Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » 500W erősítő
 
Témaindító: vtsoftware, idő: Szept 2, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   6 / 6
(#) agressiv válasza deadlyroberta hozzászólására (») Szept 12, 2011 /
 
Van ám önbid... 72V-os tápfesszel soha az életbe nem lesz neked 5-600 W-d 8Ohm-onm még 4-en sem.
(#) Tök Ödön válasza Szabi1 hozzászólására (») Szept 12, 2011 /
 
tda-hoz nem tudok hozzádzolni. én csak erösitökkel foglalkozok. csak egy ic-t ismerek ami jo ta2022. de erösitö épitöknek jo kiindulási alap a reflex cpa1200. ebböl már lehet némi változtatással valami jot is fabrikálni. pl kehagyni az elejéröl azt a szutyok ic-t. a végére meg normális feteket rakni.
(#) deadlyroberta válasza Szabi1 hozzászólására (») Szept 12, 2011 /
 
Persze csak olyankor az ellenállásokat is érdemes nagyobb teljesítmények miatt...
(#) Szabi1 válasza Tök Ödön hozzászólására (») Szept 12, 2011 /
 
Ez a kapcsolás mennyi teljelsítményt tud leadni?
(#) deadlyroberta válasza agressiv hozzászólására (») Szept 12, 2011 /
 
Akkor menyiről hozol ki 600at? 400-at 4 ohmon 65 volt...
(#) deadlyroberta válasza Dany18 hozzászólására (») Szept 12, 2011 /
 
Csöves erősítőket lehetne róla hajtani...
(#) agressiv válasza deadlyroberta hozzászólására (») Szept 13, 2011 /
 
65V-ból az életben nem lesz neked 400W-od, főleg nem 8Ohm-on. *** Inkább nézz utána előbb..
A 600W kimenő teljesítményhez, minimum +-100V-os tápfeszültség kellene, de a tápfesz esik, az erősítő kimenetének is van ellenállása.
Konkrétan a te 65V-odból az én erősítőm 4Ohm-ra max 280W-ra képes, az előbb felsorolt okok miatt.
(#) DJanosi hozzászólása Jún 3, 2012 /
 
Üdv! Állítólag ez a vég 600W ra kepés! Valakinek van ehhez egy nyakrajza? Vagy van olyan kapcsolása amelyik erre a teljesítményre képes és van vele nyakrajz! Na meg megbízható!
Üdv:Levente
(#) digixtibi válasza DJanosi hozzászólására (») Jún 3, 2012 / 1
 
Megvan hozzá minden...
(#) DJanosi válasza digixtibi hozzászólására (») Jún 3, 2012 /
 
Na ez igen ! Nagyon szépen köszönöm!
Üdv:Levente
(#) Koncsar hozzászólása Jan 20, 2013 /
 
Sziasztok Caston 500 as erősítőt még nem épített senki? Ha valakinek lenne hozzá minden segítsen. Köszönöm szépen előre is.
(#) Koncsar hozzászólása Jan 20, 2013 /
 
Reloop valakinek javasolta a PA500 erősítőt. Megépítette már valaki? Nagyon hasonlít a Caston 500 ra. Üdv: K.Gy
(#) Home Made Jammer hozzászólása Jan 20, 2013 /
 
Sziasztok!
Nem tudom ismeritek-e ezeket az erősítőket:Bővebben: Link
Volt szerencsém egy párat kipróbálni, illetve építettem végfokokat ezekkel. Tudom az mondják sokan *, de ezek hihetetlen hogy mire képesek, a megadott teljesítményeket RMS-ben tudják.
Ugyanitt kapható hozzá kacsoló üzemű táp is, gyakorlatilag néhány kondi egy doboz, és kész van egy olyan erősítő amiért súlyos pénzeket kérnek a boltban.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2013
Következő: »»   6 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem