Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   357 / 1679
(#) Doncso válasza brezinajanika hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Ez jó!
(#) djyuri válasza brezinajanika hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Nem értem mi ezzel a gond
(#) Doncso válasza djyuri hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Úristen!! Ez naaagyyon komoly!! Felrobbant valami? A zokni a földön és a cipő a radiátoron odavágott, de ami megadta az utolsó döfést az a tej volt. ÁÁÁ nagyon ott van! mesterrrr . Egyébként egy dolog tetszik, hogy te nem rejtegeted, bevállalod, hogy gyerekek, igen ez vagyok én! Ez tetszik!!
Meg az a mos-fet is! Szép munka! Mit tud?
(#) llaci56 válasza Doncso hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Rendetrakni azt biztosan nem...
(#) djyuri válasza Doncso hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 

Nem mindig van ilyen állapot ...Most kifejezetten rend volt az ünnepekre Tudod a rokonság nem ilyen elnéző,mint Ti

Az ilyen zoknik azok max 10 percesek...látszik is a színén...fehér...koszos zoknit a szennyesben tárolok...ez csak azért maradt elől,mert mindössze 5 percre mentem le pizsamából a kapuba,mert kerestek.
A cipő,meg éppen száradt...munkacipő...a koszszíne meg a meló által a gépekről végérvényesen átkerült grafit és társai. De ez még a samsungos idő volt.

Tej.: Szerintem inkább tej,mint sör Nem viselem el,ha nem józan valaki

MJ15023... az amit mosfetnek mondasz 800W sinus-t tud. Ha lenne elég tápom...de dolgozok rajta...kell még kondi egyelőre
(#) Doncso válasza llaci56 hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
De gonosz vagy!
(#) Doncso válasza djyuri hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Régebben nálam ugyan ez volt, aztán lett egy asszony.......
(#) djyuri válasza Doncso hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Nekem is az kéne
De majd csak,ha már elköltöztem....itthon alkeszek vannak. Ezért is utáltam meg az alkoholt.

Nah most megyek tuningolni Barátomnak külső hangfalakat csinálunk a tv-éhez,mert a tv műanyag doboza már annyira berezonál,hogy élvezhetetlen hallgatni a tv-t.
(#) MolnarG válasza djyuri hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
És én még azt hittem, hogy nálam van kupi! De legalább arra tényleg jó, hogy megmutatom asszonynak, hogy lássa
Idézet:
„nálam rend van”
ehhez képest.
(#) zoly15 válasza Doncso hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Szerintem a Hangszóró a szék alatt ütősebb
(#) magery válasza Doncso hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Szerintem a legütősebb az a műanyagdobozban lekvárnak kinéző valami a monitor tetején.
(#) poros válasza djyuri hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Ne törödj senkivel. Csak az az irigység beszéll belőlünk. Imádom ezt a humort és azt ahogyan veszed a lapot.
(#) Action2K válasza Doncso hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Nálam is ez van.
Idézet:
„Régebben nálam ugyan ez volt, aztán lett egy asszony.......”
, de nem változott semmi. Csak annyi, hogy az Ő kacatai is itt vannak
(#) DuMatyi válasza djyuri hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
De jóóó, nem vagyok egyedül! Szavazni kéne, illetve versenyt hirdetni: kinél van a legnagyobb kupi?
(#) Topi válasza djyuri hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Aztamindenit! Ez borzasztó... Annyira káosz van, hogy már járó ösvények sincsenek
(#) zolee1209 válasza Topi hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Az, hogy kinél mekkora kupi van, az ebbe a topicba tartozik? Mert ha igen, akkor mutatok képeket!
(#) Moderátor hozzászólása zolee1209 hozzászólására (») Jan 18, 2009
 
Inkább a műhely topicba. Ott folytassátok kérlek.

Végülis a djyuri féle kupi is "építés", mert önerőből egy ilyen nem keletkezik. De inkább műhelyben folyt köv.
(#) titkovics válasza zolee1209 hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Kupit is lehet építeni, nem??
(#) dbase hozzászólása Jan 18, 2009 /
 
Átépítettem a 89es évjáratú Ford orion müszerfal világítását. Gyárilag hátulról jön a fény, csak sajnos zöld a gyári fólia átlátszó részei, így kapott előlről megvilágítást.Régen szétszedtem, és beszkenneltem , majd negatív képet készítettem, és félbemaradt minden.Szép dögös fehér számlapos lett volna belőle. Csak az üzemanyag mutatót sikerült máshova visszarakni, és majdnem tolni kellet a kútra, közben még negyedig voltszerinte. 3db kék mobil smd led felül, aminek a fényére a fehér részek szépen virítanak, és hátulról meg kapot 6db piros síma ledet, amik az alapba sárga mutatókat pirossá változtatják.

kmora.jpg
    
(#) brezinajanika válasza djyuri hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Úúúú tee..
1.Tuti nem vagy alvajáró,vagy már rég belehaltál volna^^
2.Nagyon aranyos a cicád
(#) tbence3 válasza magery hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Helló!
Ha megnézed az adatlapot akkor minden le van írva hogy melyik ICSP-t hová kell kötni. Itt a csatlakozó lábkiosztása:
1 - MCLR
2 - VDD
3 - GND
4 - PGD
5 - PGC
6 - PGM
(#) Norberto válasza dbase hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Szerintem jó lett!
(#) dbase válasza Norberto hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Köszönöm, ez szemből nézet, mikor vezet az ember akkor feljebről látja, nem látszódnak a sugarak.
(#) Gery hozzászólása Jan 18, 2009 /
 
Sziasztok!
Sikerült befejeznem végleg ezt a munkámat, egy autós erősítőt. Már azt se tudom milyen régóta csinálom, és sose gondoltam volna, hogy valaha kész lesz. Az elektronikában zozz11 segített nekem rengeteget, a doboz elkészítésében pedig jóbarátom Gergo90m aki egyben az osztálytársam is
Sajnos a festést kicsit elrontottam, a hidegbe mert kicsit rücskös lett, bár annyira nemgáz, a képeken is ami látszik az csak kosz-por. Ventillátor nincs benne, de a tartóját ötletesnek találtam szellőzőnyillásnak egy darab szivaccsal megspékelve. A doboz felfogatása és a csavarok direkt vannak úgy(tehát jól láthatóan), mert nekem tetszik.
Egyedül a doboz feliratozást hagytam már rá a végén, mert az öntapadós foliás számomra csúnya volt(kipróbáltam) más ötletem szép megoldásra nemvolt, kézírással meg nem akarom összegányolni...
És ha azt nézem, hogy ez az első olyan munkám amit nemcsak úgy összedobtam, mert volt hozzá alkatrészem, és amit használni is akarok, szerintem egész jó lett... És a képek:
(#) DJ Szabcsa válasza Gery hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Maradj már
Ez első munkának hihetetlenül klassz... Nekem nagyon tetszik, és látszik rajta, hogy igényes kiitelezés.
(#) zoz11 válasza Gery hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Hello
Nekem nagyon tetszik ez a kivitelezés! Nagyon ötletes!
Ahogy elnézem nem fog nagyon melegedni a cucc ekkora hűtővel
Egyszóval: :kalap:
(#) Gery válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Bízok benne! És köszi a segítséget mégegyszer! Csak elkészült!
(#) WaRL0 válasza Gery hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Szia.Hat ez nagyon jol sikerult.Nem tudnal a tap reszerol adni egy kapcsolasi rajzot meg nyak rajozt?Ha nem tul nagy keres

Szia
(#) Gery válasza WaRL0 hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Nem nagy. Tessék itt van a tápos topikban.
(#) WaRL0 válasza Gery hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Koszi
Következő: »»   357 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem