Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   617 / 972
(#) mineral hozzászólása Júl 10, 2013 /
 
Erre nem is találok szavakat... Döbbenetes! Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza mineral hozzászólására (») Júl 10, 2013 / 1
 
Miért? A leprások ruháit is elégetik.
(#) szamóca hozzászólása Júl 11, 2013 /
 
(#) peti333 válasza szamóca hozzászólására (») Júl 11, 2013 /
 
Erről jut eszembe a vicc:
Két villanyszerelő áll az állványzaton, arra megy egy idős hölgy.
- Hölgyem feladná azt a szigeteletlen vezetéket?
- Persze, tessék.
A villanyszerelő átveszi a vezetéket és odafordul a kollégájához:
- Mondtam én hogy nem fázis, hanem föld.
(#) nagym6 hozzászólása Júl 17, 2013 /
 
Falunkban pletyka szerint hölgyrokonom, és férfiismerősőm "jóban vannak egymással". Ehhez senkinek semmi köze, de a falu ilyen. Egyszer az úrfi állt a hölgyike kapujában, mikor arra mentem. Nekem szólt, hogy nem telefonálnák-e be a hölgynek, aki otthon fodrász, mert jött hozzá nyiratkozni. Gondoltam nem igaz a pletyka, ha nem tudja a telefonszámát. Ekkor vettem észre, hogy az uraság teljesen kopasz.
(#) HeZ válasza nagym6 hozzászólására (») Júl 18, 2013 /
 
Túúúl pletykás és gyanakvó vagy, hirtelen 21 példát is írtam, hogy a rövidlátó előítéleteid talán tévútra vittek:

- ott akart nyiratkozni, ahol nem kopasz (orrában, mellén, lábán, stb), nem ott, ahol láttad, hogy kopasz;
- rosszul láttad a kopaszságát, mert nyelvnyújtásnyinál messzebbről nézted;
- rosszul láttad a kopaszságát, mert nem hordtad a szemüveged;
- rosszul láttad a kopaszságát, mert nem hordtad a kontaktlencséd;
- férfiismerősöd pedikűröztetni ment (azaz a körmeit akarta lenyiratni);
- férfiismerősöd a füvet akarta lenyírni;
- férfiismerősöd akart fazonigazítani a hölgyikének;
- férfiismerősöd akart fazonigazítani a kutyának;
- férfiismerősöd akart fazonigazítani a macskának;
- férfiismerősöd akart fazonigazítani a lónak;
- férfiismerősöd akart fazonigazítani a birkának;
- férfiismerősöd akart fazonigazítani a kecskének;
- férfiismerősöd nem találta a kapucsengőt;
- épp nem volt nála mobiltelefon;
- épp volt nála mobiltelefon, de nem volt nála a szemüvege, hogy lássa a mobilja kijelzőjét;
- épp volt nála mobiltelefon, de nem hordta kontaktlencséjét, hogy lássa a mobilja kijelzőjét;
- nem tisztítottad meg a füledet és Te nyiratkozást értettél a nyilatkozás helyett;
- épp háttérzaj volt (pl, autó ment el, füvet nyírt a szomszéd) és Te nyiratkozást értettél a nyilatkozás helyett;
- a férfiismerősöd beszédhibás és Te nyiratkozást értettél a nyilatkozás helyett;
- a férfiismerősöd épp evett és Te nyiratkozást értettél a nyilatkozás helyett;
- a férfiismerősöd homoszexuális és a hölgyike férjéhez jött "nyiratkozni" vagy miért is;
- a férfiismerősöd a hölgyikével és férjével partihármasozni érkezett, de ezt nem mondhatta a pletykás és előítéletes falusiaknak.

(#) andras99 hozzászólása Júl 18, 2013 /
 
no comment

Névtelen.jpg
    
(#) peti333 hozzászólása Júl 18, 2013 /
 
A valódi csöves erősítő.
(#) nagym6 válasza HeZ hozzászólására (») Júl 18, 2013 /
 
Én egy újabb variációt gondolok, ahogy ismerem emberünket. Sorbalátogatta fodrász hölgyismerőseit, mindenkinél levágatott 5mm, mert más nem jött össze, így ment mindig a következőhöz. Mire kopasz lett, kénytelen volt biztosra menni, azért jött ide.
(#) vicsys válasza HeZ hozzászólására (») Júl 18, 2013 /
 
- Vagy szopatja a falut, hogy ne unatkozzanak...
(#) nagym6 válasza vicsys hozzászólására (») Júl 18, 2013 / 1
 
Meg a fodrásznőket.
(#) Csongi_ hozzászólása Júl 19, 2013 /
 
Udv! Lattatok mar ezt?
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2013
(#) zolika60 válasza Csongi_ hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Láttam a Disznoveryn magyarul. Olyan nagyon nem vicces mint amennyire sajnálatraméltó.
(#) vicsys válasza Csongi_ hozzászólására (») Júl 19, 2013 /
 
Arról nem is beszélve, hogy életveszélyes! Nehogy valamelyik kezdő nekiálljon vagizni, mert haláleset lesz a vége.
(#) zenetom hozzászólása Júl 19, 2013 /
 
Ha melegünk lenne... Bővebben: Link
(#) Gery78 válasza vicsys hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Így van, erre szokták mondani, hogy: Ezt ne próbálják ki otthon!
(#) efraim válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Ez nem e disznyóvery (Discovery) hanem a History channelen ment. Ott virít a jobb alsó sarokban a logó
(#) kérdező válasza efraim hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Több csatornán is ment, én régebben a "disznóvery"-n láttam.
Szerintem egyébként kamu a videó, bár feltettem erről itt részletesebben a kérdést.
(#) Bell válasza Csongi_ hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Teljesen egyértelmű a csalás. Szerencsétlen emberek. Ez kimeríti a gondatlan veszélyeztetés fogalmát.
(#) 20sz Jófiú válasza Csongi_ hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Az az ember zárlatos.
(#) szamóca válasza Bell hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Ha én akarnám magamon villogtatni a lömpizsont, akkor a hozzávalók, 24v-os izzó E27es foglalatba való, Átkalibrált 10-es osztású multiméter, lámpában tranzisztoros kapcsolóelektronika, rejtett 24V-os tápegység.
(#) Bell válasza szamóca hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
9V-os elemmel, FET-el és szilárdtest relével oldanám meg ezt a mókát.
Ha felénk lakna, megkérném jöjjön el hozzám kipróbálni az én 220-amat is.
(#) kérdező válasza Bell hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
Pár éve én is láttam, és elég hihetően adták elő. Magyarra szinkronizált volt, és még "tudományosan" meg is magyarázták. ("ő különleges, és folyhat rajta áram")
Szomorú, hogy az egész világon milliók láthatták, és még csak azt se mondták, hogy kamu. Kíváncsi lennék, hogy hányan halhattak meg e műsor miatt. Miért nem tiltják be az ilyenek sugárzását?
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2013
(#) Bell válasza kérdező hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
A neten, a médiákban még nincs középkor. Boszorkányság van, inkvizíció, rabszolgatartás.
(#) pjg válasza kérdező hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
A föld már túlnépesedett.
(#) Bell válasza Bell hozzászólására (») Júl 20, 2013 /
 
A politika nem véletlenül maradt ki
(#) zsoltee0001 válasza efraim hozzászólására (») Júl 21, 2013 /
 
Arról nem is beszélve, hogy már csak árnyéka régi önmagának, köszönhető az aukciós, licitálós, eladhatatlan autó felújítós filléres műsoroknak
(#) proba válasza vicsys hozzászólására (») Júl 21, 2013 /
 
Azért ha kicsit figyelnek, és olyan aljzatot használnak mint az eredeti, talán életben maradnak.
Ha jól megnézed NEM azokba a csatlakozókba dugják az "emberkét" amelyikben a 220V ot mérték.
A másik gyanús eset sem füst sem szikra nem képződik az érintés helyén.
(#) proba válasza Bell hozzászólására (») Júl 21, 2013 /
 
Én meg egy egyszerű kapcsolóval, amit a vezeték érintgetése közben nyomogatnék...
Az hogy a vezeték merre megy teljesen "nyomon" követhető, így teljesen beleillik a piezo gyújtóval működtetett TV meg az egyébb nyalánkságok sorába.
(#) Bell válasza proba hozzászólására (») Júl 21, 2013 /
 
Épp erre gondoltam . A másik kézzel nyomkodott kapcsolón kívül nincs egyéb technika.
A detektoros rádiók korszakában az antenna- föld helyére kötöttük a másik szobában működő rádió hangszóró kimenetét, ömlesztve a drótokra pár alkatrészt, a kimenetre kis hangszórót. Az egyik szomszéd srácnak mutattuk meg, aki addig mindenkinél okosabb volt. Megcsodálta az eredményt, csak a forgókondit hiányolta.
Következő: »»   617 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem