Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   140 / 172
(#) teszti válasza Topi hozzászólására (») Szept 7, 2016 /
 
Chromot használok, sosem zárom be a böngészőt. Például kb. reggel 7-kor néztem meg valamit és állítottam át, hogy az áfás árat lássam. Most nem olyan rég kb. 20 perce megint megnéztem és az ár már a nettó ár volt, így át kellett megint állítanom.
(#) Zozi85 hozzászólása Szept 25, 2016 /
 
Helló,

Érdeklődnék, hogy ilyen TLP2745 opto kerül e a rendelhető tételek közé.
Vagy valami hasonló alternatíva. Köszönöm!
(#) hideg83 hozzászólása Szept 26, 2016 /
 
Hello. Főkategória » Készülékek » Audio » menüpontba be van keveredve szerintem a SS 25-8
Kábelsaru-szem ( ''O'' - saru )
(#) Sam Seed hozzászólása Szept 26, 2016 /
 
Sziasztok!

Létezik SMD tokozásban Be/ki kapcsoló? Nem nyomógomb. Lehet, hogy én vagyok az ügyetlen, de nemtalálok. Olyan, mint a szimpla DIL, csak nyomható. Kis méretben, 100mA -re.
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2016
(#) Swindler válasza Zozi85 hozzászólására (») Szept 26, 2016 /
 
Üdv!
Köszönjük az érdeklődést. A keresett termék itt rendelhető meg: Link
Várható beérkezési ideje: rendeléstől számított 1-3 nap.
(#) Swindler válasza hideg83 hozzászólására (») Szept 26, 2016 /
 
Üdv!
Köszönjük szépen az észrevételt. A hibát orvosoltuk.
(#) Pali79 hozzászólása Okt 1, 2016 /
 
Sziasztok!
A "kommersz" 2×16-os LCD-hez melyik keret való? A méretek alapján nekem úgy tűnik, hogy az egyik nagy, a másik meg kicsi.
(#) Bakman válasza Pali79 hozzászólására (») Okt 1, 2016 /
 
Lásd ezt: Bővebben: Link és a következő hozzászólást.
(#) Pali79 válasza Bakman hozzászólására (») Okt 1, 2016 /
 
Frankó... De azóta eltelt 3 év... Semmi változás? A hobbisták körében talán a legtöbbször használt kijelző. Vicc...
(#) Bakman válasza Pali79 hozzászólására (») Okt 1, 2016 /
 
Itt a piaci rés! Meglepő, de nem gyártanak ilyet. Mindenféle megoldással talákoztam már, úgy tűnik, a készülékgyártó cégek nem törik magukat, hogy gyártassanak keretet.

Lehet, hogy a hobbisták sokat használják de a teljes piac nagyon kis szeletét viszik el, egyszerűen nem éri meg foglalkozni vele. Ráadásul ahogy csökken a grafikus kijelzők ára, egyre inkább nem éri meg, mert már nem 2 x 16-os kijelzőt használnak a készülékgyártók (sem).
(#) rascal hozzászólása Okt 6, 2016 /
 
Sziasztok!
Az alábbi relé nem jeleneik meg nálam a bistabil szűrő bekapcsolásakor:
FTR-B3GB003Z
Még egy észrevétel vele kapcsolatban: az alcímben 3V-os, a táblázatban 12V-os a tekercse.
A hozzászólás módosítva: Okt 6, 2016
(#) reloop hozzászólása Okt 8, 2016 /
 
Sziasztok! A TDA7386-hoz TDA8560 adatlap van tévedésből.
(#) HE Enci válasza rascal hozzászólására (») Okt 10, 2016 /
 
Kedves rascal,

Köszönjük, hogy jelezted felénk észrevételeid. Hamarosan javításra kerül az adatlap.
(#) HE Enci válasza reloop hozzászólására (») Okt 10, 2016 /
 
Kedves reloop,

Köszönjük észrevételed. Az adatlap javításra került.
(#) proli007 hozzászólása Okt 16, 2016 /
 
Hello! Többször előfordult, hogy az alsó sorban reklámozott alkatrészre/eszközre kattintva, csak a HESTORE fő oldala jön be. De a keresőbe beírva az alatta olvasható nevet, sem találja meg. Pld. DS-3200 vagy mi..
(#) exabit hozzászólása Okt 17, 2016 /
 
Ennél a step-up konverternél van olyan hogy mi a minimum feszültségkülönbség a bemenet és a kimenet között? 11-13,5 voltból kellene 14-et előállítani.
(#) exabit válasza exabit hozzászólására (») Okt 17, 2016 /
 
Tárgytalan, már megtaláltam: a válasz 2V.
(#) teszti hozzászólása Okt 18, 2016 /
 
Sziasztok!

Ilyen fejet keresnék potihoz. Be tudjátok szerezni? Köszi.
(#) geri12 hozzászólása Okt 19, 2016 /
 
Sziasztok!

Én is jelezném hogy a 2N3906-os tranzisztor NPN-nek van feltüntetve a webáruházban PNP helyett. A hozzátartozó "webáruházas" pdf-es adatlappal nincs gond, az rendben van.
(#) Swindler válasza geri12 hozzászólására (») Okt 20, 2016 /
 
Üdv!

Köszönjük szépen az észrevételt. A hibát kijavítottuk.
(#) gernerakos hozzászólása Okt 20, 2016 /
 
Üdv!
Ehhez a kithez ugye nem szimmetrikus tápfesz kell? Bővebben: Link
A leírás nem írja, az adatlapban van ilyen és olyan is, a csatlakozók számából ítélve szimmetrikus kell neki...
(#) Bakman válasza gernerakos hozzászólására (») Okt 20, 2016 /
 
Egyszeres tápról megy.
Bemenet: Bal, jobb, GND.
Tápfesz: + és -.
Kimenet: + és -.
(#) gernerakos válasza Bakman hozzászólására (») Okt 20, 2016 /
 
De a TDA2030 az mono, akkor szerintem nincs jobb és bal csatorna.
(#) Bakman válasza gernerakos hozzászólására (») Okt 20, 2016 /
 
A két bemenet ellenállásokon keresztül közösítve (keverve) van. Vettem már ilyen KIT-et, ezért vagyok ilyen biztos benne.
(#) gernerakos válasza Bakman hozzászólására (») Okt 20, 2016 /
 
Akkor értem, köszönöm!
(#) zolee1209 hozzászólása Okt 21, 2016 /
 
Sziasztok!
Észrevétel a linkelt szekción: Bővebben: Link

"A kondenzátorok alkalamzása" szűrési feltételnél a "motorkhoz, üzemi" feltételt választva a listázott elemek nevében indítónak van feltüntetve, a részletesebb terméklapon már üzeminek van írva. Illetve az itt idézett szövegekben lévő elgépelés található.
Még egy személyes észrevételem lenne, ezzel kapcsolatban: "Keramia test mérete", mint szűrési opció. Nem lenne elegendő, csak a "méret" megnevezés? A kategóriában szereplő tételek mind alumínium, vagy valamilyen műanyag borításúak.
(#) kormika hozzászólása Okt 24, 2016 /
 
Sziasztok! Egy kérdésem lenne: a BKDIN 1050 KO/P (105×86×57) típusú 6 modulos sínre szerelhető műanyag doboz előlapi része elég nagy-e ahhoz, hogy a KC-2004-BB típusú 20x4-es LCD kijelző elférjen mögötte?
(#) proli007 hozzászólása Okt 31, 2016 /
 
Hello! IRF1324-nél "Ellenállás vezetési állapotban 1.5MΩ" Inkább 1,5 milliohm..
(#) granpa hozzászólása Nov 2, 2016 /
 
Szervusztok!
Vennék 100 db. MPSA 42 tranzisztort, csütörtökön, vagy pénteken. Mikor mehetek érte.
Üdvözlettel: Kálmán
(#) Buvarruha válasza granpa hozzászólására (») Nov 2, 2016 /
 
Hívd az ügyfélszolgálatot...
Következő: »»   140 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem