Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1340 / 3571
(#) hadnagyakos válasza scooby_ hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Nem vagy egyedül...
Nekem is.
Osztálytársakkal én is jól kijövök. (Még )
A tanárok is jófejek, már amennyit ma megismertem.

Egyetlen dolog, ami bánt, innentől kevesebb idő marad az elektronikára és a HE-re.
(#) zenetom hozzászólása Szept 1, 2010 /
 
Amikor a tranzisztor vezet... :hide:
(#) zenetom válasza vicsys hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Akkor Neked kell egy ilyen póló!
szerk.: most nézem ez női
Sebaj, akkor egy ilyen, bár ez nekem is kéne.
(#) zoly15 válasza titi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Itt kelet felé néz az ablak valamint délnek, de ott ott egy hatalmas diófa.. Nyáron hatalmas előny most nem olyan jó.. De úgy is ott volt a kazán mellett a nyár "szemete" halom karton papír, a lomolásból fa stb.. Még elég egy hátig ilyen délutáni tüzelésre
(#) vicsys válasza zenetom hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Nem kémiát! Fizikát tanítok!
Mivel rendszergazda is vagyok, olyan pólóm volt: "Ha mosolyogni látsz, kezdj el azonnal menteni!"
(#) vicsys válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Jópofa! Kár, hogy rajtam kívül senki sem értené...
(#) Rober_4 válasza titi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Én pontosan ezért feltettem a lakást hirdetni! Ezért a néhány hétért amikor kint meleg van, nem éri meg fázni 10 és fél hónapig
Mi ugyanis keleti, északi, nyugati fekvésűek vagyunk. Bezzeg az öregek tudták, hogy déli tornácos házakat kell építeni, ahova már februárban ki tudott ülni ha sütött a nap, mert bennmaradt a meleg! Északon meg a spajz volt, nem a hálószoba. Mi meg szenvedünk a kívül hungaroceles, belül meg penészedő házakban.
(#) Rober_4 válasza vicsys hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Gyerekek! Nem kémiát tanítok!
(#) scooby_ válasza MaTe193 hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Mi ofőnk sem rossz fej,remélem a Töri órákon a feleléseket nagy ívben kerüli.... Tesitanárként meg általában a jobb nőket szoktam kifogni. Még 5-ben volt tanárom egy 20 éves csaj,szerettük amikor a szekrényugrást mutatta be. Na meg amikor háttal állt nekünk és törzshajlítást mutatott be. Azt hiszem Ő egyedül csinálta...
(#) Rober_4 válasza papcsi95 hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Na én is leordítottam valakit. Megvakarta a kezét a szózat alatt az évnyitón!
(#) KTobi válasza Rober_4 hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
A mai emberek is tudnak. Csak kérdés, hogy akarnak-e? Északra raktuk a spajzot és délre a hálószobát. Persze, ha nem a komfort a lényeg, hanem a minél kisebb építési költség, minél kisebb négyzetméterrel megoldani egy lakást. Aprópénzből felhúzzák a tömbházat, majd sokszoros áron eladják. Aztán a lakók meg pakolják a dolgaikat ahogy tudják. Ha nincs előre megtervezve akkor már nehéz jól elrendezkedni. De hát az a bolond aki látatlanba megveszi a lakást.
(#) Georgee hozzászólása Szept 1, 2010 /
 
Nekem lassan kezd hiányozni az iskola, sajnos a jelenlegi munkahelyemmel szép szóval a t...m kivan, az egyik kollégám küldött beszámolót, politikát félretéve aki oda készül az olvassa el! Munkahelyem A cég nevét nem irom, szerintem sokan tudni fogják.
(#) Rober_4 válasza KTobi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Egyik barátom Pest környékén vett házat. Mondta, hogy két emelet. Lent nappali, meg konyha fördő wc, fent két szoba, fürdőwc. Mondtam tyű! Mikor elmentem hozzá, megkérdeztem, Azt nem is mondtad, hogy mindezt kihozták 50 négyzetméterből, amiből húszat elvesz a lépcső.
(remélem a bolondot nem rám értetted... )
(#) KTobi válasza Rober_4 hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Nem, azokra gondoltam, akik előre úgymond megrendelik a lakást, de még kész sincs, a tervrajzot meg nem tudják olvasni, csak azt tudják, hány négyzetmétert fizettek. Jelenleg sorban nőnek a környékemen a tömbházak.
(#) Rober_4 válasza Georgee hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Most volt munkavédelmi oktatásunk, ahol mondták, hogy van egy új teszt amit a munkavállalóknak kell kötelezően kitölteniük! Ez pontosan az embertelen, és megalázó munkahelyi légkörök felmérésére szolgálna! Ha kibukik valami gikszer az a munkáltatónak gáz!
A dolog pikantériája, hogy eddig még mi sem töltöttük ki, valahogy elsikkadt. Mert mondták, itt úgy is minden jól megy.
(#) DuMatyi válasza Rober_4 hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Annyira imádom az ilyent, amikor lepapirozzuk magunkat. Óóó itt minden fain. Csak hát a Föld másik felé 13 éves gyerekek a bányában dolgoznak. Lassan nálunk is. A törvények meglennének, csupán be KELLENE tartani és tartatni!
(#) Rober_4 válasza KTobi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Aztán meg 5 év múlva, lepereg kívülről a beltéri festék, kiszakad a radiátor a gipszkarton falból, meg kiesnek a csavarok a nyílászárókból...
(#) DuMatyi válasza Rober_4 hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Robi, egy tanárembernek minek munkavédelem? Inkább pótlék kéne a sok neveletlen ördög után, meg előre hozott nyugdíj Nektek. Elkelne.
(#) scooby_ válasza DuMatyi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Idézet:
„...a sok neveletlen ördög után”

8 évig ilyen osztályom volt,végre kifogtam egy nyugodtabbat! 1 dolgot megtanultam ez alatt a 8 év alatt! Ne menjek olyan osztályba ahol nő is van.
Egyébként teljesen egyet értek!
(#) Rober_4 válasza DuMatyi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Felénk nincsenek neveletlen ördögök!
Nagyon is fontos a munkavédelem. Egy rossz döntés akár több száz gyereket is veszélyeztethet. Persze én is unom néha az oktatást, de jó az előadónk, mindig mond újakat is. Meg én ilyenkor mindig lepergetem magamban az eseményeket amiket mond, hogy mit tennék, hogy csinálnám, ha ez meg ez lenne, hogy amikor baj van ezen NE keljen gondolkodni.
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Minek munkavédelem? Talán azért, hogy a tanár meg tudja magát védeni a diákkal szemben. Ha csak azokra a tanárverős videókra gondolok, amik hírekbe is bekerültek... Akár megrendezett, akár nem, ilyen tényleg megtörténhet ma már... :rinya:

szerk.: Lehet, rossz oldalról kaptam el a témát?! Bocsi... : D
(#) dizi hozzászólása Szept 1, 2010 /
 
Jó estét mindenkinek.
Lenne egy kérdésem,hogy valaki tudja e, hogy hogyan kell VÍZ HAJTÁSOS RAKÉTÁT készíteni.
Emlékszem valamelyik nagyon régi Ezermester újságban benne volt,kellett hozzá egy henger alakú flakon Pl Ultra Dézi vagy pille palack meg biciklipumpa meg víz, csak sajna már nem emlékszem hogyan kellett össze pakolni,és mivel a fiam olyan korban van ,hogy ez neki jó poén, össze raknék neki egy párat.éppen ezért ha valakinek ez megvan legyen szíves tegye fel a leírást előre is köszönöm.
(#) KTobi válasza dizi hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
Tehát az elve, a palackba kevés vizet kell tölteni, majd felpumpálni, minél nagyobb a nyomás annál jobb. A víz mennyiségével játszani kell, a nyomással arányosan érdemes növelni szerintem. Ha rakéta, akkor szárnyakat rakni rá, stb. De akár kocsinak is használható, csak kereket kell rá rakni. Egyre vigyázz, a víznek kell távoznia először az edényből, ez adja a hajtóerőt. A kifúvódó levegő nagyon kis energiát ad csak. Remélem elmagyaráztam.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 1, 2010 /
 
1975 Utánam srácok! 1rész. A Hidrakéta. :yes:
(#) dizi hozzászólása Szept 2, 2010 /
 
köbzoli KTobi köszönöm.
(#) Gafly válasza dizi hozzászólására (») Szept 2, 2010 /
 
Szemetes zsákból (aljára pár szigetelőszalg csikkal hogy ne forduljon fel) lehet hőlégballont csinálni. A meleg levegőt pl. hőlégfúvóval lehet belevarázsolni... Túlzásba nem kell vinni, mert ugye nem irányitható a repülése és a szomszédok nem biztos hogy örülnek ha sok "UFO" száll le a kertben
(#) SzervízMacska válasza Georgee hozzászólására (») Szept 2, 2010 /
 
Akkor a J@bilba sem megyünk dolgozni! Meg máshová sem, mert sehova nem vesznek fel...
(#) mineral hozzászólása Szept 2, 2010 /
 
Akció Laci írta a vicces topicban:

Bővebben: Link

Én a tv-t nem csak azzal büntetem, hogy nem nézem hanem , hogy meg sem javítom.

Április óta pihenget a "műhelyben" a szebb napokra várva...

De addig ameddig feltalálom magam a szabadban esély sincs rá.

DSCN1484.JPG
    
(#) Action2K válasza mineral hozzászólására (») Szept 2, 2010 /
 
Hűűű, ez kész bűntetőtábor.
(#) zoly15 válasza scooby_ hozzászólására (») Szept 2, 2010 /
 
Idézet:
„Ne menjek olyan osztályba ahol nő is van.”
esetleg lány, de inkább lányka
Következő: »»   1340 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem