni átjátszó kábelt.
Köszönet előre is!

RM17.JPG
    
(#) abcdabcd válasza OFK hozzászólására (») Júl 6, 2014 /
 
Ez nem firewire? Mert akkor a firewire-kábel boltban szóval, akkor olyan végűt kell keresned (a másik végére gondolok), amibe bele akarod dugni... azt nem mondtad, hogy mire akarod "átjátszani"...
(#) OFK válasza abcdabcd hozzászólására (») Júl 6, 2014 /
 
Ez egy MP3 lejátszó, és a számítógéphez akarom csatlakoztatni. (USB)
(#) gkari válasza exabit hozzászólására (») Júl 6, 2014 /
 
Lehet, hogy jó az, csak egy indítókondi hiányzik neki, az adatlapról ennek az igénynek ki kell derülnie.
(#) antikzsolt válasza OFK hozzászólására (») Júl 6, 2014 /
 
Szia hátha segít .Bővebben: Link
(#) usane válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 7, 2014 /
 
köbzoli, Saggitarius:
Köszönöm a linkeket, de olyan boltra gondoltam, ahol kézzel fogható raktárkészlet van.
Sajnos én sem találtam ezért marad a TME ott van választék.
(#) nedudgi válasza usane hozzászólására (») Júl 7, 2014 /
 
Percept.hu
Pontosan mire kell a raktárkészlet? A legtöbb alkatrészboltban nem próbálhatod ki, hogy mennyire, hogyan világít egy LED. A méreteket is el kell hinni, hogy 5%-on belül vannak.
A hozzászólás módosítva: Júl 7, 2014
(#) pucuka válasza usane hozzászólására (») Júl 7, 2014 /
 
A raktárkészlet nagyon drága dolog. Ma már éppen ezért nem is nagyon van, mikor a világ bármely tájáról max 2 - 3 nap alatt megjön. Raktárkészlet az el nem adott dolgokból keletkezik, igyekeznek is minimális értéken tartani.
Következő: »»   268 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem