Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   147 / 226
(#) mohinger hozzászólása Máj 14, 2022 / 5
 
Kedves Fórumtársak!

Az imént elintéztem, hogy aznap a Méteres Ételbárban lesz marhapörkölt menü.

Jani! Ha úgy gondolod, hogy neked sok a belépő ára, akkor nem feltétlenül kell terheld magad a részvétellel....
(#) SzervízMacska válasza mohinger hozzászólására (») Máj 14, 2022 / 1
 
Legutóbb a repteret látogattuk, elég tisztes létszámmal. Senkinek nem volt peobléma a 6000 feletti beugró, amit ráadásul előre ki is fizettünk…
(#) mohinger válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 14, 2022 /
 
Annak fényében, hogy ingyen elvihetőben múltkor hazavitt egy működőképes oszcilloszkópot, meg még sok hasznos holmit, amiknek az ára többszöröse a belépőjegy árának...
(#) jani1987 válasza mohinger hozzászólására (») Máj 14, 2022 /
 
Miattam ne aggódj csak megjegyeztem. Most is Egerben vagyunk varttina fórum társat felköszönteni.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 14, 2022 / 3
 
Ha már ott vagy Egerben, Zsanettet megköszönteni előre (asszony meg ne tudja).
Jövő szombaton Terényt szervezi valaki, vagy "sültgalamb várás" van?
Csaba kártya árengedménynek utána néztem, gyakorlatilag ránk nem vonatkozik.
Csabai kolbász beszerzésében ismét számíthatunk a "helyi erőforrásra/szakértelemre"?
(#) mohinger válasza Gafly hozzászólására (») Máj 14, 2022 / 2
 
Csabai kolbász ügyben számíthattok a "helyi erőforrásra/szakértelemre"
(#) sepizoli hozzászólása Máj 14, 2022 /
 
Hellosztok.
Egy olyan jellegű kérdésem lenne, hogy a részvételi díjat (belépőt) ott a helyszínen kell fizetni??
Mivel most elöszőr mennék így nem tudom.
(#) madzagos válasza sepizoli hozzászólására (») Máj 14, 2022 /
 
Igen a helyszínen kell fizetni. Előregisztráció azért van hogy névre szóló belépőt kapjál. Lesz idő kinyomtatni.
(#) Gafly válasza madzagos hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Mármint a szervezők előre ki tudják nyomtatni.
Valamint nagyjából be lehessen lőni a létszámot.Meg ha tudjuk ki fog jönni, akkor esetleg annak megfelelően tudunk készülni, például akkor már nem postáz az ember, ha nem sürgős és ott úgyis találkozik az illetővel.
(#) mohinger válasza sepizoli hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
A belépőt a helyszínen kell fizetni, a névjegykártyára pedig mindenki ráírja a nevét filccel. Karszalagot mindenki fog kapni, hogy pl. ebéd után szabadon visszajöhessen.
Nem kötelező előre jelentkezni, csak az asztal igényt kérjük jelezni, ha valaki árulni, vagy bemutatni szeretne.
Az elmúlt években nagyon sokan jöttek a rádió, TV, újság hirdetés alapján.
(#) Gafly válasza mohinger hozzászólására (») Máj 15, 2022 / 1
 
Idézet:
„a névjegykártyára pedig mindenki ráírja a nevét filccel.”


NEM!
Aki előre bejelentkezik, annak jár előre nyomtatott kártya.
Aki sunnyog, azok a "filctollasok".
(#) mohinger válasza Gafly hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Minden jelentkezőnek jár előre nyomtatott belépő kártya.
Ki szoktuk hagyni a név helyét a kártyán már évek óta. Valaki az igazi nevét szereti ráírni, valaki a nicknevét. Ezt szeretném a kedves vendégekre bízni.
(#) sany válasza mohinger hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Tőled személyesen kell majd kérni?
(#) mohinger válasza sany hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
A pénztárnál kapod majd meg.
(#) sany válasza mohinger hozzászólására (») Máj 15, 2022 / 1
 
Rendben, köszönöm.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Oké, egy részről igazad is lehet
De azt is gondold végig: ha te vagy én a rendes, polgári (nemesi ) nevünket írjuk/íratjuk a kártyára -vajon ki fogja tudni, hogy Mogyorósi Miklós az "szs"-t fedi? (Perszehogy nem úgy hívnak, csak példa volt)
Szerintem jó ez így, ha úgy gondolod, "Gafly"-t írsz, ha úgy gondolod, akkor a teljes neved. (Vagy mindkettőt) Ne szegény "mohinger" találja már ki helyettünk, mit szeretnénk magunkból láttatni
(#) szikorapéter válasza szs hozzászólására (») Máj 15, 2022 / 1
 
A "keménymag" azért tudni szokta, de tény átlagban inkább mindenki a nick nevét használja.
(#) szs válasza szikorapéter hozzászólására (») Máj 15, 2022 / 1
 
No, ez az. Csak én (szokásom szerint) bő lére eresztettem ugyane mondanivalót
(#) szikorapéter válasza szs hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Az sose gond lényegében ezért fórum a fórum.
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Valahogy így.
Nem kell nagyon túlragozni.

Az én motivációm az lenne, hogy akinek van előre "jelentkezése" és vállalja a nick nevét, az biztosan HE. Nem mintha el lennének tiltva a külsősök, sőt pont hogy nem.
Ha mászkálás közben szembe jön valaki, és az van ráírva a homlokára, hogy "Tök Ödön", akkor megvonom a vállam, és tovább lépek.
Ha olyan nick van ráírva, amit régen ismerek és netán régen akartam vele beszélni, akkor csak "lapockán csapkodom".


De nem én szervezem, és aki szervezi, az mondja meg a szabályokat.
(#) szs válasza Gafly hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Idézet:
„aki szervezi, az mondja meg”

Emmán csak így...
Én nem fogok résztvenni, -és nem azért, mert nem szeretném a "bandát". Csakhát: családi ünnep lesz. (33 kemény év)
A hozzászólás módosítva: Máj 15, 2022
(#) bbb válasza Gafly hozzászólására (») Máj 15, 2022 / 1
 
Az előre ráírt neves dologhoz... Olyan helyeken, ahol regisztrációhoz kötik a részvételt, attól függően, hogy milyen rendezvény, szokott előre nyomtatott kitűző/nyakbaaksztó járni. Van, ahol a cégnevet is ráírják, ott nyílván teljes név szokott szerepelni. Van, ahol választási lehetőséged van és megmondhatod mi legyen a megjelenített név (mi klubpólóra hímzéshez ezt választottuk).

Viszont az előre nyomtatásos helyzeteknek is szokott lenni határideje. Aki időben jelentkezik, az kap ilyet, aki "last minute", annak marad a filctollas megoldás.

Nade van ám hátulütője is az előre nyomtatott nevesített kártyáknak - ez pedig a regisztrációra/belépésre szánt erőforrásban jelentkezik. Erőforrás alatt itt humánerőforrást és a beléptetésre szánt időt kell érteni. Ha van 50 jelentkező, akit ki kell keresgélni, kipipálni, hogy megjött, odaadni a saját kártyáját, az bizony idő. Ha csak a nevét kell ráírni, amihez ki van téve pár kikötözött filctoll, az meg pillanatok alatt halad.

Nem tudom mekkora embertömegre számítunk, de ezt az apróságot is figyelembe kell venni akkor, amikor előre gyártott kártyát szeretnénk.
(#) Gafly válasza bbb hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Idézet:
„Viszont az előre nyomtatásos helyzeteknek is szokott lenni határideje. Aki időben jelentkezik, az kap ilyet, aki "last minute", annak marad a filctollas megoldás.”

És akkor azonnal látszik hogy vagy külsős, vagy lusta.
Nagyon kellemetlen konferencián kolléganő cicije között lógó macskakaparásos lógót elolvasni, különösen olyan vakegérnek mint én. Próbáld elképzelni, hogy nézek rá, stírölöm, majd behajolok, tolom fel és le a szemüvegemet. Majd megállapítom hogy fordítva van.
Szervezőnek tényleg plusz munka, meg sok külsős jön, ez igaz...
(#) proli007 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 15, 2022 / 2
 
Dehogy kellemetlen! Nem látod a hasznát? Végre van indokod, hogy miért bámulod 5cm-ről a mellét.
(#) bbb válasza Gafly hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Hát ha a lógódat összekaparják a macskák, akkor igazán megérdemled fájdalomdíjul, hogy behajolj a kolleganő mellei közé és ott tologasd a szemüveged
(#) Gafly válasza proli007 hozzászólására (») Máj 15, 2022 /
 
Kutyás csajjal könnyű ismerkedni:
- Megsimogatatom?
- Persze.
- A kutyát is?
(#) szs hozzászólása Máj 15, 2022 /
 
Nagyon nem vagyok híve a nyakbaakasztható kártyáknak, személyesen jobb szeretem azt, amit valóban kitűzhetek.
Attól pedig valódi **** tudok kapni, hogy ott, ahol:
-nem hordhatsz nyakláncot
-karláncot, karórát, gyűrűt
-egyáltalán, semmi csüngő-lógót
(Mert balesetveszélyesek. Eddig egyetértés is lehet)
Mindezekután a nyakadbaakasztanak egy madzagonlógó beléptetőkártyát. Noba..., adtunk a balesetvédelemnek.
Nem pont erről beszélés volt, de ezt naponta tapasztalom
.

Ejnye!
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2022
Moderátor által szerkesztve
(#) Gafly válasza szs hozzászólására (») Máj 16, 2022 /
 
Annó, még MHSZ időkben sokszor teherautóval vittek bennünket versenyekre és hasonlók.
Egyszer egy srácnak beakadt a gyűrűje, amikor lepattant a platóról. Ugyan nem szakadt le, de szépen visszagyűrődött a bőr. Nem volt szép látvány. A doki is megszenvedett vele, mert nem volt mivel levágni, végül a teherautó szerszámos ládájában találtak fémfűrészlapot...
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Máj 16, 2022 /
 
Más:
Asztalomon lesz detektor mérés/minősítés, Granpa mesternek sarok fenntartva erre a célra.
Hozzatok minél több példányt, jót fogtok szórakozni.
Kanyaroszkóp.
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2022
(#) ha4023 válasza mohinger hozzászólására (») Máj 17, 2022 / 2
 
Ezt is elviszem megtekintésre a csabai talira.

Egy kis találkozó infó a hétvégére:

Kecskeméti Hetényegyházán, a Helikon utca végén, Kalmár tanyán tartanak rádiós találkozót most 20-21-én. Belépő 500 Ft/fő. Sütni-főzni lehet, büfé is lesz, szállás sátorban vagy autóban. Zárt helységben lehet börzézni, székek és asztalok is vannak, de szabadtéren is ki lehet pakolni. Tisztálkodási lehetőség van, tombola lesz.

Megközelítés:

-busz megállótól 1.1km gyalog,
-vasút állomástól kb 500m,
-gépkocsival GPS Hetényegyháza, Helikon utca, a koordináták: 46.9365841 & 19.593385

Érkezés 20-án 10 órától lehetséges, zárás 21-én 16 óra.

Bővebb infó: 20 345 7093 ha8kuc15@gmail.com, Bandi, HA8UM
Következő: »»   147 / 226
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem