Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   430 / 432
(#) Gafly válasza tufatofu hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Kedden már nyitva vannak.
(#) tufatofu válasza Gafly hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Ezeket már átnyálaztam. Hestore, Lomex, Árwill, HQ-ban elég szegényes a kínálat TO3-ból. Vagy nincs párja, vagy nincs is. Ezek közül melyiknek mi a komplementer párja? BU208-ASZ1017?Azért próbáltam úgy kérdezni: "Ha valaki épített be ilyesmit, vagy ötlete van"
(#) Gafly válasza tufatofu hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
(#) pucuka válasza tufatofu hozzászólására (») Márc 31, 2024 / 3
 
A BU208, és az ASZ1017 sohasem lesz komplementer páros, mert az egyik szilícium, a másik germánium.
A komlementer pár amúgy is nehéz dolog, mert csak azok jók, amelyeket eredetileg is így gyártottak pl. BD249C - BD250C (ugyan nem TO3 -as, de be lehet szuszakolni az eredeti helyére) De kapható a HEstore -ban MJ1003/15004, ezek kicsinység combosabbak, de az nem szokott ártani.
(#) tufatofu válasza Gafly hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Köszi! Ezt is néztem már de az ára nem olyan jó.
(#) tufatofu válasza pucuka hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Köszönöm! Az jó lenne de annak az áráért hifitornyot adnak kiszolgáló személyzettel együtt. 4 tranzisztorért 20 ezer+posta nekem sok.
(#) Skori hozzászólása Márc 31, 2024 /
 
Ez meg mia fene? Tud erről valaki bővebbet?

TME.png
    
(#) tufatofu válasza Skori hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Tudok. Onnan akartam venni, de kisfelhasználóknak nincs már kiszolgálás.
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2024
(#) antikzsolt válasza Skori hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Köszönd a postai szolgáltatásnak amire rá lettek kényszerítve a nem céges vásárlók miatt. Lesznek még sok ilyen cég hamarosan.
(#) Massawa válasza tufatofu hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Azután meg majd csodálkozzanak, ha a helyüket elfoglalják a kinaiak.
(#) tufatofu válasza Massawa hozzászólására (») Márc 31, 2024 / 1
 
Ez egyre elkerülhetetlenebb. 2 kosz tranzisztorért 10000ft kicsit sok, ami a TME-nél 900ft/db, de az meg már nem szolgál ki. Vagy leáll az ember a hülyeségeivel, mert itt ésszerű áron semmi nem kapható (de inkább semmi nem kapható sehogy), vagy a kínait tömjük pénzzel.
(#) Massawa válasza tufatofu hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Mi is a mult héten Németországban voltunk. Elképesztö az áruhiány még legluxusabb boltokban is. ( nemcsak elektronika). A nejem valami ruhát meg cipöt szeretett volna venni - nem sikerült. Az olcsobb boltokban meg elképesztöen rossz volt az áru minösége ( a nejem szerint rongy). Én már honapok ota egy ujabb jobb camcordert keresek, semmi kinálat, illetve ami van az meg sem közeliti a 10 éves gépemet sem a minöségben sem a felszerelésben.
(#) majorka hozzászólása Márc 31, 2024 /
 
Szerbusztok. hol tudok sprint layounet telepitő lemezt venni.
(#) tufatofu válasza majorka hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
(#) exabit válasza Skori hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Antikzsolt jól mondta, a kötelező postai csomagküldés miatt van, aminek a bevezetési határideje március 28...
(De csak felfüggesztést írnak úgyhogy lehet hogy idővel újra visszatérnek.)
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2024
(#) Skori válasza antikzsolt hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Kösz az infót, így már értem...
(#) mex válasza Skori hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Sok vásárlót azért nem fog vonzani az MPL,legalábbis ahogy nézem a HE store szálítási díjszabását...
(#) tufatofu válasza mex hozzászólására (») Márc 31, 2024 /
 
Volt szerencsém néhány olyan "egzotikus" futárcéghez is, akikre döglött cementen kívül mást nem mernék rábízni szállítási céllal
(#) antikzsolt válasza mex hozzászólására (») Márc 31, 2024 / 2
 
A tavalyi évben 390 postai szolgáltatást vettem igénybe(csak kifelé) Ebből 16 tűnt el nyomtalanul amiből 1 könyvelt küldemény volt 2 utánvétes. Ami nekem dupla postai szolgáltatást és munkát jelentett. A posta csak megrántja a vállát. Akkor mennyire is megbízhatóak?
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2024
(#) Skori válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 1, 2024 /
 
Ezért szoktam értékmegjelöléssel küldeni: ha elhagyják, akkor fizessenek (vastagon). Na ilyen csomagom még nem tűnt el... (másmilyen már igen - és igen..., azt egyszerűen elintézik egy vállrándítással: hogy így jártál ***)

Ejnye!
A hozzászólás módosítva: Ápr 2, 2024
Moderátor által szerkesztve
(#) Ódenka válasza Skori hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Én újra regeltem. Vásárlójuk vagyok legalább 15 éve. Elvileg valahol az adószámom is ott kellene legyen, de azt írták, magánként vagyok nyilvántartva. Így meg se lehet nézni a katalógusukat. Hogy mégis megoldódjon, regeltem újra, adószámmal, elvileg rendben...
Az eddigi megrendeléseimet - kedvencek - azért még az előző reggel meg tudom nézni.
(#) Suba53 válasza exabit hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Ezek szerint már a Magyar posta is valamelyik újmagyar lovag tulajdonában van?
(#) Ódenka válasza Suba53 hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Azt mondta a lányom, csak opciónak kell feltüntetni az MPL-t, nem kötelező használni.
(#) NGY válasza Ódenka hozzászólására (») Ápr 2, 2024 / 1
 
Ahogy a vasutasok mondják: "ami késik, az még jöhet" ...
(#) tufatofu válasza Ódenka hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Ha egy cég viszont nem szeretné a postát használni szállításra bármilyen okból kifolyólag, és a kötelezően feltüntetett opciók közül Jolánka néni a 3 ellenállást mégis azzal kéri, akkor azzal kell neki küldeni, vagy nem szolgálnak ki Jolánka néniket. A TME ez utóbbit választotta.
(#) exabit válasza Suba53 hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Rosszul fogalmaztam, mert csak mint lehetőség kell feltüntetni.
(#) Ódenka válasza exabit hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Akkor egyszer se biztos, hogy emiatt léptetik le a magánzókat. Ha kevés a boltos és sok apróság megrendelés fut be, gazdasági megfontolás is lehet és csak véletlen, hogy ehhez a mi van időpont, kötötték a bevezetést. Végül is majdnem mindegy, esszük, vagy nem, ez van.
(#) sany válasza exabit hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Akkor oda, ahol csak az MPL szerepel, oda meg kötelezően tüntessék fel a többi futár céget.
(#) mnyugger válasza sany hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Ne legyen már kötelező. A piac döntse el.
(#) uniman válasza sany hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Megoldják...ki kéri több mint dupláért a Postával?

Postaval.JPG
    
Következő: »»   430 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem