Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   8 / 84
(#) varttina válasza frrrrr hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Kecskemét elég nagy város, ha jól tudom 100.000 körüli lakosszámmal. Nem biztos, hogy a Kultúrház az ideális választás a találkozóhoz. Akik arra laknak, megnézhetnék, hogy merre van olyan intézmény, amely helyet bizosíthatna egy
Idézet:
„non profit baráti összejövetel”
-hez.
Másrészt ha meg is lenne hirdetve, akkor sem lennénk szerintem sokkal többen. Talán 4-5 ember talán reagálna a hirdetésre.
(#) Müszi válasza varttina hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Szerintem is jobb lenne egy zártkörű találkozó
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
A cím, lehet, hogy nyitottat sejtet, de a topik nyitóból sugall, hogy HE-seknek. Aztán később is írom:
Idézet:
„Szerintem, nem az zavarná a társaságot, ha pár "idegen" is jönne, hanem ha Ők lennének jóval többen.”


Mindenképpen ezt az elsőt CSAK (a fenti idézetet figyelembe véve) hobbisoknak (HE). A későbbiekben esetleg lehet nyitott is, más helyszínekkel.
(#) fazksg válasza varttina hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Nana! Kecskemét tényleg nagy, és az Erdei Ferenc Művközpont tényleg baromi nagy, ott csillog-villog a Főtéren, de természetesen nem erről van szó - az tényleg messze túl nagy lenne . Ez egy másik kultúrház szerűség, mivel azt írták az előbbiekben, hogy a vasútállomás mellett van, gondolom valami MÁV kultúr lehet (ezt a helyet környékbeli létemre sajnos nem ismerem, de ha én nem ismerem, akkor biztos nem valami nagy hely ). Másrészről, én nem látom a hatalmas különbséget a HE tagok és az "idegenek" között. Hiszen ez egy nyitott oldal, ahol BÁRKI regisztrálhat, Ti nem tudjátok, hogy én nem egy közveszélyes bajkeverő vagyok! Persze valamilyen szinten páran ismerjük egymást de messze nem mindenki-mindenkit, tehát még egy zártkörű bulin is lenne egy csomó egymás számára tök idegen ember. De javítsatok ki, ha hülyeség, amit mondok.
Üdv: FazksG
(#) EcoPityu válasza fazksg hozzászólására (») Máj 15, 2009 /
 
Idézet:
„Ti nem tudjátok, hogy én nem egy közveszélyes bajkeverő vagyok!”


Ha így van, majd jól KIRAKUNK!

Amúgy megfontolandó, hogy valóban zárt HE körű legyen-e... (viszont ha nyitott a látgatók számára, akkor több esély is van a "baj-vagy báj" keverőkre...
/A BÁJKEVERŐKET én is szeretem / Főleg , ha csini!
(#) cruisher hozzászólása Máj 15, 2009 /
 
Erdeklodni szeretnek, ha valaki tudja az Ágoston fele audiofil talalkozo pontos helyszinet (Hodmezovasarhelyen belul hol?)
illetve a kezdes idopontjat, kerem ossza meg velem.
Koszi!
(#) cruisher válasza cruisher hozzászólására (») Máj 15, 2009 /
 
Bocs, kozbe visszalovastam es sikerult megtalalnom.
(#) bbatka válasza cruisher hozzászólására (») Máj 15, 2009 /
 
Én is megyek. Remélem nem jön közbe semmi.
(#) sándor hozzászólása Máj 17, 2009 /
 
Érdeklődnék (elsősorban a szervezőktől.) hogyan áll a Kecskeméti találkozó szervezése? (helyszín, időpont, belépődíj, nyílt vagy zártkörű lessz a rendezvény stb. - stb. ...)
(#) CIROKL válasza sándor hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
Hát telik az idő rendesen ! Milessz velünk gyerekek ?
(#) Action2K válasza sándor hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
Jelenleg Gábor, vagy rokkersrác válaszát várjuk, hogy akkor mit szól a bérlő a zárthoz. Ezidáig az az álláspont, hogy zárkörűre szeretnénk. Időpont július 11. Ha mindenáron csak nyitottan megy bele, azért nem mondjuk vissza, csak nem plakátozzuk ki Kecskemétet. Aztán lehet, hogy keserű szájíze lesz, ha csak kb. 35-en leszünk.
(#) Müszi válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
Én sajnos már 101%, hogy nem megyek! Túl drága az út. Talán majd egyszer.

üdv: Müszi
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
Csak mindig legyen leírva itt az időpont, hogy tudjunk róla. :yes:
(#) sándor válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
A hely továbbra is az állomás melletti műv.ház? Megpróbálom úgy intézni a dolgot hogy ott lehessek.Ha valami konkrétumot tudsz kérlek jelezd itt a fórumon.
Müszi sajnálom hogy nem tudsz jönni, nekem szerencsére közelebb van.
(#) Action2K válasza sándor hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
Igen, még az a hely. Természetesen bármi fejlemény van, itt megtalálod.
(#) sándor válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
A tervek szerint délelőtt délután vagy egész napos programot tervezel?Kezd a kérdőjelem egyenesedni...
(#) Action2K válasza sándor hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
Jó lenne 8-9 órától elkezdeni, aztán tartana ameddig van kedv. Persze, meddig kapjuk meg a termet De 16-17 óráig csak ott leszünk.
(#) sándor válasza Action2K hozzászólására (») Máj 17, 2009 /
 
Tudom nem ez az elsődleges, de büfé v.étterem van a környéken?(egész nap csak megéhezünk megszomjazunk...)
(#) cruisher válasza bbatka hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
Nem tudod, hogy aki csak nezelodni megy lesz e belepo? Ill ha lesz akkor mennyi? Errol nem talaltam semmi infot.
(#) rockersrac válasza Action2K hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
No! Beszéltem a tulajjal,és aztmondta hogy ha lesz 40 ember,akkor 500/ koponya ha zártkörű a rendezvény,és lesz hangfal,keverő,csak annyi a lényeg,hogy a hangfalnak Speakon a csatlakozása,szóval aki hoz cuccot az valahogy oldja meg ezt légyszíves! Egyébként én személyszerint aztmondom,hogy úgy lenne jó,hogy csak HE-s ember állíthat ki portékát,és belépő ellenében nézelődni jöhet aki akar! Másik: a Júli11 megfelelne a tulajnak,csak annyi a kérése hogy mielőbb döntsük el hogy ez tuti 100%-ra fix időpont-e! Várom a véleményeket! Terem az rendelkezésre áll,szóval nem kell aggódni hogy elzavarnak minket este 6 órakor,hanem lehet maradni ,, bátran"!
(#) Action2K válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
Köszi a tájékoztatást! A július 11.-e 100%. Speakon-jaim vannak (4 pólusú). Viszek belőle.
Létszám: Jelenleg 18-an vagyunk akik biztosra mondták, 4-en bizonytalanok, egy nem jön. Kiállítok: 6-an, meg én is, ha elkészülök valamivel. Börzés holmit tuti viszek!
Szóval így nem vagyunk negyvenen, csak a fele.
(#) fleta válasza Action2K hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Gondolom néhányan másodmagukkal jönnek, pl én lehet hogy viszek 2 személyt,/ egy sofőr, és egy zenész/
Akkor 7 kiállító lesz ha vihetek gitárerősítőt.. Hangfalaim vannak, ha valaki hoz gitárerősítőt, szívesen odaadom ./2x12" Marshall 1936-os.
(#) Mate78 válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Köszi az információt,
azt már eldöntöttük, hogy júl11 fix időpont nem?
Én jövök, 1 erősítőt biztosan hozok, adatlapot már elküldtem.Lehet hogy lesz egy másik is készen addigra akkor azt is hozom.
Nekem 500Ft belépő teljesen ok, de meg kéne kérdezni a tulajt, mi van ha nem leszünk 40-en, mert könnyen lehet.
Ja igen csere-bere holmit viszek én is.
(#) lamalas hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Udv,

Nekem tovabbra is kerdeses, hogy tudok-e menni vagy sem. Valoszinu a fuvartol fog fuggni, hogy le tudom-e vinni a teljes rendszert (hangsugarzok, erositok, aktiv valto, cd jatszo) vagy sem. Ha nem sikerul megfelelo fuvart szerezni (nagy, 30kg-os hangsugarzoknak) akkor valoszinu nem megyek. De ez meg sokmindentol fugg.

Jut eszembe ... nem megy vki Budapestrol vmilyen kombi kocsival?
(#) varttina válasza lamalas hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Nekem is hasonló problémám van. Építek egy erősítőt, ami kb. 40 kg lesz. Ha elkészül addigra, elvinném, de tömegközlekedési eszközökön nem szívesen szállítok ekkora csomagot.
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Én továbbra is szeretnék jönni... :yes:
(#) Tomi20 hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Üdv

Írjatok fel engem is, 100%-ra.
(#) rockersrac válasza Mate78 hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Nemtudom,megkérdezem a tulajt,bár akkor szerintem 1000 ft per koponya lenne a dolog szerintem! Mivel mondta hogy egy 20-as lenne a ,,tiszteletdíja",ami magában foglalja a hangcuccok használatának díját,meg minden egyéb dolgot! Szóval már csak az a kérdés,hogy nyílt legyen(belépő ellenében jöhet bárki,de csak az itt összeírt emberek állíthatnak ki cuccokat,vagy full zártkörű lesz a buli? Ezt még döntse el a nép,aztán megy a mail a ,, tulajnak"!
(#) Action2K válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Itt lehet szavazni: Voksoló.
(#) Tomi20 válasza Action2K hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Jó ötlet ez a szavazás, de egy ember többször is tud szavazni. (csak egyszer nyomtam) Gondoltam szólok.
Következő: »»   8 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem