Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   565 / 971
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 24, 2012 /
 
Az öt éves fiam hazajött az oviból, s jókedvűen énekli:

Bort iszok én...
Nem vizet én...
Mert a vízben béka van,
Életemnek vége van.
(#) janikukac válasza Action2K hozzászólására (») Máj 24, 2012 /
 
Sosem lehet korán kezdeni.
(#) vilmosd hozzászólása Máj 24, 2012 /
 
Cseng a telefon. Csak a kutya van otthon, ő veszi fel a kagylót.
- Vau! - jelentkezik barátságosan.
- Tessék? - szól egy döbbent férfihang a vonal túlsó végén.
- Vau! - ismétel készségesen a kutya.
- Halló, nem értem! - kiáltja kétségbeesetten a férfihang.
Mire a kutya mérgesen:
- V, mint Viktor. A, mint Aladár, U, mint Ubul!
(#) vilmosd hozzászólása Máj 25, 2012 /
 
Egyik ősember a másiknak:
- Vigyázz, egy kardfogú tigris épp most ment be az anyósod barlangjába!
- Na és? Miért féltsek én egy vadidegen tigrist?
(#) vilmosd hozzászólása Máj 25, 2012 /
 
Holnap Magyarországon 30 fok lesz.
Ebből 5 Budapesten, 3 Szolnokon, 4 Tatabányán, a többin pedig a kisebb falvak osztoznak.
(#) Frankye válasza janikukac hozzászólására (») Máj 25, 2012 /
 
Legalább felnőtt korára kellő gyakorlatra tesz szert!
(#) Frankye válasza vilmosd hozzászólására (») Máj 25, 2012 /
 
Ez jó!
(#) klimás56 válasza vilmosd hozzászólására (») Máj 25, 2012 /
 
Idézet:
„...Keress olyan szerelőt aki speciális "ragasztógázzal" tölti fel előbb, vár egy megadott időt (akár több nap is lehet) mire elmegy a lyukon az a gáz ami ragasztani hivatott és közben betömi a lyukat. A Liebherr hűtők jók, nem hiszem hogy eleve sz@r anyagból csinálták volna. Vélhetően vagy véletlen sérülés valahol a hűtőcsőben.....”


Mindig tanul az ember! ( nem is keveset)
(#) edison14 válasza klimás56 hozzászólására (») Máj 25, 2012 /
 
Most elbizonytalanodtam. Miért nem gondoltam arra, hogy ilyen "ragasztógázzal" csináljam meg a lyukas csövet.
(#) vilmosd válasza klimás56 hozzászólására (») Máj 25, 2012 /
 
Pedig ha mar klimas vagy Neked ezt mar tudnod kene.
(#) vilmosd válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 26, 2012 /
 
Erdemes ide jarni erre a forumra. Az ember mindig tanul valami ujat. Mondom en hogy nagyok ezek az ifju titanok. A Magyar Tudomanyos Akademia kismiska hozzajuk kepest.
(#) BarnaPili válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 27, 2012 /
 
Mint az autóvillamosságban: " Kis szikra: "áram",nagy szikra: "zárlat"
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 27, 2012 /
 
+1 mértékegység
Idézet:
„láttam olyant hogy lehet nővelni az áramfeszültséget és ezzel a teljesitményt vki tudd az irjon”
(#) janikukac válasza szamóca hozzászólására (») Máj 27, 2012 /
 
Ha nem is mértékegység, de ez is a fórumról lett lementve. Hát, no comment... Bővebben: Link
(#) zsoltee0001 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 27, 2012 /
 
De legalább nem azt írta, hogy "ien"
(#) klimás56 válasza vilmosd hozzászólására (») Máj 27, 2012 /
 
Van mit bepótolnom , szó se róla.. :worship:
(#) szamóca hozzászólása Máj 27, 2012 /
 
(#) sastas01 hozzászólása Máj 28, 2012 /
 
Valaki akar a nyáron sokat keresni? Az írjon, mert akkor elbújok!!
(#) pepe091 hozzászólása Máj 28, 2012 /
 
Nyáron inkább sütögetés?
Sütögetés
(#) granpa válasza pepe091 hozzászólására (») Máj 28, 2012 /
 
Nem melegszenek túl az alkatrészek? Nem látom a hűtő közeget. Letvasszer (nem ám sör!)
(#) klimás56 válasza sastas01 hozzászólására (») Máj 28, 2012 /
 
Mond csak ! Nem félsz semmitől???
(#) szamóca hozzászólása Máj 28, 2012 /
 
A rendőröket vizsgáztatják:
- Miből van a gumibot?
- Nem tudom.
- Ember gondolkozzon. A gumibot miből van?
- Nem tudom.
- Erőltesse meg az agyát.
- Nem megy. Sajnos nem tudom.
- Megmondom. Gumiból. Na jó kap egy mentőkérdést. Miből van az üvegszem?
- Üvegből.
- Nagyon jó. Honnan tudta kapásból?
- Nem lehet csak üvegből különben hogy lehetne kilátni rajta.

Bekopognak a rendőrhöz, mire az kiszól:
- Ki az?
- Én! - hangzik a válasz.
A rendőr magára bök, és így szól:
- Én???
(#) pepe091 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 28, 2012 /
 
Egy fiatal vállalkozó fényűző irodát bérel, berendezi luxusbútorokkal, és beül a hatalmas íróasztal mögé.
Egyszer belép az irodába egy férfi táskával a kezében.
A vállalkozó hirtelen felkapja a telefont és hangosan beszélni kezd.
Repkednek a számok, a milliárdok, majd kisvártatva leteszi a kagylót és a férfihez fordul
- Miben segíthetek? - kérdi.
Mire a másik
- Jöttem bekötni a telefont.
(#) pepe091 hozzászólása Máj 28, 2012 /
 
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 29, 2012 /
 
Ommm... OMG....
(#) Orbán József hozzászólása Máj 30, 2012 /
 
Mese az igazmondó juhászról és a gonosz szkópárusról
(elektromese)
Volt 1x, hol nem volt egy híres-neves hely, ahol értelmes emberek és nem annyira kiműveltek eszméket és tapasztalatokat cseréltek bizonyos dolgokról, ami ráz. Igen, ez ilyen felvillanyozó csapat volt, mindenki folyton fel volt villanyozva.
Történt egyszer, hogy közibük telepedett a Komisz Ármányos Inkorrekt Naplopó, röviden KÁIN.
Ez a KÁIN igen furmányos, elvetemült disznó jellemű ember volt - elnézést a disznóktól, nye te nye!
Sokáig titkolta a csúfságát, azonban egyszer mégiscsak elárulta magát. Képzeljétek el, volt egy műszere, amivel ártatlan, maszületett társakat akart véres verejtékkel megszerzett kicsiny keresményüktől megfosztani!
Ezt a műszert oszcillográfnak hívták, de oszcilloszkópnak kell ejteni. Szóval ez a doboz belül üres volt, ámde mégse. Volt benne néhány szentjános bogár és két-három szárnyashangya, ezeket ez az elvetemült KÁIN betanította, ha megnyomtak a dobozon egy gombot, hát istókuccse a szentjánosok mindenféle kacskaringót rajzoltak fel a képmezőre, néhány odavetett kekszmorzsáért cserébe.
Ájjáj, dörzsölte is a kezét a mi KÁIN-unk, hogy becsapja majd a gyanutlan népeket ezzel az elfuserált szent szerkezettel. mert amúgy Mózes ezzel választotta el a Vörös tengert, mikor szaladtak az egyiptomi fogságból, de ezt a jó müszert ez a KÁIN kibelezte!
Eladott belőle sok vörösrezeket, gyémánttal kivert műveleti erősítőket és az összes művonalat, ami benne se volt, csak kipróbáltam, figyeltek-e.
Osztégasztán meg is hirdette a müszeret, hadd csámcsogjanak, sóvárogjanak a társak és veszejcsék el eme himi-humiért drága keresményüket.
Hanem ekkor arra járt az Igazmondó Juhász! (pont ideje volt, már alig bírtam írni a felvezetéset)
Az ő sas tekintettye áttal hatolt mindenen! Meg is látta, hogy a müszer elejibe egy irdatlan atzél alkatrész feszegeti az egyik szent csatlakozót, melyet neveztek el az ősök BNC-nek.
Hohhó! - kiáltott a juhász, hát így állunk-e, te Sátán fattya! Nem sül ki a te tekinteted, hogy illen ócskaságot sóznál te a mi népünkre, akik engemet ide felemeltek?! - mutatta bársony hacukáját, mely bár volt nemes anyagból, abban kilenc macska nem fogott volna meg egy egeret, olybá volt az likacsos. A nemes lebernyeg láttán mondá a cudar KÁIN: - Modhatsz te itt bármit, márpedig én eztet a dobozat akkor is drága pénzen eladom! Mire észbe kaptok és már heted-hét országon és fórumon túl leszek és csak napestig henyélek!
-Nem addig a', mondá a furfangos igazmondó - hanem én elviszem mostan hűséges kehes szamaramon a hírt és belenyerítém vele minden médijába, micsoda egy kájin vagy te, te....uccse tucc elhalgattatni, nemrég még a nettet is föltaláltam, hogy híredet mindenüvé elvihessem, valamint beleharapom galád tetteidet ebbe a cserép korsóba is, így la!
Hazsnmt, nurbvvv cccklom - mondta és ettől a rossz KÁIN megtépte köntösét, port szórt a fejire és kijelenté:
- Én ezt azért nem akartam! Ez a jó öreg most minden fogát elveszejté...
Csinált hát e megtért bűnös a maradék müszerből jó phásszentos mufogsorokat és aztán együtt mulattak a csárdában, míg csak meg nem haltak.
A mesének vége, jó éjszakát gyerekek.
Na igen, volt egy hirdetésem, amiben egy kitágított aljzatú, tönkrement műszert hirdettem, de leleplezett egy éles tekintet. A történetnek ehhez semmi köze, csak úgy eszembe jutott...
(#) idlob válasza Orbán József hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Aggódom. Mit szívsz?
(#) gyerek67 válasza idlob hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Nem tudom, de engem is érdelekne!
(#) janikukac válasza Orbán József hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Nem semmi... :smoke:
(#) zolika60 válasza idlob hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Szerintem csak sokat evett vacsorára és nem bírt aludni.
Következő: »»   565 / 971
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem