Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   88 / 436
(#) zoz11 válasza mex hozzászólására (») Júl 19, 2009 /
 
Értem, az az igazság hogy a lelőhelyét nem tudom de annyit tudok segíteni, hogy holnap itthon körülnézek, van rengeteg kv gépem, és gőzölős vasalók, ilyen komolyabb kivitelűek
Azokba szoktam ilyet látni.

Üdv!
(#) mex válasza zoz11 hozzászólására (») Júl 19, 2009 /
 
Előre is köszönöm, a többit priviben.
Üdv
mex
(#) moltam válasza Akashi hozzászólására (») Júl 21, 2009 /
 
Nem elég három? Itt egy sincs.
(#) Vacok hozzászólása Júl 21, 2009 /
 
Sziasztok!

Hol kaphatok Nyíregyháza környékén 1-2nF-os 20kV-os kondenzátort, vagy ha nem lehet itt kapni, akkor honnan rendelhetek?
(#) mate_x válasza norby1 hozzászólására (») Júl 24, 2009 /
 
Hello!
Innen tudsz rendelni ibuttont:
www.maxim-ic.com (nem tudom, nekem most valamiért nem működik a link gomb)
Innen akár ingyen küldenek ki minta darabokat(max 8 termék és mindegyikből 2 db. Ha több kell akkor már fizetned kell.

üdv:
mate_x
(#) Topi hozzászólása Júl 24, 2009 /
 
Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy holnap hol tudok venni 25-35%-os hidrogén peroxide-ot? Nem jó az általában nyákhoz használt 2-5%-os almaillatú borzadály. Nem is nyákhoz kell, ezért fontos a koncentráció.

A Baross utcai fodrászkellék boltról tud valaki valamit? Pár évvel ezelőtt (talán kettő) még ott vettem ilyet. Nyitva van szombaton? Van-e még egyáltalán? (Tudakozó szerint abszolút más van ott)

Vett ott valaki nemrégiben fekete flakonos 35%-os hidrogén peroxide-ot?

Nagyon fontos lenne holnap beszereznem legalább fél-egy litert.

Köszönöm a válaszokat!
(#) hapro válasza Topi hozzászólására (») Júl 24, 2009 /
 
Hello!

A bolt még mindig él az biztos (ott lakom tőle nem messze), de hogy nyitva van-e holnap azt nem tudom, viszont 90%-ra azt mondom, hogy nyitva van.
(#) Topi válasza hapro hozzászólására (») Júl 24, 2009 /
 
Köszönöm, részben megnyugtattál. Holnap ott kezdek az tuti.
(#) maTaKee hozzászólása Júl 25, 2009 /
 
Üdv!
Van itthon nekem 2 bakelit lemezlejátszó. Mind a 2 jól működik, csak egy bajuk van, hogy mind a 2-nek hiányzik az ékszíja! Valaki nem tudna nekem segíteni, hogy Budapesten hol lehetne ilyet kapni? Vagy esetleg ha valakinek van otthon elfekvőben 2db akkor annak is nagyon örülnék
(#) maTaKee válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Nos? Valaki tudna nekem segíteni? Valaki segíthetne megmenteni az utókornak 2db lemezlejátszót
(#) lapose válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Szia!

Próbáld meg itt:Bővebben: Link
(#) nagy hoho válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Helló! Nekem nincsen szíjam de szerintem az a probléma ,hogy rosszul tetted fel a kérésedet. Szerinted ha bemegyek a patikába és azt mondom ,hogy a betegségemre kérek gyógyszert akkor ,hogy fog rám nézni a patikus. Mi a betegség? mi a gyógyszer neve? Bakelit lemezjátszó szintem több ezer típus volt. Mi a típusa? Mekkora szíj kell hozzá stb.Ezeket az alapvető adatokat közölni kellene ha segítséget vársz!
(#) maTaKee válasza lapose hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Nagyon szépen köszönöm
Esetleg abban tudnál még nekem segíteni, hogy a méretet, hogy szokták lemérni, vagy megadni?
(#) maTaKee válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Ez jól esett...
Nem szokásom az információt visszatartani, pláne akkor nem, hogyha nekem válik előnyöm belőle! Ha tudnám, hogy milyen kell bele, akkor leírtam volna, de mivel nem tudom...
(#) lapose válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Ha jól emlékszem a profilt kell megadni(pl. 1mm*1mm, vagy 1mm átmérőjű kör), meg az ékszíj átmérőjét.
(#) maTaKee válasza lapose hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Ez világos, de az ékszíj átmérőjére lennék kíváncsi, hogy azt én hogy tudnám lemérni?
(#) lapose válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Megméred az eredetit!
fogsz egy cérnát és ráteszed a helyére, és megméred. Rendelésnél egy kicsit kisebbet kell venni, hogy feszüljön.
(#) maTaKee válasza lapose hozzászólására (») Júl 25, 2009 /
 
Köszi! (amúgy ha meglenne az eredeti, akkor nem kérdezgetnélek Téged, de sajnos az nincs meg)
(#) Topi válasza hapro hozzászólására (») Júl 26, 2009 /
 
Kollégák! Fontos!

1. Szombaton a VIII. ker Baross utcai fodrászkellék bolt nyitva, lehet venni 35%-os hidrogén peroxide-ot.
2. És legfontosabb: Eladótól tudtuk meg, hogy az EU betiltotta a 35%-os hidrogén-peroxide normál kereskedelmi forgalomban való árusítását, mivel veszélyes anyag. Abba is hagyták a sokak által ismert fekete flakonos HuMiCo-s gyártását és nem is lesz!
Innentől ilyen töménységűt, kizárólag vegyszer engedéllyel lehet beszerezni.

Akinek kell, még most raktározzon be belőle! (Tegnap a Baross utcai boltból elhoztam az összeset ami volt - 3 darab) De még pár darab lesz.
(#) Einstein válasza Topi hozzászólására (») Júl 26, 2009 /
 
NEEE! Pedig ez sokkal olcsób mint a boltokban kapható kész maratófolyadék, Le kéne néznem még a nyár előtt Hatvanba és beszerezni 1-2-őt. Köszi az infót!!!
(#) Einstein hozzászólása Júl 26, 2009 /
 
Jut eszembe amiért ebbe a témába látogattam, honnan tudnák beszerezni leharcolt, esetleg működésképtelen lapszkennert mert levilágítót szeretnék készíteni belőle? Esetleg nincsen valakinek? (Persze nem szeretnék rá sokat költenni, de nem ingyen gondoltam!)
Előre is köszönöm a válaszokat!
(#) Szebence hozzászólása Júl 26, 2009 /
 
Sziasztok!

Hol tudok beszerezni olyan hangerőszabályzóhoz komplett mechanikát, ami olyan, hogy nem tekerem a potmétert, hanem jobbra vagy balra fordítom és így veszi fel vagy le a hangerőt és magától visszaáll közép állásba.
Hol szerezhető be ilyen vagy miből bontható ki? Esetleg valakinek nincs egy nélkülözhető darabja?
(#) Einstein válasza Szebence hozzászólására (») Júl 26, 2009 /
 
Helló!
Én még komplett ilyen cuccal nem találkoztam, de halottam hogy sima potméterre léptetőmotort lehet valahogy szerelni és annak kell egy vezérlőáramkör.
(előbbi hozzászólásom javítása: nyár előtt= nyár vége előtt)
(#) sprofan válasza Einstein hozzászólására (») Júl 26, 2009 /
 
Például Vaterán.
Ezt már megkapod 1000ft-ért. Bővebben: Link
(#) Szebence válasza Einstein hozzászólására (») Júl 26, 2009 /
 
Nekem már megvan a digitális hangerőszabályzóm ami 1-1 nyomógombal máűr működik is csak én nyomógombok helyett szeretnék forgógombos tekerőkét és ehhez kellene.
(#) tedor2 hozzászólása Júl 28, 2009 /
 
Hello,

Pécs a legközelebbi nagyváros, ahová be tudok ugrani. Egy "breadboard" kellene, no meg körül néznék, soha nem voltam ilyen boltban. Pécset merre van (vannak) ilyenek?

Előre is köszönöm,
Krisztián
(#) lapose válasza tedor2 hozzászólására (») Júl 28, 2009 /
 
Szia!

Resonator-Electronics

MORO

AC/DC ELEKTRONIKA
Híradástechnikai termékek - Pécs
Cím: 7624 Pécs, Hungária utca 36
Telefon: (72) 310 105
(#) sany hozzászólása Júl 28, 2009 /
 
Sziasztok! Megtudja mondani valaki,hogy Kecskeméten hol találok elektronikai alkatrészeket áruló üzletet?
(#) lapose válasza sany hozzászólására (») Júl 28, 2009 /
 
(#) yagi válasza tedor2 hozzászólására (») Júl 29, 2009 /
 
Helló!
Ez is egy jó üzlet:
Aralica Elektronika Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
7621 Pécs, Munkácsy Mihály utca 9.
Egy kis udvarban van bennt.

Valamint a Király utcában a D-Audio.
Bővebben: Link
Következő: »»   88 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem