Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   36 / 172
(#) rascal hozzászólása Ápr 8, 2010 /
 
Érdeklődni szeretnék, hogy a 640-1K termisztor és társai mekkora maximális hőmérsékletet viselnek el tartósan. Adatlapot sajnos nem leltem és a vasaló amibe beleszerelnék valami hőérzékelőt állandóra kb 200-250C-ig melegedhet fel. Biztonsági okokból ezért 300C, vagy a fölötti hőmérsékletet elviselő típust keresek, ha ez esetleg nem felelne meg. Ilyen hőmérséklet mellett mivel tudom az alkatrészt hozzáforrasztani / rögzíteni a vezetékekhez?

Más1:
Az elem-akku-töltő-n belül a NiMh akku listában a feszültség szűrő nálam jóval kevesebb elemre mutat mint amire kellene. pl csak 1 db 1,2V-os akku van, ha azon keresztül választok. (Win XP-SP3, FF 3.6.3)

Más2: A szűrési lehetőségben ha több félét is kiválaszthatok pl több feszültség érték stb, akkor lehetne egy kis késleltetés az automatikus szűrés indítása előtt, hogy legyen időm egynél többet kiválasztani. Kattintás után 1-2 sec akár elég is lehet, mert többnyire közvetlenül egymás alatt levő dolgokat választanék.

Más3: Csak kíváncsiság: LiIon akkuk miért nincsenek a termékeitek között?
(#) (Felhasználó 4577) válasza rascal hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Bővebben: Link
A KTY84-et javaslom, de ez is csak 300 fokig jó.
(#) vicsys válasza rascal hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Szerintem innen válassz a PT100- szériából:
Bővebben: Link
(#) rascal válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Köszönöm mindkettőtöknek! Én leragadtam az ellenállások között.
(#) vizor hozzászólása Ápr 8, 2010 /
 
Üdv HEStore!

Ez lesz az első rendelésem. Kicsit "furcsa és szokatlan" kérdésem az lenne, hogy ha a sima postai csomagot (480 Ft, 10.000 Ft-ig) választom szállítási módnak akkor az ugye a régi hagyományos módszert jelenti és NEM a posta saját MPL nevű futárszolgálatát? Mert ez az MPL csinál furcsa dolgokat, pl. ha az ember nem megy ki 15 másodpercen belül, képesek odagumizni a küldeményt a postaládára! De olyan is volt, hogy nem is keresték az utcát hanem leadták(?!) a postára a küldeményt, úgy szólt a kézbesítő... Szóval postai küldés=értesítő és beballagás a postára?
(#) sprofan válasza vizor hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Simán megy a csomag nem MPL-el, én is nagyon tudom utálni őket hasonló okok miatt...
(#) vizor válasza sprofan hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Köszi a megnyugtató választ. Akkor lassan lehet kezdeni a kosár feltöltését.
(#) shalafi.66 válasza vizor hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Érdekes, errefelé ugyanaz és ugyanúgy hozza az összes csomagot MPL vagy nem MPL mindegy.
(#) vizor válasza shalafi.66 hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Hát akkor meg jobb lesz ha érdeklődök a postán, mi a helyzet. Nem szeretném majd a csomagot "rádrótozva" találni a postaládán.
(#) shalafi.66 válasza vizor hozzászólására (») Ápr 8, 2010 /
 
Az ilyenekért, ha ismétlődnek, szólni kell.
(#) labu01wx hozzászólása Ápr 9, 2010 /
 
Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy mikorra várható ez az eeprom?
(#) Tocska válasza labu01wx hozzászólására (») Ápr 9, 2010 /
 
hétfő délutánra
(#) (Felhasználó 4577) hozzászólása Ápr 10, 2010 /
 
A mágneses érzékelőkhöz esetleg tudtok beszerezni valamiylen kisebb pl csavarral felfogatható mágnest?
Ezzel az érzékelővel kapcsolatban lenne egy kérdésem: a kimenetén analóg vagy digitális jelet ad ki, illetve ha analógot, akkor azt a mágnesesség erősségének függvényében adja ki?
(#) vicsys válasza (Felhasználó 4577) hozzászólására (») Ápr 10, 2010 /
 
Az adatlap 2. sora:"Digital output signal"
(#) (Felhasználó 4577) válasza vicsys hozzászólására (») Ápr 10, 2010 /
 
Tényleg, köszönöm!
(#) kiskacsa2009 hozzászólása Ápr 10, 2010 /
 
Sziasztok!
Topi! Esetleg be tudnál rakni a tranzisztorokhoz egy olyan szűrészi lehetőséget, hogy "NPN", "PNP"?
Sikerült egy PNP tranyót kinézni, és épp a rendelés előtt vettem észre, hogy nekem a másik fajta kell...
Köszönöm!
(#) Attila86 hozzászólása Ápr 10, 2010 /
 
OP07 mikorra várható? Csak ez hiányzik a megrendelésemből.
(#) Tocska válasza (Felhasználó 4577) hozzászólására (») Ápr 10, 2010 /
 
Ez például csavarozható. Vagy másmilyenre gondoltál?
(#) Tocska válasza Attila86 hozzászólására (») Ápr 10, 2010 /
 
Ha ez megnyugtat: papírforma szerint ezen a héten
(#) (Felhasználó 4577) válasza Tocska hozzászólására (») Ápr 10, 2010 /
 
Kerekre gondoltam, max 5mm átmérőjűre és max 5mm hosszúra, ennél kisebb jó, ami képes együttműködni a fent említett IC-vel.
(#) fantom45 hozzászólása Ápr 12, 2010 /
 
Hali. Azt szeretném kérdezni hogy ez a kapcsoló mekkora? (adatok)
(#) lono981 hozzászólása Ápr 13, 2010 /
 
Sziasztok!

Nem akarok akadékoskodni, de egy ideje szemezek egy KITS073 kittel. Ez a TDA7250 2*130 Wattos változata.
Mikor kerül rendelhető státuszba? Vagy inkább ne várjak rá és rendeljem meg külön alkatrészenként? Úgy egyébként drágább lenne?
Üdv:
Norbi
(#) Tocska válasza lono981 hozzászólására (») Ápr 13, 2010 /
 
Limitált a mennyiség, de pár darabig érhet a takaró.
(#) (Felhasználó 51715) hozzászólása Ápr 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Lehet, hogy tévedek, de nem nagyon láttam szimpla szigetelt drótot(semmilyen méretben) a kínálatban, pedig nagyon sokszor szükségem lett volna rá, talán nem vagyok vele egyedül...
(#) labu01wx hozzászólása Ápr 13, 2010 /
 
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ez a kondenzátor a valóságban kék színű-e, mert a multuméterem nem mér pF-os nagyságrendet.
(#) (Felhasználó 4577) válasza labu01wx hozzászólására (») Ápr 13, 2010 /
 
Ezt nem igazán értem. Mi köze a színhez ahhoz, hogy a multimétered nem mér kondenzátort? Szerintem tök mindegy, hogy milyen színűt veszel.
(#) labu01wx válasza (Felhasználó 4577) hozzászólására (») Ápr 13, 2010 /
 
Már megvettem, de nem csak ezt és nem tudom eldönteni, hogy melyik a 22pF-os.
Erre rá van írva, hogy 22, de nem tudom, hogy ez a kapacítását jelenti-e.
(#) potyo válasza labu01wx hozzászólására (») Ápr 13, 2010 /
 
Azt
(#) Tocska válasza fantom45 hozzászólására (») Ápr 14, 2010 /
 
Méret: 10×6×2,5mm
Raszter: 2,54mm
(#) Tocska válasza labu01wx hozzászólására (») Ápr 14, 2010 /
 
Úgy van. A szám pf-ben adja a kapacitást. Amennyiben 3 jegyű a szám, akkor az utolsó a nagyságrend, vagyis annyi nullát kell írni az első két számjegy után.
Pl. 104 = 10 0000 = 100.000pF = 100nF
Egyébként megnyugtatásul: a fiókban jelenleg kék színű kondik vannak.
Következő: »»   36 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem