Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1925 / 3579
(#) Norberto hozzászólása Júl 27, 2012 /
 
OFF:

- aki a következő hozzászólást hasznosnak találja, nyomjon már rá 1 fölfelé gombot, hogy sárgává válhasson. Szerintem elég hasznosan, egyértelműen, közérthetően és gyorsan levezette pár szóban az írója...

Bővebben: Link

Köszi!

Ui: mielőtt valakiben felmerülne, az említett nem az én alkotásom, csupán hasznosnak tartom.
(#) zolika60 hozzászólása Júl 27, 2012 /
 
Zene helyett: Bővebben: Link
(#) gyerek67 hozzászólása Júl 27, 2012 / 4
 
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, nekem így négyévente valahogy mindig belemegy valami a szemembe és ....
Csak azt akartam mondani, hogy
HAJRÁ MAGYAROK!
(#) janikukac válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Így van. Hajrá! A kézisekben, úszókban, vízipólósokban a remény !
(#) Abukodonozo hozzászólása Júl 28, 2012 /
 
Judot néz valaki? Itt a remekmű (nem az enyém) amit meg akarok osztani: motorkerékpár.
(#) Abukodonozo válasza Abukodonozo hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Csernoviczki Éva bronzérmes, Alina Dumitru ezüst! Le a kalappal! :kalap:
(#) voodoo hozzászólása Júl 28, 2012 /
 
Sziasztok!

Nemrég vettem mirelit halfilét a madaras A kezdőbetűs bevásárlóközpontban, busszal haza kb 50-60 perc (sétával együtt), viszont még mindig fagyos állapotban van. Vettem hozzá ilyen üveges, paradicsomos előre elkészített zöldséges szószt (mint a makaróni). Elkészítési javaslat szerint kockára vágott halfilékkel kell készíteni. Ötlet javaslat? Hogyan készítenétek el a helyembe?
Üdv. Tibi
(#) zolika60 hozzászólása Júl 28, 2012 /
 
Törtem a fejem, megosszam-e veletek amit ma reggel átéltem. De azt gondolom, hogy bár szomorú de tanulságos ezért megteszem.
Arra ébredtem, hogy a kutyák igen csak ugatnak. A szomszéd asszony jött át, hogy a férje rosszul lett. Ahogy voltam pizsamában szaladtam át. A szomszéd az udvaron feküdt. Nem lélegzett pulzusa nem volt. Azonnal elkezdtem az újra élesztést. Közben hívtam a mentőket. Az alatt a tíz-tizenöt perc alatt amíg kiértek folytattam a lélegeztetés és a szívmasszázst, de sajnos hiába. Így aztán elment a legjobb szomszédom. Mióta ide költözünk nem volt olyan, hogy valamit csináltam az udvaron és ne jött volna át, hogy segíthet-e. Az első naptól kezdve a tegnapi napig mindig számíthattam rá. A múlt vasárnap is azért jött át mert látta, hogy hozták a téli tüzelőt és érdeklődött mikor vágjuk össze. Ez a feladat sajnos már csak az enyém. Nem tudhatjuk kinek mi van megírva. Neki ez volt Isten nyugtasson Varga Feri.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 28, 2012 /
 
Tudtok olyan programot, amivel vezetékes telefont lehet hívni számítógépről? És itt nem a skype-ra gondolok.
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Sajnos a mai napra csak ez jutott.
(#) mate_x válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Nagyon sajnálom
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Arra ne is gondolj. Bővebben: Link
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Csak zolival szoktam beszélni és nincs mit felhasználni belőle.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Akkor meg miért ne?
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 28, 2012 /
 
Találtam párat. Holnap kezdődik az éles teszt. Gondoljátok el: ingyen hívás otthonról.
(#) saraha hozzászólása Júl 29, 2012 /
 
Üdv.Tudna nekem valaki ajánlani egy jó kis szakkönyvet ami a fűtésszerelésről,kivitelezésről szól?
(#) WaRL0 hozzászólása Júl 29, 2012 /
 
Sziasztok. Van itt valaki aki ért cnc-hez ? Mert délután lessz nálam egy cnc maró és életet kéne lehelni bele. Hardver rész ha jól tudom 99%-ra kész van.
(#) jani1987 válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Korrekció. Kipróbáltam egy jó párat és egy kalap valami az egész. Mire nagy nehezen beregisztrálsz kiderül, hogy mani, credit kell hozzá, ami nincs.
(#) Norberto válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Hát igen... azért ilyen dolgok nincsenek ingyen, mert senkinek nincs benne biznisz "úgy"...
(#) jani1987 válasza Norberto hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Mért a skype-ba van? Ha tudnám hogyan kell megírni egy ilyen programot, akkor igeni is létrehoznám. Már csak a magam és mások hasznára is
(#) zoly15 válasza saraha hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Fűtésszerelőnek szeretnél tanulni? vagy csak egy adott feladatot szeretnél megoldani? Ha gondolod szívesen segítek...
(#) Norberto válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Skype-pal sem tudsz telefonálni vezetékes hálózatba ingyen...
(#) jani1987 válasza Norberto hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Én nem a vezetékes telefonnal hoztam összefüggésbe, hanem a két fél ezen keresztül annyit beszél, amit nem sajnál. És ingyen. Akkor a telefonra miért nincs?
(#) Frankye válasza soos csaba hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Nagy örömmel és szívből gratulálok, mindhármótoknak!
(#) pucuka válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Azért az sincs egészen ingyen. Az internet hozzáférésért biztos fizettél, legalább is alapesetben.
A vezetékes nyilvános hálózathoz való csatlakozáshoz interfész kell, és ezért pénzt kérnek a vezetékes szolgáltatók, mindenkitől, egymástól is. Nem valószínű, hogy ha Te horribilis összegeket ruháznál be a létesítésbe, és a fenntartásba, nem kérnéd meg az árát, amit viszont a piac jelentősen befolyásol. Ha most nekiállnál létesíteni egy országos telefonhálózatot, a használatáért beszedhető díj szinte sohasem térítené meg a beruházásod, nemhogy ingyen tudnál szolgáltatni.
A Skypnál az "ingyenes" telefonálási lehetőség csak beetetés, a minőség pedig olyan amilyen, se garancia, se reklamálási lehetőséged nincs, szemben a nyilvános vezetékes hálózattal.
(#) zolika60 válasza pucuka hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Tízen éve még volt ilyen oldal. Ingyen lehetett beszélni és SMS-t küldeni. Aztán a telefontársaságok letiltatták.
(#) WaRL0 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Csak kár, hogy másik hozzászólást dobtál átt. En az első cnc-s kérdésemre gondoltam.
(#) zolika60 válasza WaRL0 hozzászólására (») Júl 29, 2012 /
 
Ha a hozzászóláson lévő ? jelet használod, (moderálálsi értesítés) akkor sokkal egyértelműbb lett volna a helyzet.
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 29, 2012 /
 
Péntek, szombat, vasárnap Fotóstúrát vezettem, szombaton 11 órát a másik két napon 4 -4 órát.
Mielőtt bár ki irigyelne, nem könnyű ennyi időt napon tölteni, figyelni az útvonalat, a fotósok minden mozdulatát, és természetesen a legszebb helyekre vinni Őket Nagyon szép vadregényes helyeken jártunk. A fotókon most inkább tájak, romantikus helyek vannak, kevesebb madár.
Az első két kép magyarázatra szorul a 161- es egy tájkép, szemben az erdő széléről indulva a 165-ös képen sejthető, nádon látható kis hasadékot kellett meg találni. A távolság kb 3,5 km. Ezen keresztül jutottunk ki a Rima folyócskára. És ezt nem lehetett keresgélni ha nem pontosan oda kellett találni.
A 151-es képen van egy gémeskút ez volt az erdő szélénél innen indultam.
A föld gömbölyű és ezt bizonyítani is tudom.
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 29, 2012 /
 
Magyarázat nélkül a többi fotó:
Következő: »»   1925 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem