Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   455 / 3563
(#) Action2K hozzászólása Márc 19, 2009 /
 
Meg van? Igen! Megcsináltam!
(#) Topi válasza Action2K hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Ha megnézed ez egész jó arány.
Eddig 400000 hozzászólást írtak és ebből a fórumban jelenleg 383709 található. Ez összesen 16 291 törölt hozzászólás.

Ez összesen 4%-a a teljes hozzászólás számnak, még ilyen drákói szigor mellett is
Az nem mondható, hogy minden huszonötödik törlődik, mert van mikor egy nap 800 hozzászólásból egy sem, aztán másnak mondjuk egy egész téma.

Átlagban 800 hozzászólás születik / nap.
(#) googa hozzászólása Márc 19, 2009 /
 
Valakinek nincs bármiféle rossz érzésű asszociációja, ha ezt a szópárt alkalmazom: NYELVŐR SZAKKÖR?!

Én kérek elnézést már minden érintettől!
(#) Droot hozzászólása Márc 19, 2009 /
 
Sziasztok!
Kepzeljetek mi tortent velem. eletemben ma vasaltam mesodjara nyakot. eloszor nemsikerult mer nem maradt rajta a tinta. most tovabb vasaltam kb. 8 percig. Aztan beledobtam a vizbe megvartam mig leazik a papir, levettem rola a papirt es azt lattam h a rez levalt a NYAK-rol
(#) DuMatyi válasza Droot hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Egész sajátos módja a nyákmaratásnak, amikor az egész folír leválik
(#) googa válasza Droot hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Ne idegesíts, éppen most készülök erre a technikára. Egyébként szerintem megsemmisítetted a 8 perces vasalással a ragasztóanyagot.
(#) Ricsi89 válasza Droot hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
nekem régen csak olyan volt, hogy a közepe felpúposodott. majd levágtam körbe a használható darabokat és felhasználtam másra. utána meg áttértem a fotózásra.
(#) googa hozzászólása Márc 19, 2009 /
 
Alakul a hangulat...
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Próbálj a cinhez egy kis folyatót! Lehet, hogy húzni sem kell!
(#) wg_kezdo hozzászólása Márc 19, 2009 /
 
Azt hiszem többet nem fogok írni a kezdők topicjába!
Ha gondoljátok nézzétek meg egy kérdezőnek javasoltam egy kapcsolást ami jó is lett volna csak azt elfelejtette közölni, hogy nála a LED az = izzó és hát a 9V-os elem helyett ő a 220-ra kötné.
AVR-es kapcsolás!
(#) DuMatyi válasza wg_kezdo hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Világít az... 0,1 másodpercig! Aztán az egész ház sötétbe borul!
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Este van, este van, ki ki nyugalomban...
Kiki nyugalomban: Foto. :hide:
(#) Action2K hozzászólása Márc 20, 2009 /
 
Szép jó reggelt mindenkinek!
Csak halkan mondom, nehogy felébredjenek a hétalvók

Egyébként, nem tudom ki hogy van vele, de én szeretem a postásokat. Mindig hoznak valami jó kis dolgot nekem, s teljesen ingyen adják. Biztos azért van, mert valamilyen sztárnak hihetnek. Ezt abból gondolom, hogy mindig kérnek tőlem egy autogrammot. :worship:
A kutyák biztos azért nem szeretik a postásokat, mert ők sosem kapnak tőlük semmit.
(#) Dióda válasza Action2K hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Főleg a csekkek imádnivalók nem? :guluszem1:
(#) Action2K válasza Dióda hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Nem mondod! Azokat is Ő hozza Most kiábrándítottál! :rinya:
(#) Action2K válasza Dióda hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Na tessék! Erről beszélek (írok): Ő is kapott valamit! Bővebben: Link
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Ha ilyeneket nekem ingyen hoz a postás, az azt jelenti, hogy előre utalással rendeztem a számlát. (...vagy nálunk rossz postás van?)
(#) tiggersoft válasza Action2K hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Akkor most utálsz ? Én is postás vagyok...
(#) radocziandras válasza tiggersoft hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
A postásokat csak akkor nem szeretik,ha reklámot meg csekket,felszólítást hoz.Meg a kutyák sem szeretik őket, szegényeket.
(#) szabi83 hozzászólása Márc 20, 2009 /
 
Srácok, ki van képbe a mobilinternettel?
Melyik a legolcsóbb, legjobb, legjobban megéri? stb

Fontos lenne,
(#) DuMatyi válasza szabi83 hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Semelyikkel nem lehet torrentezni. Mindegyik egyforma körülbelül lefedettséget nézve. A "pannoffosnak" a Balaton északi partján jó a lefedettsége. Ennyit tudok. Mindegyik 5eFt körül van, korlátlan a "pannoffnál" létezik.
(#) googa válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Hogy ne lehetne?! A rózsaszínű az elég jó. Budapest-Fehérvár vonalon tesztelve
(#) wg_kezdo válasza szabi83 hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Nekem pannon van a dunántúl, baranya megye és a pécsi IC vonalán nagyon jó. Mindenhol minimum Edge lefedettség, de a környező városokban 3G.
Torrentezni meg.... Azt nem szoktam, de másra kiváló.

Az indexen volt egy nagyobb cikksorozat ahol bejárták a fél országot tesztelni azt érdemes megnézni.
Vodafone-t nem ajánlom, de lehet, hogy csak a környékünkön olyan rossz a lefedettsége.

Index felmérés
(#) szabi83 válasza wg_kezdo hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Köszi az infókat!

A rózsaszínű valóban jóáras
(#) googa hozzászólása Márc 20, 2009 /
 
Sztorim van. Egy nyamvadt macska "rájelölt" a küszöbömre és az egész lakásomban pézsma szag volt mire hazajöttem.
Szellőztettem meg minden, de nem segített. Előkaptam két mécsest, meg a karácsonyi illatozó cseppeket, vagy miket. Készítettem egy kis párologtatót. A gyertya fölé raktam fejjel lefelé egy másik mécses alumínium tartóját, a gyertyát meggyújtottam, a másikra olajat csepegtettem, és láss csodát párolgott. Szépen füstölgött, minden ilyen odvas-narancs szagú lett hirtelen. Aztán BUMMM úgy belobbant az olaj, hogy egy méter magas lángja lett. Kb. 5mp-ig így égett, aztán huss, el is aludt. Nagyon tetszett. Nem ismétlem meg
(#) wg_kezdo válasza googa hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Most mondjam azt, hogy alig várom a memóriát, hogy egy mozgás érzékelős macskariasztót csináljak ami "ráugat" a macskára?

Csak azért mert nálunk folyamatosan az ajtót tisztelik meg és az egész házban érezni?

Már a párom is aki imádja a macskákat seprűvel zavarja őket......
(#) wg_kezdo hozzászólása Márc 20, 2009 /
 
Nem tudtok valami robotos kiállításról itt kis hazánkban?
Kislányom azzal nyaggat, hogy "igazi" robotokat akar látni. (Most néztem meg a WallE-t.....).
Bevallom én is kíváncsi lennék egy normális kiállításra.
(#) wg_kezdo válasza googa hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Párom üzeni, hogy csak és kizárólag a Domestos-os lemosás használ ilyen esetekben, minden mást kipróbált.....
(#) KTobi válasza wg_kezdo hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Egyet tudok, de ez durva kiállításnak. ITT Gyertek el közönséget csinálni, jut még nektek is sör
(#) Action2K válasza wg_kezdo hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Idézet:
„Kislányom azzal nyaggat, hogy "igazi" robotokat akar látni.”

Gyertek el hozzánk, 10 perc a SU*UKI gyárban, és egy életre elmegy a kedve az "igazi" robotoktól.

tiggersoft: Mint mondtam:
Idézet:
„én szeretem a postásokat.”
, csak nem gondoltam volna, hogy az, akit szeretek, képes csekket is hozni nekem.
De hozzánk nyugodtan jöhetsz, nincs kutya. Csak cica: kép.
Következő: »»   455 / 3563
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem