Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   67 / 308
(#) karesz01 hozzászólása Aug 23, 2009 /
 
Na ismét én.
Csigafúró készlet fémhez találtam egy baráti árral, a linekn van a KOBALTOS. De az mit jelentene Bővebben: Link
(#) Doncso hozzászólása Aug 23, 2009 /
 
Sziasztok, ma vettem a LIDL-be egy fúró oszlopot, kemény 3490-Ft ért, hat mit ne mondjak, nagyon megérte az árát, igaz csak 6 cm-t mozdul lefelé az állvány de ez éppen elég arra amire használni fogom, kellően merev, nem lóg, szerintem jó, viszont láttam ott még gépsatut is 2500-ért, az is jónak tünik, illetve vettem 2000-ért régebben csigafúró készletet, és csodák csodájára, nem ment tönkre az első laposvas kifúrásától, ez nálam már előny, mi több, 12 lukat is fúrtam vele és semmi baja, szerintem jó vétel volt az is, ilyen arany színe van az összesnek, most is lehet kapni, én nagyon meg vagyok elégedve ezekkel a termékekkel, és az áruk is baráti.
(#) Doncso válasza Doncso hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Hoppá, most nézem , scooby-nak is ilyen van, Bővebben: Link bár ő az OBI-ben vette 4000-ért, de ugyan az, szerintem tényleg jó kis szerszám.
(#) scooby_ válasza Doncso hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Köszi hogy az én képemet hasznosítottad papa!
Jó kép lett azzal a szakadt fúróval... azóta 3x cseréltem rajta vezetéket
De amúgy jó,és maga az álvány is,nagyon jól lehet vele nyákot is fúrni...
(#) scooby_ válasza scooby_ hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Márcsak a motoromat kéne valahogy "összeintegrálni" a fúrótokmánnyal,a gond csak az hogy valahogy ferde a tokmány,és üt.
Majd lemegyek a raktárba és adok neki a nagysatuval
(#) Doncso válasza scooby_ hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Szerintem nálam is be fog válni, ennyi pénzért nevetséges, ez nem pénz érte.
(#) scooby_ válasza Doncso hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Nekem már bevált!
Mindent kifúr,mondjuk olajozni kell,mert különben nem csúszik
(#) Collector hozzászólása Aug 23, 2009 /
 
Nemrég elkészült a hegesztő/vágó munkaasztalom és környéke.
Bővebben: Link
Végre kényelmesen dolgozhatok itt
(#) Doncso válasza scooby_ hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Most épp azon töröm a fejem, hogy a fúrógéphez építeni kellene valami frankó kis fordulatszám szabályzót, triakkal, akkor menne lassú tól a gyors fordulatig, lenne egy vezérlő doboza, ahol egy ki-be kapcsoló és a fordszám-szabályzó lenne, a fúrógép meg maradhatna mindig benyomva.
(#) Szebence válasza Collector hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Samu bácsi hány kg-os? 10 körüli?
(#) Remci válasza Collector hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Azon a vas dobozon az a két szigetelő mi célt szolgál?
(#) Pulyka válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Szia

Tudom nem engemet kérdeztél ,de az egy nagyfeszültségű elektromos ívet kioltó berendezés.
Ilyet használnak a vasútnál is
Általában porcelánból készül.
(#) KTobi válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
az trafó
(#) Pulyka válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Bocs,most látom,hogy Te azt kérdezted,hogy milyen célt szolgál,nem azt,hogy mi az.
(#) Remci válasza Pulyka hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Azt tudom hogy porcelánból készűl, /de láttam üvegből is/ csak ilyen össze állításban még nem láttam
(#) Collector válasza Szebence hozzászólására (») Aug 23, 2009 /
 
Jaja 10 kilós.
(#) Collector válasza Remci hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Az egy mérőtrafó. 150 kilós, és a fotó kedvéért sem akartam odébb taszigálni 35kV/100V-os amúgy.
(#) karesz01 válasza Doncso hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Na erre én is mondok valamit vettem az ALDI-ban egy csillag villás kulcs készletet és a csillag része racsnis!
A készlet 4 ezer volt.8 10 13 14 17-es és az áráért nem volt sok majd elválik idővel hogy jo vétel volt-e!
(#) Doncso válasza karesz01 hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Nem rossz, én még láttam a LIDL-be ilyen csillag villás készletet, nem "drop forged" nek tűnt ha érted mire gondolog, lehet benevezek egyre, egész nagy készletnek tünt, sok darabos, mindössze 2500Ft. szerintem ennyit megér
(#) szamóca válasza karesz01 hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Én 10-ért vettem Extol márkájút, de ezt másutt 14körül árulják.
Hátránya a vastagabb fejátmérő, ill. hogy a szár egyenes. E-miatt csak jól hozzáférhető helyeken használható ki.
(#) karesz01 válasza Doncso hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Annyit mindenféleképpen.
Nem mindig kell kihagyni az ilyen alkalmakat!
Lehet úgy beválik mint a többi!
Sok sikert hozzá.
(#) Doncso válasza karesz01 hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
nem hát, nálam egész jól bejöttek ezek a cuccok, vettem már fogókat, nagyon jó minőségű, 4 darabos, fillérekért, vettem már hőlégfújót, ragacspisztolyt, teljesen jól beválltak, mindenkinek ajánlom
(#) 3653 hozzászólása Aug 29, 2009 /
 
Hali.
Pincetakarításnál érdekes dologra bukkantam.
Annyit levettem hogy egy jó kis műszerre akadtam.
Csak használni nem tudom.
Esetleg valakinek nincs leírása hozzá?
A másik kérdésem (tudom hogy nem az Apróhirdetésnél vagyok) kell e valakinek? Persze nem ingyé de elvileg eladó.
A3.ik kérdésem: a kijelző csöveiből a Nixie órát meg lehet e scinálni.
Na egyszuszra ennyi.
Várom a válaszokat.
Csumi
(#) elektrorudi válasza 3653 hozzászólására (») Aug 29, 2009 /
 
Válasz:
1. Nincs. (mert úgy fényképezted, hogy ne látszódjon, mi a fene ez?
2. Derék dolog, hogy nem ingyé' gondolod. Szerintem 1-2 ezresért a Köztisztasági Hivatal autója elviszi. (Minthogy ez veszélyes hulladéknak minősül).
3. Meg.
(#) SALáta hozzászólása Aug 30, 2009 /
 
Készülget a műhelyem, a csavarhúzó és a fogók egy lépcsőzetes elrendezésű tartón lesznek a szkóp helyén, a szkóp a táp tetején lesz, persze helyem az sajnos nincs. A tápon van még munka bőven, csak a hétvégére feltettem a helyére.

PIC00094.JPG
    
(#) (Felhasználó 5823) válasza 3653 hozzászólására (») Aug 30, 2009 /
 
Szia!
A honlapomon fentvan egy hasonló. A vaterán is épp most árúlja egy srác a testvérét. Szerintem 4-5ezer forintért fog gazdára találni. Nem igazán használható, inkább technikai érdekesség. Én kiszedtem az egész belét, jól látható, hogy alkatrésztemető.

Bővebben: Link
(#) (Felhasználó 5823) válasza (Felhasználó 5823) hozzászólására (») Szept 9, 2009 /
 
Tévedtem 7500-ért kelt el. Bár nem értem miért volt ez a nagy verekedés? Annyira nem jó cucc, és doksi nélkül nagyon rizikós.
(#) zoly15 hozzászólása Szept 20, 2009 /
 
Nagyon kihalt a topic.
Ma voltam a piacon. Én néztem egy blankoló, de apám észrevette ezt az "automatát" egyből megtetszett.
Nagyon jó kis szerszám, 800Ft-ot szerintem megért

Üdv!
(#) SALáta válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 20, 2009 /
 
Hát elég rossz üzlet volt, én 300 ért vettem. Amúgy 800 at is simán megér, nagyon jó szerszám, ez az egyetlen amit az 1 eurós boltból érdemes megvenni, na meg a ledes cuccok, de csak ha kistételbe kell, meg a krovakészlethez a pót fejeket. Ez egy picit továbbfejlesztett mint amit a 270 esben vettem.
(#) martin96 válasza zoly15 hozzászólására (») Szept 20, 2009 /
 
Ilyen nekem is van de én 250-ért vettem ilyet.
Következő: »»   67 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem