Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   100 / 199
(#) Frankye válasza gabep hozzászólására (») Feb 5, 2011 /
 
Szerintem nem az érdeklődők számával, sokkal inkább az anyagi lehetőségeikkel lesz a probléma, de ne szóljon belőlem próféta...
(#) Topi válasza gabep hozzászólására (») Feb 5, 2011 /
 
Én vagyok annyira hibbant, hogy kimenjek egy sörözésre Kezem a levegőben.
Csak időben szervezzük meg előre, és akkor ooccssóóó a repjegy... mindjuk wizz.

De akkor nálad alszunk mindannyian...
(#) Müszi válasza Topi hozzászólására (») Feb 5, 2011 / 1
 
Én inkább kismotorral megyek
(#) Topi válasza Müszi hozzászólására (») Feb 5, 2011 /
 
Azt hiszed, hogy az a mondatom hogy "csak kiugrottam Vegas-ba sörözni", az vicc... Pedig ha ismernél akkor tudnád hogy baromira nem

De vége legyen kérem az OFF-nak!
(#) Ricsi89 válasza Müszi hozzászólására (») Feb 5, 2011 /
 
A vizen is átmész?
(#) Müszi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 5, 2011 /
 
Tüzön vizen át
(#) gabep hozzászólása Feb 5, 2011 /
 
Természetesen, itt első sorban a Londonban élő/dolgozó, tehát itt lévőkre gondoltam.

Tudomásom szerint, nem csak én olvasom rendszeresen a HE-t Londonból.

Bár, ha van kedve valakinek csak egy sörözés kedvéjért ide jönni, ám legyen.
(#) MolnarG válasza gabep hozzászólására (») Feb 6, 2011 /
 
A kedvvel nincs gond .
(#) Fizikus válasza gabep hozzászólására (») Feb 6, 2011 / 1
 
Ha lud, legyen kover...
Akkor en meg az Orange-i (NSW, Ausztralia) HE talalkozora varom a jelentkezoket!
(#) gabep válasza Fizikus hozzászólására (») Feb 6, 2011 /
 
Örömmel látom, hogy beindult a nemzetközi HE találkozók szervezése is.
(#) DuMatyi válasza gabep hozzászólására (») Feb 6, 2011 /
 
Legközelebbi helyszínként a mindenki által elérhető Holdat javaslom, az egyenlő távol van a Föld összes lakójától, csak meg kell várni, míg odafordul, aztán lőni fel az űrhajót. Aki nem lesz űrturista, annak csak kell venni egy guriga sajtot és ráállni. Ha a Föld átellenes pontjain tesszük ezt, akkor íme egy virtuális HE-Találkozó Gyurcsók módra. Demjén is megmondta: Sajtból van a Hold... Viccet félretéve: Magyar mindenhol van, elektronikabarát magyar pláne. Ha lesz találkozó kíváncsian várjuk a képeket.
(#) janikukac hozzászólása Feb 6, 2011 /
 
Lehet egy kérdésem ?! Mikor lesz egyszer Szegeden is találkozó?
(#) varttina válasza janikukac hozzászólására (») Feb 7, 2011 /
 
Ha lenne Szegeden egy ilyen találkozó, elmennék rá. Kedvelem azt a várost. Ha netán a füledbe jutna, hogy valami ilyesmi szerveződik, kérlek mindenképpen szólj!
(#) janikukac válasza varttina hozzászólására (») Feb 7, 2011 /
 
Szia! Énis elmennék szívesen, hiszen közel van hozzám, és nagy város. Sajnos Budapestre nem tudok feljutni, és szívesen találkoznék HE-sokkal. Természetesen szólok ! Üdv: Jani
(#) varttina válasza janikukac hozzászólására (») Feb 7, 2011 /
 
Tényleg jó lenne egy Szegedi találkozó. Már rég jártam Szegeden, úgyhogy fogalmam sincs, hová lehetne ott találkozót szervezni. Ha legalább 10 ember jelezné a részvételi szándékát, már megérné bérelni egy kisebb termet.
(#) janikukac válasza varttina hozzászólására (») Feb 7, 2011 /
 
Szerintem tavaszig várni kéne. Szabadtéren lehetne valami program. Sörsátrakat felraknánk, bográcsoznánk, beszélgetnénk. Szerintem a " kocsmás " összejövetel nem épp jó lenne, mert én még kiskorú vagyok, és nem is iszok. Én csak találkozni szeretnék, beszélgetni a többiekkel. Szeretnék tippeket kapni, és ismerkedni.
(#) MolnarG válasza janikukac hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Ha figyelgetted a topikot és a képeket, akkor azonnal észreveheted, hogy milyenek voltak az eddigiek.
Én is támogatnám a "vidéki helyszín mozgalmat", tőlem lehet bárhol az, országban.
(#) varttina válasza janikukac hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Nem kocsmát, hanem termet írtam. Egy tanterem szerűségre gondoltam, ahol vannak asztalok, amire mindenki kipakolhatja a kreálmányait.
Ettől függetlenül tényleg jobb lenne egy szabadtéri találkozó, amihez viszont jó idő kellene.
(#) janikukac válasza varttina hozzászólására (») Feb 9, 2011 1 /
 
Igen-igen. Jó lenne már egy moderátori hozzászólás is.
(#) janikukac válasza (») Feb 9, 2011 /
 
Jólvan na, csak izgatottak vagyunk ...
(#) Action2K válasza janikukac hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Hogy fokozzam az izgalmakat, javaslom, hogy rendezzünk egy vakon gépelési versenyt. Lehet olyan része is, amikor nézni is lehet a billentyűzetet.
(#) janikukac válasza Action2K hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Hahaha. Szerinted lesz ebből a szegedi találkából egyszer valami?
(#) Action2K válasza janikukac hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Az ötletem globális, bármely talin alkalmazható.
(#) poros válasza janikukac hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Ha megszervezed biztosan lesz találkozó Szegeden is. Nem hiszem, hogy, Budapestről vagy az ország más részéról oda utazik valaki és mindent leszervez.
Ha komolyan gondolod biztosan segít a HE is.
(#) Frankye válasza janikukac hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Akkor már legyen Pusztavacs-on. Az az ország mértani középpontja. Az mindenhonnan egyforma távolságra van...
(#) zolika60 válasza Frankye hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Csak Pusztavacshoz van közelebb egy kicsit. Esetleg mindenki szervezzen a lakóhelyén találkozót, aztán ki ki eldönti melyikre megy el.
(#) Action2K válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Vagy egy online tali, valamilyen pofaviziten. Úgyis erre tendál a trend. De én lázadó módjára azért is csak az offline, real-materiálnál maradok.
(#) poros válasza janikukac hozzászólására (») Feb 10, 2011 / 1
 
Megnézve az adatlapodat már értem a fiatalos lelkesedést. Azért ha vissza olvasol komoly szervező munkát igényel egy igényes találkozó megszervezése.
Nem tudom hányan vettek részt a tavalyi szervezésében de nem ketten az biztos. Arról nem is beszélve eléggé idő igényes lehet és biztosan van olyan amit előre ki kell fizetni. Akár saját zsebből is. Aztán vagy vissza jön a pénz vagy nem. Szóval nem lehet egyszerű megszervezni egy sikeres találkozót. Ha találsz környezetedben olyanokat akik segítenének azért nem is lehetetlen. Elhatározás és igény kérdése egy sikeres vidéki találkozó megszervezése.
(#) varttina válasza janikukac hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Szeged elég nagy város, szerintem lenne bőven jelentkező egy helyi HE találkozóra. Szerintem érdeklődj a Művelődési Házban (Temesvári körút 42.) hátha rendelkezésre bocsáltanának egy termet egy ilyen rendezvény lebonyolítására. Persze mindenek előtt gondold át, és fogalmazd meg, hogy mit is akarsz pontosan.
(#) janikukac hozzászólása Feb 10, 2011 /
 
Na, értem. Sajnos én nem tudnék szervezni. Azt hittem , hogy a moderátorok akarták(nák) , persze megértem nem könnyű, olcsó stb. Ez csak egy ötlet volt. Azért, köszi , hogy elolvastátok.
Következő: »»   100 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem