Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő PC-be
 
Témaindító: Suta, idő: Jún 8, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Gery válasza _JANI_ hozzászólására (») Jún 21, 2007 /
 
thx
(#) punkyur hozzászólása Nov 4, 2010 /
 
Sziasztok
Van egy gyári erősítőm,szerintem az búg úgy, ahogy Suta leírta itt: http://www.hobbielektronika.hu/forum/topic_1359.html Még garanciális. Hogyan tudod megszüntetni ezt a zajt, úgy hogy nem szedem szét az erősítőt? Itt a link a cuccomról: http://www.youtube.com/watch?v=X-X18uSzNvc Kérlek segítsetek, gondolom nem csak én vagyok akit nagyon zavar.. Előre is Köszönöm
(#) punkyur hozzászólása Nov 5, 2010 /
 
Azt hozzá kell tennem,hogy nagy hangerő esetén búg zavaróan... Köszönöm: Punky
(#) _JANI_ válasza punkyur hozzászólására (») Nov 5, 2010 /
 
A zaj forrását kellene megkeresni... PL: Földhurok. Rossz GND vagy jel csatlakozás - esetleg jelvezeték. Jel nélkül nagy hangerővel hogyan viselkedik az erősítő? Jelvezetékkel és anélkül?
(#) punkyur válasza _JANI_ hozzászólására (») Nov 14, 2010 /
 
Köszönöm a választ. Másik audiokábellel nem csinálja,a probléma megoldódott.
(#) _JANI_ válasza punkyur hozzászólására (») Nov 14, 2010 /
 
Nincs mit!
(#) Lauffer hozzászólása Máj 23, 2011 /
 
Sziasztok !
Egyelőre annyi kérdésem lenne, hogyha gitárerősítőt szeretnék számítógéphez kapcsolni, akár vonali bemeneten, akár mikrofon bemeneten - és persze ez hibásan működik -, melyik topikhoz nézzek be, mert nem szeretnék feleslegesen új topikot nyitni ! ...vagy tudnátok itt nekem abban segíteni, hogy a gitárerősítőm vonali kimenetén át felevett hang, ami a hangkártya vonali bemenetén keresztül történik, miért olyan irgalmatlanul halk ? Próbáltam egy 741-essel erősíteni, ami működött is de kifagyott a gép ! Ha a mikrofon bemenetre tettem, megint kifagyott ! Szóval....ki tudna nekem tanácsot adni abban, hogy hogyan lehetne a Celestion erősítőm összekötni egy hangkártyával úgy, hogy az jó is legyen és megfelelő hangerőt produkáljon a felvétel után ?

Köszönöm a segítségeteket ! Lau
(#) becy hozzászólása Jún 27, 2011 /
 
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem adott egy yamaha házimozi erősítő, majd ezt szeretném összekötni a számítógéppel, csak az a gondom, hogy a számítógépnek, csak sztereo jack dugasza van a másik vége egy fehér és piros csatlakozó, és nem tudom hogy az erősítőmhöz hova lehet kötni, ha egyáltalán hozzá lehet e kötni. Ha igen mellékelek egy képet az erősítőm hátlapjáról, és szeretném kérdezni ha lehet hova csatlakoztathatom. Előre is köszönöm a választ!!! Fontos lenne...

Házimozi.JPG
    
(#) john94 válasza becy hozzászólására (») Jún 27, 2011 / 1
 
Hello!
Én ezt régen úgy csináltam meg,hogy:
Vettem egy olyan kábelt,aminek az egyik vége Jack(fülhallgató dugó),a másik vége 2 RCA(Fehér-Piros)
A képen bejelöltem,hogy hova kötöttem én a számítógépet.
Ahol be vannak jelölve a csatlakozók (Szürke téglalapokkal)
oda dughatod.Az erősítőt majd arra a bemenetre kell állítanod,amire kötötted.(De gondolom ezt tudod)

Ezt onnan tudom,hogy nekünk is ugyanilyen házimozink volt,ugyanilyen erősítővel és ezt én is megcsináltam.
(#) becy válasza john94 hozzászólására (») Jún 27, 2011 /
 
Köszi szépen a választ, ki is próbálom bár a dvd-hez attól köthetem, hogy az eredeti dvd úgy csatlakozik az erősítőhöz hogy digitális csatlakozóval csatlakozik az erősítő a dvd-he?!
(#) john94 válasza becy hozzászólására (») Jún 27, 2011 /
 
Mármint a DVD digitális csatlakozóval csatlakozik az erősítődhöz?
És Te a DVD csatlakozóhoz akarod kötni a gépet?
Szerintem ezt így megcsinálhatod,bajod nem lehet belőle.
(#) becy válasza john94 hozzászólására (») Jún 27, 2011 /
 
Köszi szépen csak, van egy alap zaj, az neked is volt? Most úgy van kötve hogy jack dugó a géphez és a dvd-hez a legfelsőhöz csatlakoztattam, amit berajzoltál...
(#) john94 válasza becy hozzászólására (») Jún 27, 2011 /
 
Nekem is volt alapzaj.
Ha nagyon zavar,veszel egy nagyobb hangkártyát(ha most nincs benne,hanem alaplapiról használod) a gépedhez és valamennyit fog csillapítani a zúgáson.
A lényeg,hogy működik,használd egészséggel!
(#) becy válasza john94 hozzászólására (») Jún 27, 2011 /
 
Igen, és köszönöm szépen
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem