Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2010 / 3586
(#) nagy hoho válasza bankimajki hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Egyszer én is így jártam. Az illető fedő neve lecsóka volt. Elkezdtem keresni az IWIW-en és csodák csodája megtaláltam. Ott írtam neki és láttam is, hogy elolvassa. Ráadásul ott mindenki leírja az összes adatát. Ja és a fényképe is ott volt. Ocsmány egy pofa volt. Írtam neki, hogy van 36 órája ha nem szállít feljelentem. Másnap postázta az árút.
Azt javaslom SMS-ben- amit elfog olvasni-közöld vele ha nem szállít x időn belül feljelentést teszel ellene. Megér egy próbálkozást. Gondolom a Vaterka kiadja az adatait a rendörségnek.
(#) bankimajki válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Már minden infót tudok róla. (Elég sok haver lakik Kisvárdán. ) De ha holnap nem jön meg a csomagom, akkor küldöm neki az SMS-t illetve megyek a hétvégén a rendőrségre. Köszi az SMS-es tippet.

Üdv.: Miki
(#) Action2K válasza bankimajki hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Szia!
Nyugi, mivel bizonyítottan utaltad a pénzt, s ő nem tudja bizonyítani, hogy elküldte, a rendőrség elintézi. Viszont lehet, hogy a hétfő túl korai, bár a már két negatív, megerősítő bizonyíték ellene. Az összeg simán elég ahhoz hogy komolyan foglalkozzanak vele. Pláne, ha más is feljelenti (feljelentette). Egyébként, veled együtt 30 emberkének adott el cuccost az elmúlt 9-10 napban. Pl. ezt az SSD-t, még 4 emberkének.
Nagy szélhámos akart lenni, de ráfázik. Várom a fejleményeket.
(#) bankimajki válasza Action2K hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Azt hol nézted meg hogy mennyit és kinek adott el? Mert én csak a 2 negatív értékeléses dolgot látom.
(#) bankimajki válasza Action2K hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Már megvan. (Be lehet állítani hogy lejárt aukciók.) Ezt sem tudtam eddig.

Üdv.: Miki
(#) pjg hozzászólása Dec 7, 2012 /
 
Karácsonyra egy kis bütykölni való.

(#) Frankye válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
És melyik vonalon/vonaton volt ez?
(#) Directors válasza Directors hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Senki? Vagy rossz helyen butaságot kérdeztem?
(#) numark hozzászólása Dec 7, 2012 /
 
Sziasztok!

Nagyon új vagyok itt nem tudom hol tehetném fel a kérdésemet, így itt próbálom meg.Egy hifi belsejében lévő alkatrészt nem tudok megfejteni, én feszültség szabályzó ic-nek nézem vagy valami hasonlónak. Ezen az alkatrészen a következő felírat szerepel KIA 7812A PI512. Ha valaki tudná pontosan mi is ez és milyen más alkatrésszel lehetne helyettesíteni (másik típus) akkor azt megköszönném. Várom válaszotokat.

Üdv:
Csabi
(#) numark válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Köszönöm szépen a segítséget.
Bocs amiért rossz helyre írtam.
(#) zoly15 válasza Directors hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Nem hiszem hogy butaságot kérdeztél, csak nem tudnak választ a kérdésedre, nem jártasak a témában...
Én Pl. azt se tudom mi az a PLC, felvilágosíthatnál, sok helyen olvastam már róla, de nem tudom mi az...
(#) bankimajki válasza Directors hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Szia azt meg tudtad hogy főként milyen PLC ket használnak? (Bár ha tippelnék akkor Siemens S7-esekre tippelnék.) Ezeket tanulmányozd át. Torrentről tudsz anyagokat leszedni hozzá. Illetve a programozásukat milyen formában csinálják. (Van több lehetőség. Létra diagram, szöveges... stb.) Illetve javaslom még hogy alapvető automatizálási dolgokkal kapcsolatos dolgokat keress. Pl. egy automatizálási könyvet, szelepek, munkahengerek, érzékelők, végrehajtók.....stb. Elég tág ez az automatizálásos dolog. Sőt ha nagyon komolyan akarsz készülni, akkor az 5S-be is nézz bele. Illetve egy gyártási algoritmus működésére. Mi miért és hogyan.

@Zoly15 a PLC az egy olyan állatfaj amelyet iparban használnak. Szabványosított, zavar védett. És általában több modulból áll, ezek bővíthetőek is. Minden féle szabályozást és vezérlést meg lehet velük oldani. Általában 24V-os rendszerűek. És valami olyasmit képzelj el, mint egy mikrokontroller, csak iparba kifejlesztve, vagyis sokkal strapabíróbb és 24V-os rendszerű.

Üdv.: Miki
A hozzászólás módosítva: Dec 7, 2012
(#) pepe091 hozzászólása Dec 7, 2012 /
 
Vicsys!

Jöhet? Bővebben: Link
(#) Ricsi89 válasza Frankye hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Most árulkodjak?
Nem csak egy vonalon volt már ilyen. Én még eddig sosem láttam, hogy bárki jegyet vett volna a bringájának. És a jegyvizsgáló sem erőltette, hogy jegy kell. Az utasnak adott jegyet, de a bringával nem foglalkozott.
(#) bankimajki válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Bakker én eddig mindig vettem. Lehet rosszul tettem?
(#) Ricsi89 válasza bankimajki hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Ha nem mondják hogy kell, akkor miért? Pár napja én segítettem leadni a biciklit egy idős embernek. Szerintem ő sem vett jegyet a bicajnak.
(#) bankimajki válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Én évente 2X viszem általában vonattal. És eddig fel sem merült bennem hogy nem veszek neki jegyet. (Igaz nem olcsó, de annyit megér hogy ne a BKV-val kelljen küzdeni.)

Üdv.: Miki
(#) vicsys válasza pepe091 hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Basszus! Már folyik a nyálam... Most ezt muszáj volt?
(#) Action2K válasza vicsys hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
No és? Max vacsorázol még egyszer.
(#) jani1987 válasza numark hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Majd javaslom nézd meg milyen keresési lehetőségek vannak és abból kiindulva a legvalószínűbbet írd be.
(#) jani1987 válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Én még nem olvastam el a PIC-es témát így nem is tudom mi az.
(#) nagy hoho hozzászólása Dec 7, 2012 /
 
Fel szerettem volna tenni hirdetést, negyed óráig forgott a zöld kis karika aztán ki írt valamit amit nem talált. Ez normális?
(#) zolika60 válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Úgy látszik vannak még gondok.
(#) nagy hoho válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Most már be tette a hirdetésbe csak a képeket nem. Mi a teendő törölni a hirdetést és kezdeni előről?
(#) nagy hoho válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Biztos ami biztos be tette még egyszer. Képet most sem. Töröltem.
(#) zolika60 válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Szerintem próbáld módosítani.
(#) pepe091 válasza vicsys hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Igen!

Köbzoli: Lehet én is sírnék Bár én is nagyon szeretem az erőset mindenbe.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 7, 2012 /
 
(#) nagy hoho válasza pepe091 hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
A csilis mákos tészta bejön? Múltkor kaptam ajándékba csilis étcsokit. Külön- külön imádom mind kettőt de egybe? Ki találta ezt ki?
(#) szamóca válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 7, 2012 /
 
Aki valahogy meg akar gazdagodni.
Következő: »»   2010 / 3586
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem