Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   9 / 84
(#) CIROKL válasza Tomi20 hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Nem tudsz csak egyszer !
(#) Action2K válasza Tomi20 hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Reméltem a becsületességbeli hozzáállásokat. Úgy is feltűnik majd, hogy a 20 emberke hogyan szavazott pl. 35-öt.
Az idő sürget... bár még több mint egy hónap van hátra, s már csak ez a kérdéses pont.
(#) lamalas válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Idézet:
„a ,,tiszteletdíja",ami magában foglalja a hangcuccok használatának díját”


Muszaj az ottani hangcuccokat hasznalni? Ha vki csak erositot hoz azt lehetne egy adott hangsugarzon is hallgatni (amit a resztvevok/kiallitok visznek) vagy ha vki csak hangdobozt hoz akkor ahhoz lesz ott erosito is ami meg tudja hajtani. Sztem nem kell mas cucc hozza. En ha megyek akkor teljes rendszert viszek, nekem pl. nem kellene semmi csak hely.

Persze en inkabb nem szolok bele, mert lehet h. nem is megyek ...
(#) rockersrac válasza lamalas hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Nemtudom,de szerintem annak is kell fizetni,mivel nem csak a hangcucc használatát foglalja a tiszteletdíj,hanem minden egyebet is.(úgy tudom legalábbis)
(#) frrrrr hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Mi lenne, ha szólnánk Varga úrnak, hogy hozza el a tölcséres hangfalait. Bővebben:
http://www.sonido.hu/
http://www.hobbielektronika.hu/forum/topic_2517.html
(#) l48 hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Valószinű, hogy látogatóként elmegyek. Nagyon szeretnék élőben látni és hallani egy csőves "Forma 1" -est. pontositva egy sokcsőves OTL.( A jelző az nem minősités, inkább a desing része)
(#) EcoPityu válasza lamalas hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Én is viszem a KODA hangfalpáromat, mert az elfér a FORD-ban, és a 2x5w is elég hangos rajta...
Nekem sem állt volna szándékomban ottani hangfalakra kötnöm magam... Bár nem tudom milyen hangfalak azok.
(#) rockersrac válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
REFLEX hangfalakról van szó,szóval nem rossz a minősége(bár nem is HIGH-END kategória,de azért jók szerintem! GG kolega is ilyenekkel járkál buliba,és nagyon szépen muzsikálnak! :jump
(#) Action2K válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Több mint 10-15 éve hangosítok REFLEX baby (R-150) hangfalakkal is (régi szériával). Annak ellenérel hogy nem otthoni Hi-Fi célra készülnek, meglepően szépen szólnak. Titkuk: 4cm vastag HDF doboz, és NEM piezo magasok. Ja és 40cm-es mély, érzékenység: 98 dB/1W/1m. Egy darab ára 62 400Ft.
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Nekem is volt még 92-94 környékén két Baby R150-es hangdobozom, de az csak bulikra volt jó, igényes zenehallgatásra nem. A haverok csak úgy emlegették, "a csattogókat is hozod?" Egy csöveshez, B5-höz, vagy akár egy egyszerű VF2-höz csatlakoztatva (csak hogy a kurrens végfokokat említsem) sem lehet megítélni ezek kvalitásait. Nem ilyen célzattal készítették ezeket a dobozokat.
(#) lamalas hozzászólása Máj 20, 2009 /
 
Habar en nem vagyok kompetens a temaban mert ezeket a Reflex dobozokat nem ismerem, de az egyertelmu, hogy ezek hangositasra keszultek. Egy 40cm-es mely egy magassal parositva ... haaat nem is tudom... Hifi felhasznalasra mas kovetelmenyek/kialakitasok kellenek, bar a magas erzekenyseg ott sem art
(#) Action2K válasza lamalas hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
No, már látom, nem fogunk unatkozni. Lesz miről diskurálni.
Idézet:
„... haaat nem is tudom...”

Ezért fogom én a háromutas Pioneer-emet vinni. Igaz, ő csak 90 dB-es No meg a mélyei kicsikék nekem, s ennek a kompenzálására használom a jóöreg Vermonákat a 40cm-es Lavórokkal.
Most jut eszembe, előbb elírtam a Reflexben 30cm-s van (12"-os)
Persze előbb el kell készülni az erősítőmmel.
(#) mark.budai válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
[OFF]Te csak menj a VillanyTrabival, ha megvan még
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Milyen Pio-t hozol? CS sorozat? 9030-som is volt
(#) Action2K válasza szamóca hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Igen, CS-3030. De ne keresd a Pio oldalán. Egyébként a CS-9070 paramétereit nézve csak a mélyben, s a wattban jobb mint aCS-3030. No meg plusz 2 dB. Nem értem mi nem tetszett Neked benne. Még mindig 20000 ért tartja magát a CS-3030-as Angliában.
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Sikerült eladnom a nagy 9030-ast, mert a 30cm-es mélynyomója ellenére sem volt igazi mélye, és magasai.
Mondjuk ezidáig a rengeteg meghallgatottból, egy olyan dobozt hallottam ami feltétel nélkül tetszett. De arra nincs pénzem.

A helyszínét a bulinak utca, házszámra meg tudod adni? A google map-on megnézni merre található.
(#) Action2K válasza szamóca hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Van egy kis térképünk, amin sok infó szerepel: Link. De itt van kinagyítva műholdképen a kérdéses helyszín.
(#) CHZ válasza szamóca hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Szerintem a PIONEER hangsugárzókból csak a HPM széria volt jó . CS sorozat már jóval gyengébb . .
(#) EcoPityu válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Ha már elő-diskurálós OFF topic is, akkor elkeserítelek, tavaly augusztusban kénytelen voltam szétszedni, de megvan mindene...(csak a kasztni repült a bontóba).
(#) EcoPityu válasza CHZ hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Mester! Te nem jössz?
(#) mark.budai válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
[off]A többi alkatrész úgyis többet ér a kasztninál, nem?
(#) EcoPityu válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Így van! Ráadásul szét volt már szegény rohadva, meg lejárt a kivonatás is, így hát meg kellett szabadulnom tőle. (még 5000-et adtak is érte a bontóban)

10KWh-nyi akksi, 6,5kw-os moci, meg az MK-k, kábelek, saruk...minden, még a gyári 4,3-at fogyasztó benyamoci is megvan...


Honnan tudtad meg, hogy ilyenem is volt?
(#) CHZ válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Köszönöm az invitálást , jó is lenne , de Sajnos nem leszek itthon akkor .
(#) Action2K válasza CHZ hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Idézet:
„Sajnos nem leszek itthon akkor”
Közülünk szinte senki sem lesz otthon akkor. Mind a talin leszünk. Ezt nem lehetett kihagyni.
(#) CHZ válasza Action2K hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Hát ezt nem .. , nem úgy mint nekem a találkozót .
(#) lpcollector hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Halkan jegyzem meg, mert csak most vettem észre, hogy július 11 Puskás Börze nap...
(#) Action2K válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Igen, viszont csak kis börze, nem nosztalgiás. Ezt csak ki tudjuk hagyni. Megéri.
Egyébként a szavazás eredménye: 31 szavazat, ebből 22 a nyíltra, 9 a zártra szavazott.

voks.JPG
    
(#) CIROKL válasza Action2K hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Akkor csak 31 -en leszünk ? Ebből menyi a kiálító és mennyi a a látogató ?
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
6-8 kiállító, van aki jó pár megcsodálni valót fog hozni, plusz aki meg csak börzés dolgokat fog hozni.
Lesz mit nézni, hallgatni, de nem leszünk zsúfoltan sem
(#) Müszi válasza Action2K hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Jajj de mennék
Következő: »»   9 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem