Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2009 / 3586
(#) mrobi válasza zenetom hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
De csak az összecsukhatóra nem?
(#) soskajoska hozzászólása Dec 6, 2012 /
 
Bocs az "ostoba" kérdés miatt, de...
Nem jártam erre egy ideig, és most meglepődtem, mert nem tudom hogyan kell egy fórumtémát a kedvencek közé berakni. Nem találom sehol.
Ki segít?
(#) szamóca válasza soskajoska hozzászólására (») Dec 6, 2012 / 1
 
A hozzászólás fejlécekben jobbra a legutolsó piktogram.
(#) soskajoska válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Köszi! A nyilacska volt az!
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2012
(#) zolika60 hozzászólása Dec 6, 2012 /
 
A rendszerüzeneteket lehet valahogy törölni?
(#) zenetom válasza mrobi hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Azthiszem kerékátmérőtől függ.
(#) Frankye válasza zenetom hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Az összecsukható bringa kézipoggyászként szállítható kerékpárjegy nélkül is a vonaton. Ami nem összecsukható, ahhoz viszont venni kell bringajegyet.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 6, 2012 /
 
Most hogy megvettem a hozzávalókat, így elkezdtem az ólat kijavítani. A fagyra való tekintettel a betonozást egy időre mellőznöm kell. Holnap folytatom.
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2012
(#) Action2K válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Hát... jól le van amortizálva. Amúgy én nem betonozgatnák már ilyen időben. Még fagyálló adalékokkal sem. Na jó, két pohár jófajta házi szílvapálesz ... az más, akkor már másért nem betonoznák.
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Ez az AS szabvány szerint készül?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Azt hiszem most már várhattál volna tavaszig. Az látszik, hogy nem ez a szakmád.
(#) Action2K válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Szerintem az AS2000/2 módosított hatályú 1965/628-as kormány rendeleti és a 2012.12.21 -es munkaügyi és űrbiztonsági hivatal által jóváhagyott, 1987-es "J" kódú.
(#) Ricsi89 válasza Frankye hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Ilyenekkel itt keleten nem foglalkoznak. Bárki bármilyen biciklit felhozhat jegy nélkül is.
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Dehogy, ez UESZ szabvány szerinti. Az első képen lévőt nem én építettem, ezt fogom visszabontani. A második képen lévőt már én raktam fel.
(#) jani1987 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Van nekem az is és használtam is, bár innen nem úgy látszik.
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2012
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
AS? Az meg mi?
(#) janikukac hozzászólása Dec 6, 2012 /
 
Van itt olyan aki ért a laptopokhoz, de úgy komolyabban? Ha van, írjon rám privátban, ha van ideje.
(#) jani1987 válasza janikukac hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Attól függ mi a kérdés.
(#) jani1987 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Szép és/vagy jó is. Nem mindegy.
(#) zolika60 válasza janikukac hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
lsilent kollégát keresd meg. Nem biztos, hogy olvassa az OFF-ot.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Ha jól sikerül jó.
(#) vicsys hozzászólása Dec 6, 2012 /
 
ITT írtam egy levelet a Télapónak, de nem válaszolt. Na, gondoltam, elmúlt már 8 óra, megnézem a HEStore-os egyenlegem. Sajna nulla forinton van.
Kezdek aggódni! Vajon mi lehet Télapóval? Csak nincs valami baj?
(#) zolika60 válasza vicsys hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Azóta már volt itt. Írj neki privátot.
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2012
(#) mate_x válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
A Jézuska is regisztrálni fog vajon a HE-re?
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Az AS szabvány az "Ahogy Sikerül" rövidítése.
(#) Directors hozzászólása Dec 6, 2012 /
 
Sziasztok!

Egy hatalmas nagy segítséget szeretnék tőletek kérni.
Voltam egy neves cégnél állás interjún. Olyan dolgokat láttam ott amit még soha. Rengeteg erősáramú rajz és társai egy kis PLC-vel ötvözve.
Szerintem a kérdések 40-50%-át tudtam.Ha valamit pedig nem tudtam akkor azt elmagyarázta nekem a koma. Rendes volt nagyon.
Nem nagyon bizakodtam benne,hogy lesz bármi is ebből. Ma nagy meglepetésemre csörgött a telefon és szóltak,hogy lesz még egy interjúm.
Innentől kezdtem(kezdek) el jobban félni.
Pályakezdő vagyok.
Sajnos nem tudom mit kellene még átnézem,hogy jól alakuljanak a dolgok.
Az irány az PLC és elektrotechnikai karbantartó részleg lenne.(Autó gyár.)

Tudnátok nekem ajánlani pár dolgot,hogy miket is kellene átnéznem? Egy két összeszedett anyaggal megspékelve?
Biztos vannak olyanok köztünk akik talán még most is ilyen helyen dolgoznak és eltudnának látni jó tanácsokkal.




(#) bankimajki hozzászólása Dec 6, 2012 /
 
Sziasztok, elég nagy butaságot csináltam és megint utólag voltam okos. Vaterán vettem egy terméket 22e Ft-ért (plusz postaktg.) Ez lenne az: SSD
Kedden befizettem a megadott számlaszámra az összeget és ma láttam hogy kapott 2 negatívot az illető. Emailre és telefonra nem reagál. De rákerestem a nevére és ezt találtam: megnyitás után keressetek a ctr F-fel papp-ra és első helyen adja Kétlem hogy aki cirokseprűt árul annak lenne több SSD meghajtója is. A kommenteket egyébként törölte a vaterán. (Pedig ott elég sok hasznos infó volt.) A vaterának már írtam. Mi szokott ilyenkor az eljárás lenni? Meg van a bizonylat a befizetésről. És mindent tudok is bizonyítani. (Feljelentést kell tenni vagy mi? Ekkora összegnél foglalkoznak egyáltalán vele?)

Üdv.: Miki
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2012
(#) mrobi válasza bankimajki hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Én még nem jártam így de egyik haverom rendelt egy cipőt (18 000Ft). Decemberben megrendelte. Márciusban bement a rendőrségre feljelentést tenni. Vitt minden e-mailt, sms, bizonylatot. Rá két hétre megkapta a cipőt. Úgyhogy szerintem érdemes bemenni vele a rendőrségre. Mióta nem reagál?
(#) bankimajki válasza mrobi hozzászólására (») Dec 6, 2012 /
 
Amíg befizettem addig reagált. Már aznap sem vette fel. Pedig megígérte hogy aznap postára adja. Azóta kicsörög a telója, de nem veszi fel. (Holnap azért megpróbálom egy másik számról hívni és megtudni hogy mi a szitu.) Tehát akkor van értelme foglalkozni a rendőrségi feljelentéssel. Igaz azzal hétfőig várok, ha addig nem jön meg a cucc és nem reagál akkor intézkedek. (Pedig lenne jobb dolgom is 3 ZH utána meg 7 vizsga.)
(Amúgy szabolcsi vagyok, tehát a pénzem visszaszerzem így vagy úgy, nem szoktam feladni amíg el nem érem a célom.)

Üdv.: Miki
Következő: »»   2009 / 3586
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem