Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Flexibilis nyák
 
Témaindító: duCiel, idő: Aug 20, 2008
Lapozás: OK   1 / 1
(#) duCiel hozzászólása Aug 20, 2008 /
 
nyák
az lenne a kérdésem, hogy készített e valaki már ilyet és ha igen akkor pontosan hogyan?az oldalon le van írva de sajnos nem nagyon értem és nem tudom honnan lehet beszerezni hozzá az "alapanyagot"(pyralux).Szóval véleményeket várok
(#) Zenner válasza duCiel hozzászólására (») Aug 20, 2008 /
 
Szia! szerintem fölösleges a pyralux
lehet venni öntapadós rézfóliát, aminek papír van a hátulján, erre kinyomtatod és mehet a maratás, csak ez nem lesz átlátszó (de szerintem nem azt fogod nézni)
ha jól tudom akkor ez a fólia elég vékony
mire szeretnéd használni?

Üdv!
(#) duCiel válasza Zenner hozzászólására (») Aug 20, 2008 /
 
Hát szeretném csak kipróbálni h milyen.Eddig ugy csináltam a nyákot h rávasaltam a lézeres nyomtatóval kinyomtatott sablont csinálhatom ezt is így szerinted?és az a papír felület semmiben sem fog akadályozni? ja és honnan lehet beszerezni ilyen fóliát?

THX
(#) proba válasza duCiel hozzászólására (») Aug 20, 2008 / 1
 
Én a multkor TIFFANY-val foglalkozó kreatív ... boltnak nevezett valamiben vettem öntapadós réz fólia csíkot ,volt talán 4mm szélestől felfelé igaz más célra használtam .
Ha nem akarsz kanyart, vagy csak alkatrész lábaknál, akkor ezt felragasztod valami hajlékony lapra és talán maratható .
Hogy hogyan forrasztod ,illetve hogy a ragasztó elengedi e áztatás hatására,valamint mennyire bírja a hajlítgatást az nem tudom.
(#) Zenner válasza duCiel hozzászólására (») Aug 21, 2008 /
 
Szia!
a papír nem fog akadályozni, azért van rajta hogy ne ragadjon fölöslegesen mindenhez,
Én a helyedben úgy csinálnám hogy lézer nyomtatóval kinyomtatom a rajzot vagy közvetlen a fóliára. vagy műnyomóra, és ezt rávasalva mehet a maratóba, vagy ha a fóliára nyomtatod akkor azt a maratóba
csak el ne felejtsd meg tisztítani!
Ha Székesfehérvári vagy(vagy környék beli)akkor össze futhatnánk és meg beszéljük
amit tudok szerezni fóliát az nem sokkal nagyobb mint egy A4-es lap


Üdv!
(#) duCiel válasza Zenner hozzászólására (») Aug 21, 2008 /
 
én Szlovkiából vagyok úgyhogy szerintem összefutni nem nagyon fogunk sajnos még nem tudom honnan tudnék ilyen fóliát szerezni majd körbenézek
(#) tourer válasza duCiel hozzászólására (») Aug 22, 2008 /
 
Szia!

Pár oldalon azt olvastam, hogy a DuPont-tól (Ő gyártja a Pyralux-ot) lehet ingyenes mintát kérni.

Szerintem, ha kitöltöd EZT az űrlapot pár héten belül kapsz egy darabot.

A maximum rendelhető méret hat négyzetláb, ami több, mint fél négyzetméter!!!

Azt még ki kell találni mi lehet a part number, mert nem találtam online katalógust, de ha kapcsolatba lépsz velük talán még segítenek abban is.

Talán ez segít:
LF7062 1/2 oz Cu, 1/2 mil adhesive and 1 mil Kapton.
LF9120 1 oz Cu, 1 mil adhesive and 2 mil Kapton
LF9210 2 oz Cu, 1 mil adhesive and 1 mil Kapton

Kíváncsi vagyok mire jutsz. Majd írd meg.
(#) duCiel válasza tourer hozzászólására (») Aug 23, 2008 /
 
köszönöm majd kipróbálom és rendelek mintát, de ahogy nézem ez nem ingyens minta és nem nagyon tudom ezt kitölteni.

THX


duCiel
(#) borvendeg válasza duCiel hozzászólására (») Aug 23, 2008 /
 
Én úgy látom ingyenes mert nem írja, hogy mennyibe kerül. Engem is érdekelne valami angolos légyszi segítsen. Leginkább az elején azt az X-elős cuccot nem értem.
(#) winegar válasza duCiel hozzászólására (») Okt 1, 2008 /
 
Szívesen megrendelem neked a mintát. Itt ülök Kaliforniában: a minta ingyenes (azt hiszem) belföldre
(#) pmatthew válasza proba hozzászólására (») Dec 28, 2009 /
 
Szia!

Szerinted ez a rézfólia (4mm) hosszában vágható?
nekem olyan 1-1,5mm-esre lenne szükségem.

Milyen lehet az anyagvastagsága?

köszi!

m.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem