Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Motorola A1200-as telefon nem látja az akkumulátort.
Lapozás: OK   1 / 1
(#) tepizoli hozzászólása Jan 30, 2010 /
 
Sziasztok!
Kérem aki találkozott már hasonló hibával segitsen! A cimben szereplő telefon bekapcsolás után a kijelzön az akkumulátort teljesen lemerültnek mutatja és az akkumulátor jel át van huzva egy piros vonalal. Pár másodperc után a telefon ujraindul és ezt addig csinálja mig ki nem kapcsolod. 3 darab akkumulátorom van és van egy motorola W490-es telcsim is amiben ugyanez a fajta aksi van /BT50/ . Ebben min a 3 aksi jó és fel lehet tölteni öket.Mivel müszerész vagyok ma szétbontottam a telefont és ellenöriztem a panelon az akkumulátor érintkezőit és ujra is forrasztottam de a hiba nem mult el.A véleményeteket kérném ,hogy ez szerintetek lehet e software hiba mert nekem ezt nem csinálta csak én eladtam ezt a telefont és nem sokra rá vissza kellett vásárolnom mert ez lett a baja. A hölgy aki megvette azt mondta hogy elvitte telefon szervizekbe ahol töltöttek rá uj szoftvert ami látszik is mert teljesen megváltozott a kinézete a menünek.
(#) (Felhasználó 1947) válasza tepizoli hozzászólására (») Jan 30, 2010 /
 
Szia !

Software frissitéskor, -illetve gyanitom sim lock
feloldása is volt- gyakori hiba hogy az akku kalibráció
sérül.(szoftveresen)
Elképzelhető hogy a régi sw visszatöltése után működik a készülék.
Szóval nagy százalékkal SW hiba.

Üdv! Luki
(#) tepizoli válasza (Felhasználó 1947) hozzászólására (») Jan 30, 2010 /
 
Szia!
Köszi hogy segitesz!
Nem tudod féletlenül hogy hogyan lehetne erre a telefonra sw-t tölteni?
(#) (Felhasználó 1947) hozzászólása Jan 30, 2010 /
 
Szia !

Nem ajánlom a maszek megoldásokat-mint a hiba is mutatja.
Megbizható(gyári)szerviz a tuti megoldás.

Üdv! Luki
(#) tepizoli válasza (Felhasználó 1947) hozzászólására (») Jan 30, 2010 /
 
Tudod az a baj hogy Magyarországon ezt a tipust nem is nagyon ismerik mert egyik mobilszolgáltató sem forgalmazta.amiket lehet kapni azokat külföldről hozzák be igy nem nagyon hiszem hogy találok szervizt ahol értenek hozzá.Szernitem ez kb olyan mintha Magyarországon akarnál szervizbe vinni egy Bugatti Veyront kb ugy néz mindenki erre a telefonra.
(#) Flatlander válasza tepizoli hozzászólására (») Jan 31, 2010 / 4
 
Hali!

Ph-n van egy olyan téma hogy motorola a925 ott kérdezd meg hátha még valaki jár arrafelé Amugy nyugodtan fogj hozzá sw-t frissíteni kb elrontani alig lehet..... ha nemsikerül elsőre akkor majd sokadikra fog Nekem is volt ilyen telóm meg a920 is demár megnemtudom mondani milyen progival kell sw-t cserélni és milyen sw kell rá..... ezér inkább kérdezd meg nehogy valami simlock-osat rakj rá Amugy valahogy úgy kezdődik hogy aku ki két játékkomb benyom usb bedug akku vissza bebootol......hosszú dolog
(#) (Felhasználó 1947) válasza tepizoli hozzászólására (») Jan 31, 2010 /
 
Szia !

A Motorola szerviz csak ismeri.
Meg hát a hölgy aki megvette, csak rakatott rá új sw-t valahol.(az más kérdés hogy nagyobb lett a kár mint a haszon )
Szervizes koromban csak Motoroláknál találkoztam ilyen hibával, más tipusok esetében soha.
Azért ne add fel.Én a helyedben visszaadnám csajnak, hozza helyre amit elrontott...

Üdv! Luki
(#) Flatlander válasza (Felhasználó 1947) hozzászólására (») Jan 31, 2010 /
 
Hát nemhiszem hogy itthon a szervíz fog foglalkozni vele,bunkó linux miatt nemegyszerű symbiannal könnyebb lenne
(#) besi99 válasza tepizoli hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Pajtás, akkor is visszavásároltad volna, ha előtted háromszor földhözvágja, esetleg kicsit megtapossa?
(#) tepizoli válasza besi99 hozzászólására (») Feb 3, 2010 /
 
Szia!
Nem ismered az egész történetet.Maradjunk annyiban ,hogy büntudatom volt és azért vásároltam vissza.Bár amikor én eladtam még müködött de nem tökéletesen.És nem az egész árat kérte vissza csak a felét.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem