Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » DC-DC konverter
 
Témaindító: Placi84, idő: Nov 10, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   15 / 132
(#) potyo válasza ToMikaa hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Jó lesz
(#) Ninoo válasza potyo hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Tekerek( próbálok) házilag, utána jelentkezem.
(#) LaciSupreme hozzászólása Júl 1, 2009 /
 
Sziasztok!
Szeretnék csinálni egy DC-DC konvertert LED-hez, elemlámpába.
A legjobb lenne, ha egy lemerült akksirol is menne és 3 új alkáli se tenné tönkre. Tehát 1,1 és 4,8 Volt közt legyen a tápja.

Néztem is itt a topikban ajánlott IC-ket, név szerint a MAX856 nagyon jó volna, esetleg a MAX1700.
Ezek tudnak 3,3 Voltots kimenetet, ez már rengeteg LED-hez használható.

Amiben segítséget kérek, hogy honnét tudom ezeket (normális áron) beszerezni? Néztem LomExet és az oldalt is, de sajnos nem volt egyiken se.

Vagy esetleg ilyen tudású IC-t, amihez hozzá tudok jutni.
(#) LaciSupreme válasza LaciSupreme hozzászólására (») Júl 1, 2009 /
 
Na, közben meglett, H.E.-n van, de csak rendelésre. Így 1200 Ft. De legalább SMD-s, elfér kis helyen!
(#) LaciSupreme hozzászólása Júl 2, 2009 /
 
Kinéztem egy másik IC-t, de nem teljesen tiszta a bekötése.
MC33063
Azt írja, hogy már 3 Volt elég neki. Ezzel mekkora feszültséget tud max előállítani?
Illetve az ajánlásból melyik bekötést kellene választanom, mi szerint méretezzem az alkatrészeket?

Bocs a hülye kérdésekért, de sose próbáltam DC/DC-t csinálni.
Köszönöm, Laci.
(#) tommy55 hozzászólása Júl 8, 2009 /
 
Sziasztok!
Tegnap rendeltem a Maximtól egy Max856-os IC-t, mivel szükségem van egy feszültség növelő kapcsolásra. Valakinek van már tapasztalata az ilyen rendelésről? Mennyit kell rá várni kb?
Az IC alapkapcsolását akarom majd megépíteni, ha megjön, tudtok valamit modani előre, amire figyelni kell építéskor?
(#) san398 hozzászólása Júl 19, 2009 /
 
A csatolt DC-DC konvertert építem, már csak a tekercs elkészítése van hátra.Közben eszembe jutott, hogy hogyan, mivel tudnám megterhelni. 19V*4.7A ez majdnem 90W.Ha valakinek valami ötlete van azt szívesen fogadom.

sema.jpg
    
(#) mex válasza san398 hozzászólására (») Júl 19, 2009 /
 
Autóizzóid vannak?
(#) Barbár hozzászólása Júl 19, 2009 /
 
Sziasztok!

Átolvasva a topicot korábban is előrekrült már ugyenez a probléma, de ha jólláttam nem érkezett rá válasz (legalábbis és nem találtam meg, de ha mégis van légyszi linkeljétek be és ne kövezzetek meg ).

Nekem 10V-15V -os bemeneti feszültségtartománnyal, szeretnék előállítani stabil 12V -ot úgy, hogy a kiszolgálandó fogyasztó max áramfelvétele 160W (kb 13,3A).
(Tehát szerintem szükséges lenne egy kb 180W terhelhetőségű kapcsolás...)

Fontos lenne a megbízhatóság és hogy tényleg 12,00V -ot adjon kimeneten, illetve a hatékonyág sem mellékes.


Előre is köszi a segítséget!

Üdv!

Andris
(#) ToMikaa válasza potyo hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Megépítettem a kis tápegységet az MC34063-as IC-vel, de van egy kis problémám. Valamiért a kapcsolás terheletlenül is felvesz 200 (!) mA-t és a tekercs eléggé melegszik. A -20V hajszál pontosan megvan a kimeneten, de eléggé zavaró ez a nagy áramfelvétel, hiszen majd olyan eszközben akarom használni, ami akkumulátorról megy.

Mitől lehet ez?
(#) proli007 válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Hello!
Vagy a működési frekvencia alacsony, vagy a tekercs induktivitása kicsi, vagy a vas anyaga nem megfelelő erre a frekire. Így telítésbe megy a vas. Próbálj másik vasat, vagy nagyobb menetszámot rátenni a vasra.
üdv! proli007
(#) mex válasza proli007 hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Első körben egyszerűbb, ha az 1.5 nF-ot cseréli mondjuk 1nF-ra.
(#) ToMikaa válasza proli007 hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
potyo ajánlása alapján vettem gyári tekercset, 100uH axiális fojtótekercs. Lehet, hogy ezzel lesz a baj? HEStore-on azt írják, hogy 5 MHz-et bír.
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Kicseréltem 1nF-ra. Semmi változás, sőt. Pár 10 mA-rel nagyobb lett az áramfelvétel.
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Jó lenne egy fotó az induktivitásról, esetleg az egész panelről.
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Az áramkör még nincs panelen, egy próbapanelra dobáltam fel az alkatrészeket. Közben kicseréltem az induktivitást egy 330 uH értékűre. Ezzel lement az áram 70 mA-re. Ez már nem melegszik, de még mindig sok ez az áram. Az LCD 6 mA-t vesz fel.

P1030245.JPG
    
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Még mindig kicsi lenne a frekvencia? A kondi értékével lemehetsz egészen 470 pF-ig. A másik megoldás, ha növeled az áramfigyelő ellenállás értékét. Próbálj 0.47-1 ohm közti értéket betenni. Ha a kialakuló áram meghaladja a küszöbszintet, akkor nem zajlik le az egész időzitési ciklus, kikapcsol a kimeneti tranyó, és igy közvetve bár, de csökken az áramfelvétel.
Tehetnél az MC táplábaira közvetlen 100-470 nF kerámiát.
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Próbálkoztam az általad említett módszerekkel, illetve még pár másik alkatrészt is kicseréltem.

Az IC táplábaira rátettem egy 100 nF-os kerámia kondit, a -20 V-os kimeneten a filter után lévő 10 µF-os elkót egy 220 pF-osra cseréltem. Az áramfigyelő ellenállás 0,47 R, mert másik ellenállásom nincs ilyen nagyságrendben. Az induktivitást visszacseréltem a 100 uH-s folytótekercsre. A kondi most 470 pF.
Most terheletlenül 33 mA-t, LCD-vel 44 mA-t fogyaszt.
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Tedd be a 330uH induktivitást, és ird meg mi a helyzet. A dióda után 1000µF van a gyári app szerint, és ezután jön az opcionális szűrőtag, de még ott is 100µF szerepel. Az 1000µF neked megvan? Ha igen, még oda is tegyél kerámiát párhuzamosan 100-330nF kellene.
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
A 330 uH-s folytóval most el sem indul az LCD ekkora kondiérték mellett.
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Feszültség hogyan alakul?
Egyébként a hatásfok az ~60% körüli, ha minden rendben van, ezt vedd figyelembe.
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
10,44 V a 330 uH-s folytóval.
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Akkor valóban csökkenteni kell a kondi értékét, vagy az áramfigyelő ellenállást csökkenteni.
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Beletettem egy 0,2 R-es áramfigyelőt. Nem nagyon változott a helyzet.
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Ez azt jelenti, hogy túláram nem tud kialakulni, nem erre kapcsol a kimeneti tranyó, hanem lefut az időzitési ciklus teljes egészében. A ciklust növelve nőni fog az induktivitásba befolyó áram csúcsértéke is. Növelni kell a "timing capacitor" értékét 470pF-ről addig, mig nem lép közbe a határolás. A határolás nélküli üzemre kell törekedni, a legalacsonyabb kapcsolási frekvenciával, mert minden egyes kapcsolás veszteséget jelent.
(#) proli007 válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Hello!
Tekintettel, hogy bosszantott a dolog, összeraktam. "Kis" probléma, hogy induktivitásmérőm nincs, így fogalmam sincs mekkora a tekercs, de..
- A kondi, 2.2nF-os volt, az áramfigyelő, 0,62ohm, A visszacsatolásnál, 2,2kohm/330kohm-ot használtam. (tekintve, hogy azon is van veszteség, ha kisebb) a tekercs, egy PCtáp zavarszűrő tekercse, amit kb. 300uH-re saccolok, (a huzal, kb 0,32mm-es, 0,5ohm ellenállású, amit kb. 100menetre saccolok egy "I" profilú vasmagon) A kimenő kondi, csak 22µF-os volt.

5V tápfeszültség, 20V kimenő feszültség, és 0/20mA terhelőáram mellett, a következő értékek jöttek ki.

- Terheletlenül 55mA. Terhelve 135mA, így a hatásfok terhelve, kb 60%-ra jön ki.

Ha az induktivitás nagyobb, (pld. 2,7mH mert ilyenem van) akkor a terheletlen áramfelvétel, csak 25mA, de nem tud leadni, csak közel 16V-ot az 1kohm-ra.
Ha az indultivitás, kisebb (pld. 70uH mert erre saccolom a gyűrűmagot ami 1A-es huzallal van tekerve) akkor az üresjárati áramfelvétel, drasztikusan megnő kb. 140mA-re és nem képes leadni, csak 13V-ot terhelve a kimenet.

A kondinál, az 1,5nF és 2,2nF között, jelentős különbség nincs.
A frekvencia, közel 20kHz. A tranyó bekapcsolási ideje, 40usec, míg a kikapcsolási idő 10usec, teljes terhelés mellett. Tehát elég szép ideig mágnesezi a vasat.

Az áramfigyelő ellenállás nem korlátoz, mert rövidre zárva nem történik változás.
Hát erre jutottam, ha ez segít valamit...
üdv! proli007
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Ezzel csak az a baj, hogy nincs több ilyen kicsi kondim, amivel lehetne próbálkozni.

Szerk.: most egy 150 pF-os kondival és a 330 uH-s tekerccsel eikerült elérnem, hogy üresjáratban 23 mA, terhelve 33 mA.
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
(#) ToMikaa válasza mex hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Akkor szerintem maradok a mostani értékeknél és dugasztápra tervezem az egész kütyüt.

Köszönöm a segítséget mindegyikőtöknek!
(#) mex válasza ToMikaa hozzászólására (») Aug 2, 2009 /
 
Húha! Ez már nagyon jó érték, ha mint irtad az lcd áramfelvétele 6mA. Tekintettel az 5V-os tápfeszültségre, aholis 4x nagyobb áramnak kell befolyni a 20Vx6mA teljesitmény létrehozásához, ha az átalakitás hatásfokát 100%-nak vesszük, (ami ugye közel sem igaz).

Idézet:
„dugasztápra tervezem az egész kütyüt.”

Következő: »»   15 / 132
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem