Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Közös beszerzés, alacsonyabb ár
Lapozás: OK   13 / 21
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Nov 10, 2016 /
 
Akkor még inkább kínából.
(#) every hozzászólása Nov 10, 2016 /
 
Attila86: Nekem is kellene ebből a szállítmányból is 2deci.
(#) Remci válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 10, 2016 /
 
Szia! Ha megoldható, akkor én is kérnék 2 dl-t. Köszönöm.
(#) kissi válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 10, 2016 /
 
Nem, teljesen rendben volt, még egyszer köszönöm !
(#) mrbini hozzászólása Nov 10, 2016 /
 
Feliratkoztam a listára én is (2dl).
Előre is köszönöm!
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Nov 10, 2016 / 3
 
Még 3 embernek jut 2 decis folyasztószer... Én baromira örülök ennek a lehetőségnek. Nem lehetünk elég hálásak Attilának. Én úgy vélem nagyon sokat tesz ezért a remek közösségért.

Köszönöm.
(#) proba válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Nov 10, 2016 /
 
Egy már van. Postázással.
Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Nov 10, 2016
(#) bzsozso2 hozzászólása Nov 10, 2016 /
 
Beneveztem én is egy adagra, már csak 4 dl a maradék. Köszi előre is a fáradozásodat. Adatokat küldöm mail-ben.
(#) rolie hozzászólása Nov 10, 2016 /
 
Lecsaptam az utolsó adagra, megy Atillának az email.
(#) nagym6 hozzászólása Nov 11, 2016 /
 
Megjött nekem is, rendben, sértetlenül. Kupakon lazítottam, így szerintem nem fog elrepedni.
Köszönöm Attilának.
(#) Attila86 hozzászólása Nov 11, 2016 /
 
zolika60 még mindig nem jelentkezett a 2dl folyasztószeréért én meg nem tudok neki e-mailt írni mert visszadobja. Úgyhogy innen üzenem neki, hogy holnap reggel héttől este hatig jöhet a Határ-útra a folyasztószeréért!
(#) zolika60 válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 11, 2016 /
 
Mi az, hogy visszadobja? Épp most olvastam. Sajnos holnap szombat van és én nem dolgozom, de ha tudok ennek ellenére elmegyek érte. Ha nem sikerül, akkor marad a jövőhét.
(#) mex hozzászólása Nov 11, 2016 /
 
Ma délelőtt megérkezett az én adagom is. Sértetlen a boríték, és a zárókupakkal sem volt gond.
Attila mégegyszer köszönöm a közreműködésed!
(#) Attila86 válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 11, 2016 /
 
Nem tudom, amint elküldtem neked az e-mailt, kaptam egy "Undelivered Mail Returned to Sender" tárgyú levelet melyben azt írja hogy nem sikerült kézbesíteni amit küldtem.
Mindegy, a számom tudod (én a tiedet nem) szóval hívhatsz nyugodtan.
(#) vatti65 hozzászólása Nov 11, 2016 /
 
Sziasztok!
Ha netán maradna 1-2 dl ebből a csodaszerből én vevő vagyok rá.
Üdv: Attila
(#) szücsien hozzászólása Nov 14, 2016 /
 
Sziasztok!
Ha valakinek nem kell mégse a teljes mennyiség amit rendelt, szívesen megvenném tőle a fölösleget.
(#) Attila86 hozzászólása Nov 14, 2016 /
 
Minden postázósnak megvan már a címe sőt, az átutalása is megérkezett a következőknek:
Zoli_bácsi, mate_x, dolargaan, neoone, tkovacs, berpeti78, denon888, Hegman, Remci, every, rolie.
Csak egy embernek az átutalása nem jött még meg, ő a listán proba néven szerepel.

A folyasztószert megint feladták a repülőre! Úgyhogy még ma meglesz. Ha minden jól megy még ma el is fogom tudni postázni, de lehet hogy már csak holnap.
A személyes átvételeseknek egyenlőre nem mondok semmit hogy mikorra jöjjenek mert elég kaotikus a mai napom. Majd írok amint tudok mondani valami időpontot.
(#) Taki33 hozzászólása Nov 14, 2016 /
 
Nos, ma megérkezett az anyag sértetlenül, lehet, hogy először a holdra vitte a posta és csak utána hozták hozzám!
(#) kissi válasza Taki33 hozzászólására (») Nov 14, 2016 /
 
Idézet:
„lehet, hogy először a holdra vitte a posta”

Miért, "holdudvarod" van ?!
(#) proba válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 14, 2016 /
 
Van lassú meg gyors posta.
A hozzászólás módosítva: Nov 14, 2016
(#) Attila86 hozzászólása Nov 14, 2016 /
 
Zoli_bácsi, mate_x, dolargaan, neoone, tkovacs, berpeti78, denon888, Hegman, Remci, every, rolie folyasztószerei feladva, holnap megkapjátok!

A személyes átvételeseket pedig szerdán várom a Határ-úton reggel hét és este hat közt bármikor. E-mailben megírom mindegyikőtöknek a részleteket!

Az előző turnusból már csak zolika60 nem jött el a folyasztószeréért...
A hozzászólás módosítva: Nov 14, 2016
(#) Zoli_bácsi válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
Nekem rendben megérkezett a küldemény. Nagyon prezíc feliratozással, jelzésekkel ellátott műanyag edényzetben kaptam a folyasztószert. Nagyon szépen köszönöm!
(#) Bakman válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
Nekem ma érkezett meg sértetlenül. Jó anyag!
(#) tkovacs válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
Nekem is megérkezett épségben. Köszönöm!
(#) neoone válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
Köszi, nekem is megérkezett sértetlenül! A tárolásra vonatkozóan valami jó tanács pl. hűtőben?
(#) Attila86 válasza neoone hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
A kannára az van írva, hogy "FLASH POINT: 14C°". Aztán hogy ez mit jelent nem tudom, de szerintem ne tedd hűtőbe, nem kaja ez hogy megromoljon!
(#) Attila86 hozzászólása Nov 15, 2016 /
 
Na egy kicsit elb***tam a dolgokat. Felírtátok magatokat az Excel táblába és én meg azt mondtam hogy a személyes átvételeseknek majd e-mailben megírom hogy mikor jöhetnek a folyasztószerükért. Ez mind nagyon szuper, csak az e-mail címeteket nem tudom.

Szóval a személyes átvételeseket kérem szépen hogy az Excel táblába írják bele az e-mail címüket! Utána már meg tudom nektek írni az átvétel részleteit!
Akinek tudom kiderítem az e-mail címét az adatlapjáról, de azért írjátok bele az Excel táblába!
(#) Laslie válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
A holnap nem biztos? Csak mert úgy szerveztem a dolgaimat, hogy holnap reggel át tudnám venni a megadott helyen, a Határ úti metrónál. (Telefonszámod megvan még augusztusról, amikor nyák lemezt vettem tőled.)
(#) Attila86 válasza Laslie hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
De igen! Egy perccel azelőtt küldtem el neked az e-mailt hogy te beírtad volna ezt a hozzászólást, gondolom akkor még nem olvastad.
(#) Laslie válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 15, 2016 /
 
Valóban, akkor még nem, most már igen. Reggel, 7:15 -7:30 között ott vagyok.
Következő: »»   13 / 21
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem