Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   644 / 650
(#) Gobe54 válasza lefituta hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
A Sony-ra jelentkeznék, ha még megvan....
(#) sargarigo válasza sargarigo hozzászólására (») Ápr 2, 2024 / 1
 
Félre tettem amiket odaígértem, jövő héten tudok foglalkozni a foxolásukkal. Addig türelmeteket kérem!
(#) nyamnyam hozzászólása Ápr 2, 2024 /
 
Műhely rendezgetés folyamán előjött némi felesleges cucc melyet ingyen el lehet vinni csak egyben

ingyen.jpg
    
(#) merlingerin válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Szia! Ha fox, vagy posta automata most is megoldható, érdekelne.. utalom természetesen.. köszi!
(#) nyamnyam válasza merlingerin hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Igen megoldható , akkor a tied a cucc !
(#) merlingerin válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 2, 2024 /
 
Szia!

Ok, köszi, írok email-t...
(#) PetAd hozzászólása Ápr 2, 2024 /
 
4liternyi cink galvanizáláshoz használt folyadék továbbadó.
Ioncserélt víz alapú koktél több tíz grammnyi beleoldott cinkkel, csak egy állítható tápegység (pár V és A) kell hozzá és egy grafit elektróda.
Ez utóbbi lehet vastag grafittömb amit rajzoláshoz árulnak.
Alapból matt felületet ad, de drótkoronggal fényesíthető.
A képen fényesítés előtt és után is láthatóak csavarok, anyák amiket ezzel csináltam.
Egy DM-es füles vízes palackban tudom odaadni helyileg Bp. Corvin negyed közelében.
(#) em hozzászólása Ápr 3, 2024 / 1
 
Egy bors daráló, elemes, sose használt.
Gáz bekötő cső, szerintem megfelel a mai szabványnak, használt, de jó.
SD kártya hosszabbítók. Nekem nem működött azzal a készülékkel amire vettem. Passzív, nincs benne aktív elem.
Bp XII személyesen, vagy elküldöm.
(#) ptibor válasza em hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Köszönettel elfogadnám. Akár ma is érte tudnék menni.
(#) em válasza ptibor hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Oké, gyere!
(#) lefituta válasza Gobe54 hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Szia! Megvan jöhetsz érte. Egy hétig tartom. Posta, nem.
(#) lefituta hozzászólása Ápr 3, 2024 /
 
Kis méretű hiperszil illesztő trafók, hangszórók a bóvli kategóriából, USB/Jack átalakító hosszabbító, Ducati nagyfesz. kondi, 100kOhm helitrimmerek, régi Philips légforgó 2x500pF. Posta, nem. Egy hétig tartom, ha kell, ez idő alatt gyere érte. Csoki és hasonlók NEM! Kérem, ne ismerősök, tovább osztók stb. jelentkezzenek.
(#) Kera_Will válasza lefituta hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Érdekelne 1ben az egész !

Kösszi !
XI-be merre menjek?
OK priviben a többit.
(#) dB_Thunder válasza lefituta hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Nem teljesen értem ezt a továbbosztó hisztériát!!
Én örülnék a helyedben, hogy elvinnék, aztán azt hogy jut el a végső igénylőhöz nem mindegy? Én is voltam tovább osztó, nem azért mert egy akkora sztárság!! Ez "áldozat", kerülgetni a más "szarját" még ki tudja meddig, de megtesszük, mert egy közösséghez tartozunk!
(#) teddysnow válasza dB_Thunder hozzászólására (») Ápr 3, 2024 /
 
Szerintem virág nyelven azt mondta, hogy nem szeretné vatera és társain viszontlátni a cuccait. Az vigye aki használni is fogja, nem szereti a flippereket.
(#) Gafly válasza dB_Thunder hozzászólására (») Ápr 3, 2024 / 8
 
Én "hivatásos továbbosztó" vagyok, rendszeresen parkolnak nálam cuccok, dedikáltan (például Szikorapéternek egy tálca IC a konyha asztalon, majd viszem Csabára), nyolc doboz telefonizzó a garázsban (majd viszem Csabára, bár már 2023-ban sem fogyott nagyon, de közben Skorinak sikerült lepasszolni vagy százat az iskolába oktatási anyagnak) és hasonlók. Előző évben olyan is volt, hogy megkértek, ugyan már vigyek le Csabára egy Hunor CNC vezérlőt, mégiscsak közelebb vagyok Érdhez, mint ők, és úgyis megyek arra. Érden: Ha már úgyis ingyen vihető, akkor viheted még ezt a két dobozt is, és már csurig is volt a csomagtartó. Amúgy mind egy szálig elfogyott, mert annyira minőségi ingyen vihatős cuccok voltak.
Ugyanakkor nem véletlenül van kiírva sárgával, hogy utána nem illik árulni. Na jó, legalább nem itt. Na jó, legalább nem aranyáron.
A hozzászólás módosítva: Ápr 3, 2024
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 3, 2024 / 4
 
Szerintem a te munkásságodért mindenki hálás lehet! Az is aki adja, és az is aki kapja!
(#) lazsi válasza teddysnow hozzászólására (») Ápr 4, 2024 /
 
Ha arra gondolt, akkor írja ki azt egyszerűen és egyértelműen! Nem virágok vagyunk, hanem (értelmes?) emberek...
Volt olyan cucc, aminél én is kiírtam a továbbadás (értsd: pénzért árulni!) tilalmát, de kifejezetten örültem az "elviszem X-nek", aki ráadásul jelentkezett is itt rá. (De sajnos a legtöbb felajánlott cuccom alapból nem volt alkalmas a pénzért eladásra...)
(#) Epu2 hozzászólása Ápr 4, 2024 / 1
 
Üdv! Van egy mikróm. 700 W-os. Működőképes. Van egy 700 W-os trafó is, aminek csak primer tekercse van. (Ponthegesztődnek.)Akinek kell, jelezze, mert holnap lomtalanítás.
(#) sanya válasza PetAd hozzászólására (») Ápr 4, 2024 /
 
Szia ,
engem érdekelne .
Írok privátot és cseréljünk telefonszámot .
Üdv
Sanya
(#) CirkoUser válasza Epu2 hozzászólására (») Ápr 4, 2024 /
 
Szia!

Merrefelé lenne a trafó?

Köszi előre is.
(#) Epu2 válasza CirkoUser hozzászólására (») Ápr 4, 2024 /
 
Nagytétény. A 133E busz átszeli a várost.
(#) NGY hozzászólása Ápr 4, 2024 /
 
Fagor FV-400 négyadagos szendvicssütő elvihető, Budapest, XIV. vagy IX. kerületből.
Itt-ott kicsit kopott/karcos és az utolsó használója "elfelejtette" kitakarítani, ettől eltekintve teljesen üzemképes, törésmentes.
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2024
(#) RobyBoy válasza NGY hozzászólására (») Ápr 4, 2024 /
 
Szia!Köszönettel elfogadnám.
(#) Macsek71 hozzászólása Ápr 5, 2024 /
 
Szívesen tenném pénzért elvihetőre, de elkezdtem átalakítani, így :

Két alig használt (csak hosszan betárolt) fénycsőarmatúra új gazdát keres .

10+évig parkolt a pincében (korábbi élete ismeretlen...)
Doboza nem rozsdás, fényvetői nem mattultak, nem deformáltak.
A benne levő foglalatok hibája miatt elkezdtem átalakítani LED szalagosra - kibeleztem...
Közben a megrendelő meggondolta magát, most menekülnének a hulladékgyűjtő konténer elől
(#) CirkoUser válasza Epu2 hozzászólására (») Ápr 5, 2024 /
 
Köszönöm szépen az infót! Nekem az egy kicsit messze van a XVII. kerülettől, így elengedném a lehetőséget.

Ha esetleg egy közelebbi/jobban elhivatott jelentkező van, akkor lemondok a javára.

Mégegyszer köszönöm!
(#) peze hozzászólása Ápr 6, 2024 /
 
Sziasztok! A XVI. kerület, Ostoros útról elvihető ez a három darab, álmennyezetbe építhető lámpa. Elvileg működnek.. Nem szeretném postázni.
(#) exabit hozzászólása Ápr 6, 2024 /
 
Elvihető kondik, egyben, foxposttal. Kép: Bővebben: Link
6 db 220V 25µF és 2 db 400V 8uF. Az egyik 25 mikrós doboz kicsit horpadt, ahogyan a képen is látszik. Műszerrel rámérve a kapacitásuk rendben van és a házi ESR mérőm szerint is (~25 mohm a 25µF és 0.1-0.15 ohm a 8uF), szivárgásra nem teszteltem. A 400V-osok teteje kicsit rozsdás, azok előrfordulhat hogy használtak; már nem emlékszem pontosan, de az is lehet hogy nem. Csomagot küldeni csak hétvégente tudok.
A hozzászólás módosítva: Ápr 6, 2024
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 6, 2024 /
 
Fejér megyén belül bárhol oda tudom adni.
(#) nyamnyam válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 6, 2024 /
 
Szia

Posta esetleg ?
Következő: »»   644 / 650
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem