Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   281 / 436
(#) Norberto hozzászólása Jan 7, 2015 /
 
Sziasztok!

Alaplap újrakondizásához honnan tudok beszerezni értelmezhető minőségű elkókat?

2200 µF / 6,3 V-osra lenne szükségem.

Néztem 1-2 nevesebb bolt honlapján, de a felkínált termékek minősége... khm... szóval nem túl bizalomgerjesztőek. Yageo, Hitano, Teapo Electronics, a fejemet fogom ezektől a noname vagy gagyi márkáktól... beszerezhetőek még a világban normális kondik is valamerre?
(#) pittti válasza Norberto hozzászólására (») Jan 7, 2015 / 1
 
Idézet:
„...Yageo, Hitano, Teapo”


És mi a bajod ezekkel? (jó - tudom hogy az Elna vagy a Rubycon jobban hangzik, csak egy kicsit nehéz beszerezni. Azonkívül egyáltalán nem jobbak annyival, amennyivel többe kerülnek)

Itt megnézheted melyek az igazán kerülendők...
(#) OFK hozzászólása Jan 8, 2015 /
 
Kollegák!
Tudna valaki segíteni egy Orion 222 hátlappal és az oldalán lévő nagy gombbal, az állomáskeresővel?
Természetesen megvásárolni szeretném.
Egy nagyon szép kis készülék került hozzám, és ez a két hibája van. (Egyenlőre)
(#) ronin75 válasza OFK hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Szia, szerintem érdemesebb lenne a muzeális topikban érdeklődnöd, ott többen látják, akiknek esetleg van. Vagy apróhirdetésben.
(#) OFK válasza ronin75 hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Köszönöm, máris megyek.
(#) mraulajos hozzászólása Jan 8, 2015 /
 
Hali!
A képen látható akkutöltőben szétpukkant ez az alkatrész nagy nehezen le tudtam olvasni UC3844. Hol tudnám ezt beszerezni, illetve lehetne e ezt valamivel helyettesíteni?
A hozzászólás módosítva: Jan 8, 2015

100_3925.JPG
    
(#) orcika70 válasza mraulajos hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Google keresőbe beírva, több hazai forgalmazó kínálatában is szerepel.
(#) zoz11 válasza mraulajos hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Arra még számolj, hogy körülötte még jó pár alkatrész is cserés lesz, mert nem hiába durrant ez el.
(#) mraulajos válasza orcika70 hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Próbálkoztam a beírással, de magyar forgalmazót nekem nem akar mutatni a barátom.
(#) rolie válasza mraulajos hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Szia! Nekem az első lapon bejön a HQ Elektronika, de a Lomexnél és a HR Elektronikánál is kapni.
(#) orcika70 válasza mraulajos hozzászólására (») Jan 8, 2015 /
 
Itt itt meg itt és még itt de még volna ám.
(#) gyulank hozzászólása Jan 9, 2015 /
 
Elszakadt ez a gumi szigetelő. Lehet ilyet venni, vagy csinálni? Egyébként mi ennek az egésznek a neve?
(#) Bakman válasza gyulank hozzászólására (») Jan 9, 2015 /
 
Kapcsoló van alatta? Nagy valószínűséggel ilyet már nem gyártanak, viszont számos olyat lehet kapni, amit kültérbe is el lehet helyezni.
(#) gyulank válasza Bakman hozzászólására (») Jan 9, 2015 /
 
Az. Kikapcsolja a szivattyút, ha úgy gondolja. De mi a neve? Mert biztonsági kapcsolóra ilyen dobozt nem találtam. De egyenlőre működik, csak cserélni kéne a gumit.
(#) Peticilin hozzászólása Jan 11, 2015 /
 
Sziasztok!
Segítséget kérnék. Kaptam egy futópadnak az elektronikáját javításra. Valószínű a vezérlő IC ( AN8090 ) ment ki benne,mert a 2. lábán a kimeneten nem mérek feszültséget. A tápfeszt,16 VDC-t,azt megkapja.
Az említett IC se a HQ vidben,se a Lomexban nem kapható. Kérdésem az lenne,hogy mivel tudnám helyettesíteni ezt az IC-t.

Segítségetek előre is köszönöm.

AN8090S.pdf
    
(#) Csupasz válasza Peticilin hozzászólására (») Jan 11, 2015 /
 
(#) tiborjan hozzászólása Jan 11, 2015 /
 
Üdv!

Ilyesmi alkatrésznek mi lehet a megnevezése? Több helyen láttam már elektróda befogatáshoz, kerámiából és fémből is. Ilyesmit hol lehetne kapni? (Elég buta skicc...)

valami.jpg
    
(#) VRezo hozzászólása Jan 11, 2015 /
 
Sziasztok! Trafot keresnék, ebben kérnék segítséget hogy hol tudnék ilyet rendelni. 2x9V és 1X10V. Csatolok róla 1 képet is, Makrai trafoban úgy tudom létezik ilyen ami csereszavatos vele de azt sem találtam honnét tudnák rendelni. Ha valaki tud ebben segíteni azt megköszönném, nem akarok 2 db trafot beletenni helyettesítés gyanánt, az lenne a lényeg hogy 1-1ben csereszavatos legyen...
(#) Peticilin válasza Csupasz hozzászólására (») Jan 11, 2015 /
 
A te linkedet konkrétan nem találtam meg,de biztos arról van szó. Elég sürgős lenne,ezért az ebayre nem nagyon van időm várni. Esetleg milyen más típussal lehetne helyettesíteni,ami itthon kapható?
(#) Csupasz válasza Peticilin hozzászólására (») Jan 11, 2015 /
 
Sajnos azt nem tudom....
(#) varttina hozzászólása Jan 13, 2015 /
 
Sziasztok!
Egy széles dip28-as hosszú lábú foglalatra lenne szükségem. Láttam már valahol hasonlót, azt hiszem LED kijelzők voltak benne.
(#) pjg válasza varttina hozzászólására (») Jan 13, 2015 /
 
(#) Csupasz hozzászólása Jan 14, 2015 /
 
Sziasztok!
Kb 100 fok körüli hőkioldót keresek ami 2A megszakítására képes, és lehűléskor visszakapcsol. Tudnátok egy linket adni, hol kapható? ( jó lenne valami e-bay, mert sok kellene...)
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2015
(#) pucuka válasza Csupasz hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Esetleg?
Bővebben: Link
(#) Csupasz válasza pucuka hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Köszi, ezt néztem én is, Csak éppen sok kellene, valami barátibb áron....
Nem tudom, angolul milyen néven keressem.
(#) pucuka válasza Csupasz hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Ott van az is a második sorban. BiMetal . . .
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2015
(#) Csupasz válasza pucuka hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Köszi, ő az!
(#) kala1982a hozzászólása Jan 15, 2015 /
 
Szükségem lenne USB lekapcsolás céljából 4 áramkörös 2 állású kapcsolóra. Milyen néven keressek rá?
(#) pjg válasza kala1982a hozzászólására (») Jan 15, 2015 /
 
4 áramkörös 2 állású kapcsoló.
(#) orcika70 válasza kala1982a hozzászólására (») Jan 15, 2015 /
 
Következő: »»   281 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem