Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   614 / 974
(#) pjg válasza peti333 hozzászólására (») Jún 19, 2013 /
 
Csőszegecses? Nekem is volt. Valahol még meglehet, de évek óta nem láttam.
(#) peti333 válasza pjg hozzászólására (») Jún 19, 2013 /
 
Pontosan. Még a nagypapám készítette, tőle "örököltem".
(#) zenetom hozzászólása Jún 19, 2013 / 2
 
Előbbi pillanatom agymenése:

Mi az, mikor kiég a LED?
- FaiLED.

(#) nagym6 válasza Csupasz hozzászólására (») Jún 19, 2013 / 1
 
A rend rendkívül törékeny, nem időtálló (nálam), rengeteg energiát és időt felemészt az alkotás időből. Az ősember akkor indult fejlődésnek, amikor a barlangban kövei rendberakása helyett továbbfejlesztett kőbaltát stb. alkotott.
(#) peti333 válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 19, 2013 /
 
Meg is van a következő kifogás, amikor valaki reklamál a nem feng shui, hanem pillanatnyi kedv szerint berendezett műhely miatt.
(#) Leraz hozzászólása Jún 19, 2013 / 1
 
ELMÜ történet.
Egy vidéki településen kellett üzembe helyezni egy trafó állomást.Szakember gárda ment ,az Üzemirányítóban meg várták a jelentkezést.
Terepről:- Nagyon magas az induló fesz. a trafónál.
Irányító:- Akkor csapoljatok.
Fél óra múlva kérdés a szakikhoz.
-Hogy álltok?
- Már 3 vödörrel lecsapoltunk de nem változott semmi.....
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2013
(#) nagym6 válasza peti333 hozzászólására (») Jún 20, 2013 / 4
 
A műhely van értünk, nem pedig mi vagyunk a műhelyért. Egy rendrakás után nem találok semmit, ha valamit kidobok, másnap pont az fog kelleni.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 20, 2013 / 1
 
Az 100%!
(#) Zsolt2 hozzászólása Jún 27, 2013 / 1
 
Egy lengyel gyártmányú GML-026 végfok belseje.
(#) nagym6 válasza Zsolt2 hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
De viszont javítható.
(#) nedudgi válasza Zsolt2 hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Nem láttad még a TRT-811 magnó belsejét?
(#) nedudgi válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Mint a kép is mutatja...
(#) Prome hozzászólása Jún 27, 2013 1 /
 
Na???

Nem is vicces, nem is ide való, és felesleges sértegetés. Mi szükség volt erre?!
Frankye
A hozzászólás módosítva: Jún 27, 2013
(#) elektroncso hozzászólása Jún 27, 2013 /
 
Sziasztok, nemrég találtam ezt a vicces valamit.
Szeretem nézegetni a bss elektronika oldalát, de amikor ezt megláttam, hát elkapott a nevetés. A hozzászólásokat is olvassátok el.
erosito
A hozzászólás módosítva: Jún 27, 2013
(#) peti333 válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Klasszikus. Egy éve találtam meg és akkor olvastam végig a hozzászólásokat, azóta meg csak gyűlnek az építő jellegű kommentek.
(#) Gyimate válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Szerintetek a cikkek között lévő lágyindító jó lenne a trafóhoz?
(#) szamóca válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Ne nevess, a szerzője épp itt van a fórumunkon is.
(#) nagym6 válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Szúnyogriasztónak kipróbálnám, másik topicban küzdenek a vérszívók ellen, itt a megoldás. Frekvencia mindegy, süket szúnyogra is hatásos. Hátránya, hogy csak a Paksi atomerőmű egy reaktorára közvetlenűl kötve működik.
(#) Gafly válasza szamóca hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Na, pont ezért (is) jók a találkozók.
Finom gulyás mellett, hideg sört kortyolgatva, nehéz a másikat szemközt fikázni két falat/korty között (de nem lehetetlen)
(#) Prome válasza Prome hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Párdon
(#) elektroncso válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Én nem akartam senkit sem megbántani, de kíváncsi lennék a gyakorlati kivitelezésre is, főleg a tápra.
Bocsánatot kérek a készítőétől nem kinevetni akartam a művét csak egy kicsit fura volt.
ELNÉZÉST KÉREK MÉG EGYSZER.
(#) szamóca válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
A "mű-vet" nem ő tervezte, csak felrakta a nevezett oldalra pár éve, mikor nagyon fiatal titánként elindult a pályán.
(#) szamóca válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2013 /
 
Ugyan, ez csak a két fél fizikai erőnlétarányán, és a habituson múlik.
(#) szamóca hozzászólása Jún 27, 2013 /
 
(#) nagym6 hozzászólása Jún 27, 2013 /
 
Bővebben: Link
Ez nem normális. Babákat ilyennek kitenni.
(#) nagym6 hozzászólása Jún 27, 2013 /
 
Sziasztok. Egy fogas kérdésem lenne, én nem tudom megfejteni. Ha valami leesik munka közben az asztalról, vagy a kezemből, az pontosan a legrejtetteb helyre gurul, pattog. Ahol a legnehezebb megtalálni. Mindig asztal alá legbelülre, és ott is még valamik alá. Sosem kifelé, ahol egyből látnám. Honnan tudja az az alkatrész, hogy melyik az a legrejtetteb pont, ahova s betű alakban hason csúszva tudok érte menni?
(#) sastas01 válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 27, 2013 / 2
 
Esés közben olyan nagy gravitációs erő hat rá, hogy amikor földet ér és az erők összeadódnak na akkor egy téren-időn átívelő hasadék jön létre, amin át látni fogja, hogy mit fogsz csinálni 1 perc múlva. És mivel te az asztal alá fogsz mászni 1 perc múlva, ezért tudja, hogy neki ott a legjobb.
(#) Mayan válasza sastas01 hozzászólására (») Jún 28, 2013 / 2
 
Nálam kicsit másképp működik, de odáig jó hogy létrejön a féregjárat, viszont amit én ejtek el, abban a pillanatban át is repül rajta egy másik univerzumba és soha többé nem találom meg. Többnyire.
(#) nagym6 válasza Mayan hozzászólására (») Jún 28, 2013 /
 
Idézet:
„soha többé nem találom meg”

Anyagmegmaradás törvénye nálam már megbukott.
(#) sastas01 válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 28, 2013 / 2
 
Az anyag az megmarad, csak egy másik dimenzióban amit az emberi szem (jelenleg)nem képes érzékelni. Így az anyagmegmaradás megtörténik csak az érzékelhető dimenzióból eltűnik.
Ha jól tudom egyes egyetemek már dolgoznak a problémán. Egy olyan speciális szemüveget fejlesztenek ki, amit ha felveszel ezen, más dimenzióban lévő tárgyak világítani kezdenek. Sajnos nagyon drágának ígérkezik, illetve nők nem viselhetik semmilyen módon ugyanis a női agyszerkezet komoly károkat okoz a működésében, mivel a készüléket férfiaknak tervezték és az agyhullámokra, illetve a logikai jelekre hangolódik rá.
Egyenlőre kémeim több információval nem szolgáltak. Amint lesz több információm is megosztom veletek.
Következő: »»   614 / 974
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem