Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   37 / 147
(#) mark.budai válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
De ha befordítva teszed !
(#) Ricsi1992 hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
úgy néz ki én is megyek holnap a börzére.
Váá, tényleg ez nagy nosztalgiás börze lesz...akkor lesz sok szép rádió is...
(#) mark.budai válasza Ricsi1992 hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Jól van-jól van, gyűlik a csapat!
(#) Ricsi89 válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Azért ennyire nem vagyok elvetemült. Lehet majd látni, de a többi a holnap titka lesz.
(#) mark.budai hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
csak halkan megjegyezném, hogy készül a kitűzőm.
Gr89: Oké, de nekem ez az első Börzém, így aztán elvetemült vagyok!
(#) zolee1209 válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Igyekszem megtartani, amit ígérek, bár szégyenemre egy dologgal most nagyon el vagyok csúszva, de ez más tészta...
(#) Ricsi89 válasza mark.budai hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Nyugi, nekem is ez lesz az első börzém.
(#) Action2K válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Én már túl vagyok ez elsőn, ne féljetek tőle, nem lesz rossz!
Viszont holnap melózok (így jár az akinek van főnöke), pedig jó lett volna ismét találkozni veletek. No meg az új arcokkal is. Meg hát ha börze, venni is volna mit.
(#) Doncso válasza Action2K hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Hát ezt sajnálattal hallom, szívesen megismertem volna az AAÉT-mestert.
Talán majd legközelebb.
(#) szamóca hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Sziasztok börzemanók!
Szokott lenni sokallású kisméretű forgókapcsló is azon a börzén?
(#) Action2K válasza szamóca hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Jaaa, a jaxley? Ja-ja!
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Úgy is lehet mondani, de most dájrekt kimagyarosítottam.
(#) Action2K válasza Doncso hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Ugyan már, mester, max. az önkéntes főszervezője.
A november 8 (vasárnap)-aira remélem tudok menni. De jó lenne, ha hamarabb, vagy többször is.
Ha bejön a rossz idő, akkor már csak a lakásban lehet pákászni, ergo, addigra kellene alkatrészeket beszerezni.
(#) Doncso válasza Action2K hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Én még egyenlőre azon agyalok, mi az ami kellene , mit szeretnék venni. Egyet biztosan, kávét Köbzoli barátomnak.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Még nem tudom.
Ha reggel sikerül felkelnem időben, és lesz kedvem......
Csak az a sok cső ugye...
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Meg csőfoglalat. :hide:
(#) szamóca válasza Action2K hozzászólására (») Aug 7, 2009 /
 
Meg csőzoli.
(#) Gafly hozzászólása Aug 8, 2009 /
 
Mintha most nem lett volna annyira nagy a "nagy" börze, nem tudom Ti hogy éreztétek. Én például nem is vettem egyáltalán semmit (ilyenre sem emlékszem)...
(#) Ballage válasza Gafly hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Nem, de most nyár van, ilyenkor nincs akkora nyüzsgés. Én vásároltam, találtam pár "kincset"... Meg végre ismerkedtem élőben...
(#) Doncso hozzászólása Aug 8, 2009 /
 
Sziasztok, hát nem akarok senkit megbántani, de őszintén szólva kicsit fanyalogva jöttünk el a barátommal a börze helyszínéről, ez volt az első, hogy meglátogattuk ezt az eseményt, de igazából többre számítottunk. Az árak azért nem voltak olyan jók mint vártuk, és a kínálat sem volt olyan amire gondoltunk. Lehet hogy bennünk van a hiba. Én személy szerint úgy mentem ki, hogy bevásárolok, de igazán nem találtam semmi kedvemre valót, egy két műszer tetszett de az ára az eget verdeste, nem is értettem miért, nézegettem egy P2-es laptopot 20.000-ért, hát az se volt épp alkalmi vétel. Szóval sajnos azt kell mondjam nekem annyira ez most nem tetszett. Az egyetlen jó dolog az volt, hogy összefutottam Frankye-vel, Müszivel, Ballage-val és persze Köbzolival, akivel megittuk a pertu kávét , illetve mutatott egy nagyon érdekes csöves kamerát, vagy kép feldolgozó ezközt, az nagyon érdekes volt, de igazából én most semmi érdekeset nem találtam magamnak. Láttam pár szép csövet, de azokra nem nagyon volt szükségem, ezek után kinéztünk az Ecseri-piacra, ott meg tele volt régiséggel, egy "kedves" hölgynél találtam egy jó kis csővoltmérőt, amiről biztos voltam hogy nem működik, 8000-ért, mondom ez örök darab marad neki, illetve egy rakás csövet 600Ft/db -ért egységáron, szóval ez szerintem nem az én napom volt. De lehet hogy a hiba az én "készülékemben" van.
Frankye-től ezúton is elnézést kérek, hogy "meglógtam" a csoportkép elől, nem szándékosan, de teljesen kiment a fejemből. Legközelebb bepótoljuk.
(#) Ricsi1992 válasza Gafly hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
A tavalyin szerintem több minden volt...na meg annyian voltak, voltunk, hogy a folyosókon alig lehetett átjutni.
valami névtáblát kellett volna csinálnom...
kiváncsi leszek a közös képre...én voltam aki a végén odafutott...
Sikerült pár remélhetőleg eredeti tranyót vennem:
7db 2n3055, ebből 3db Tungsram, és 4db régi alukupakos (biztos nem hamisak,lehetnek vagy 20 évesek).
És 7db Motorola MJ15015 1500-ért.
(#) Ricsi1992 hozzászólása Aug 8, 2009 /
 
Burgdavid, köbzoli észre se vettem hogy elmentetek...én még ott kóvályogtam 11:30-ig, vadásztam a tranyókat a quadhoz...aztán mire meglett minden, ami kellett, akkor kezdtem keresni a többieket....nézem, sehol senki, és már az árusok is pakolnak... .
(#) burgdavid válasza Ricsi1992 hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Pedig ott volt a kocsiba a neked szánt fejhallgató
A mai nap legszebb darabja számomra ez a 3 motoros orosz csoda deck
Sajna az egyik oldal gyengén szól, meg visszafelé nem csévél, de szerintem ez betudható a csutkára apadt ruszki kondiknak.
Alaposan tele van szórva a doboz, jóféle alkatrészekkel.
(#) Ricsi1992 válasza burgdavid hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Jól néz ki. Gondoltam hogy te vetted meg, nagyon nézegettétek, addíg én elmentem tranyókat vadászni, és amire visszaértem már nem volt ott...meg ti se.
A fülesre majd kitalálunk valamit...posta vagy következő börze...
(#) rockersrac hozzászólása Aug 8, 2009 /
 
Énnekem nagyon megérte a börze,mert végre elkezdhetek nekiállani a kb 20-30 wattos subládának ami természetesen csöves lesz,és kimenő trafónak valót is sikerült szereznem,egy böhöm nagy trafó keretében! Köbzoli bácsitól kaptam is tanácsot csévetestre vonatkozólag,mivel ezen a trafón csévetest nuku,de valami irtó varázslatos technikával sikerült rávarázsolni a teslásoknak a drótokat,de valahogy én csinálni fogok neki csévetestet! Örülök hogy végre sikerült Frankey ,, bácsival" találkoznom,meg több hobbi elektronikás emberkével is! Matyi az hozta a szokásos formáját,szóval nem volt gond! Ja! A Trafót mindössze 200! magyar forintért vettem!
(#) Müszi válasza Doncso hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Egy kicsit egyet kell értsek veled. Nagyon kevesen voltunk. Viszont kaptam gyönyörű adócsöveket. Képek hamarossan. Köszönet a csoportképért Márk anyukájának

Doncso papa, amiért elmentél a csoportképről, Frankey fagyos háromszöget fog adni, aztmondta

üdv
(#) Doncso válasza Müszi hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Sajnálom, de mint mondottam, teljesen kiment a fejemből, következőn bepótoljuk. Egyébként legközelebb nyugodtan lehetsz beszédesebb, nem harapok . Láttam kicsit zavarban voltál.
(#) Ricsi89 hozzászólása Aug 8, 2009 /
 
Helló!
Én is hazaértem kb negyed nyolcra. Sajnos a reggeli készülődés közben én marha itthon felejtettem a meglepetés kitűzőmet. :no: Viszont fehér sapkában voltam. A haverommal az egyik helyen találtunk ingyen elvihető hangszóró részeket. Elhoztam rengeteg gumiszegélt és még pár dolgot. Pont jó lesz a VT hangszóróimhoz, amit fel kellene újítani. Volt még egy vezetéknélküli matávos telefon is, azt ő elhozta. Én akartam elhozni, de nem volt hely a táskámban, így hagytam, majd ő elhozta. Végül csak egy full hibátlan Ganzuniv2-est vettem 2ezer forintért. Itthon kipróbáltam és akkor jöttem rá, hogy nincs benne biztosíték. Én pedig csodálkoztam, hogy miért nem megy. Kaptam még egy pár dolgot is, és a hangulat is jó volt. Szóval megérte.
(#) Doncso válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Azt a ganzunivot reggel még 4 ért árulták
(#) Doncso válasza rockersrac hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Akkor az te voltál kb 8 felé köbzoli mellett kezedben egy ős trafóval?
Következő: »»   37 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem