Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   986 / 1385
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Hát amit nekem is feltettél. A4 lap full HD be jött le.
(#) elektros90 válasza eyess hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Amit Koncsar kolegának dobtál fel, a Spartan.
(#) eyess válasza elektros90 hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Ez az eredeti
8,4x13,4
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2014

eredeti.pdf
    
(#) elektros90 válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Igen, az nem is rosz ötlet... Minek a kis nyákkal bajlódni, ha nagyra könnyebb pakolni...?!
(#) eyess válasza elektros90 hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
De van egy ilyenem is tesztnek ez is nagyon jó Rainbo.
(#) Koncsar válasza elektros90 hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
(#) eyess válasza elektros90 hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Ja hogy nagy nyákra gondoltál értem.Na akkor itt van egy A4 es vasalás Csak , hogy teljes legyen a paletta.

4.jpg

5.jpg
   
(#) elektros90 válasza eyess hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Én nem kezdem el a vasalásos technikát, mert még anyukám megmondja, hogy: "Látom fiam jól megy a vasalás! Ezután te vasalsz mindig!" Ha meg még a barátnőm is észrevenné, akkor meg pláne nekem kellesz majd...
(#) eyess válasza elektros90 hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Úgy se fogják tudni ha meg kérdezik , akkor mond azt , hogy csak a súly miatt kell a vasaló.
Egyébként itt meg pont a vasalás határaira voltam kíváncsi , hogy mekkora az a méret amit még vasalással meg lehet csinálni A4 est még meg lehet .A3 mas mérettel már én sem próbálnám meg .
(#) Koncsar válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Mindjárt kész vagyok, 130 fok pár perc. Csináltam fotókat. Felteszem azokat is.
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2014
(#) eyess válasza Koncsar hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Ha tesztelni szeretnéd magad , akkor tudok egy jobbat neked nézd csak .Na ezt én megcsináltam .
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Szuper Én 2 napja kezdtem a Béla segítségével, biztos nem fog menni. Ehhez már tehetség is kell.
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2014
(#) eyess válasza Koncsar hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
És ezek egy sem fotó technikás .Ügy hogy ezeken lehet gyakorolni az biztos.Fog az menni persze nem vitás benne kell , hogy legyen a kézben a technika .Tehát sokat kell gyakorolni.Sokan meg is jegyezték mindig , hogy hát miért nincs kimaratva , aztán egyet kettőt kimarattam , de csak azért , hogy lehessen látni , hogy azt kapjuk , amit látunk.De többször volt inkább a kísérleteké , és a gyakorlásé a lényeg minthogy marassak . .
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2014
(#) Mdavid hozzászólása Jan 6, 2014 /
 
Sziasztok! HA valamit szeretnék sorozatgyártatni, akkor melyik cégeknél érdemes a nyákokat elkészíttetni, és hol érdemes az SMD alkatrészek beültetését végeztetni?
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Vasaltad?
(#) eyess válasza Koncsar hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Igen vasaltam
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Egy jobb fotó segített volna eldönteni, hogy vasalással milyen is. Kicsit homály a kép. így nem tudom megállapítani hogy jó e!
(#) eyess válasza Koncsar hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
És ezt is , és lehet híper szuper papír nélkül is nyákot készíteni.

Bővebben: Link

Bővebben: Link

Ezen talán jobban látszik , és hát a nem megszokott módon való elkészítése.
A hozzászólás módosítva: Jan 6, 2014

kép.jpg
    
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 6, 2014 /
 
Mindjárt jönnek a fotók! A maratásig. Utána mindenki mondhat értékelést. biztos lehetne sokkal szebben is. De nekem most ez ttszik. Pár perc a képekig. Kitartást kérek.
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 7, 2014 / 1
 
Előzmény: Pár napja ide Hozzátok beköszöntem, hogy szeretném kipróbálni ezt a fajta NYÁKkészítési módot. A "Leggyorsabb Kakuk" Béla pár órás tanítással elmagyarázta a lényegét a dolgoknak. A P20 am lassan kifogy, de egyre szebbek a lefújt felületek. Szárítással is játszottam, senkire nem hallgatva, de a Ti javaslatotok volt a jó. 75 fok sütőben szárítás. Az, hogy a zsíroldoból milyen egyedet keverek ki igazából úgy látom teljesen mindegy. A 30 kikeverésből egy sem let kimérve. Kezem beletettem, elég sikamlós oldja a husom, mondom jó. Jó is lett. Kirajzolodott a vezető sáv, egy picit vártam, sötétedett, kikaptam a zsíroldós előhívoból öblítés. Utána 130 fokos sütő 12 percre, de itt már mindegy, hogy 12 vagy 20. Nem égeti meg a lakkot. Utána meg mehet a H2O2 be. És ime .
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Itt vannak az utolsók.
(#) eyess válasza Koncsar hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Ahhoz képest , hogy pár napja köszöntél be egy szavad nem lehet.Valaki örülne ha már legalább így sikerülne neki.Persze neked is szebb lesz még ,ha több gyártás lesz a kezedben , és pontosabban belövöd a részleteket.El köszönnék jó éjszakát.
(#) Koncsar válasza eyess hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Szia! Jó éjt Neked.
(#) tata81 válasza Koncsar hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Szép lett
(#) Koncsar válasza tata81 hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Találtam egy majdnem akkora NYÁKot, mint az eredeti, de csak majdnem. Köszi, nekem is tetszik, és még boldog is vagyok tőle, hogy így sikerült.
(#) elektros90 hozzászólása Jan 7, 2014 /
 
Tényleg szép lett. Gratula! És meglett az 1000. oldal is a témában! Kalapot emelek az előtt ki eme témát visszaolvassa.
A hozzászólás módosítva: Jan 7, 2014
(#) nagym6 válasza elektros90 hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Idézet:
„Kalapot emelek az előtt ki eme témát visszaolvassa.”

Már csak azért is, mert ismétlések tömege. Mindez a tartalom 20 oldalban elférne egyszer írva.
(#) kaqkk válasza Koncsar hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Gratulálok ! Szuper lett.
(#) tata81 hozzászólása Jan 7, 2014 /
 
Levilágításhoz milyen technika vált be nektek a film panelre szorításnál? Eddig vastag plexik közé szorítva villantottam, több ponton lesúlyozva a tetején, de az A/4-hez közelítő méreteknél már akad probléma. Láttam a vákuumos megoldást tegnap, de egy kicsit overkill gyanús nekem. Egyéb ötletek, amik az ésszerű kategóriába férnek?
(#) eyess válasza tata81 hozzászólására (») Jan 7, 2014 /
 
Nyomtatás
Következő: »»   986 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem