Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2295 / 3586
(#) glatzkrisztian86 válasza tiggersoft hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Nekem anyu termeli a csomagokat. Beküldtem a központba a cédulát,hogy volt parkolójegyem nem fogadták el most a jegyzövel harcolok.

Hangoskodásról én is tudnék mesélni de menekülnék panelbe.

Szervizmacska reagálok hozzászolásodra csak lassan.
(#) granpa válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Nyugodtan jelentsd fel a céget a fogyasztóvédőknél, a rendőrségen, bíróságon. Nagyon megszívatják őket és kártérítést is megítélnek. Van ingyenes jogsegélyszolgálat, ha nem tudod mivel, hogyan szívasd meg őket; ők megmondják. Ez a tanács mindenkinek szól, mert sokan nem hiszik el, hogy le lehet nyomni őket, és ezzel élnek vissza!!
(#) zolika60 válasza granpa hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Voltam bent az irodán, láttam a fényképet, amit a céduláról csinált. Még így is 80%-ban látszott a felirat, a nap az óra, csak a perceket takarta az ablaktörlő, amit akár fel is emelhetett volna a rosszindulatú majom. Az oldalablakon benézve pedig teljesen tökéletes volt a rálátás. Persze az ügyintéző is csak azt hajtogatta, jól látóan kell elhelyezni. Csak hát ha nem akarja nem látja tehetem akár hová.
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Most kellett volna a pofájába vágni, hogy megyünk a jogi útra és minden nem vagyoni kárért pereled őket.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Ha estig nem múlik el a mérgem a Fogyasztóvédelemnek azért csak írok egy mailt. Egy postást már kirúgattam így, mert a kocsibeállómra folyatta a törött karteres teherautójából az összes olajat aztán szépen elvitette egy trélerrel és nekem csak az olajtócsa maradt ott.
(#) pjg válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Ritka jószág. Vigyázz rá!
(#) sany válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Megenné őket a lódarázs?
(#) Kovidivi hozzászólása Máj 26, 2014 /
 
Helló.
Rendeltem egy laptopot a laptonszalon.hu-ról. OTP-s bankszámláról lett átutalva a pénz, de nem magyarországi címre kértem a csomagot. E-mail-ben érdeklődtem, hogy megkapták- a pénzt, mire jött a válasz:
Idézet:

Tisztelt Ügyfelünk! A bankok fokozottan figyelik a külföldre szállítandó, vagy onnan utalt/fizetett termékeket, ezért sajnos várnunk kellett a jóváhagyásukra, nem tudtuk feladni a gépet. Mai napra ígértek visszajelzést, így fel is tudom adni önnek, és 1-2 nap alatt meg is érkezik a megadott címre! A kellemetlenségért elnézését kérjük, de most szigorúbban kezelik a bankok az ilyen ügyeket, mert elszaporodtak a visszaélések.”

Ezután megkérdeztem, hogy:
Idézet:

Magyar szamlaszamrol lett kifizetve a termek. A bankoknak mi koze van ahhoz, hogy Onok kulfoldre adnak fel csomagot, es miert kell ehhez a jovahagyasuk? Ezt a reszt nem ertem, ha elmagyarazna, megkoszonnem.
Minden esetre a lenyeg, hogy a mai napon fel lesz adva a termek, remelhetoleg.”

Erre ezt kaptam:
Idézet:

Az előző levelemben mindent érthetően leírtam, ha ez önnek nem világos sajnos nem tudok mit tenni! Én szabályok szerint járok el, ne adja az ég, hogy önnel történjen olyan, amit minden héten tapasztalunk, hogy eltulajdonítás esik meg. Azok az ügyfeleink megköszönik.”

Ti értitek, hogy miről van szó? És Ő, mint Üzletvezető, ilyeneket ír. Erre válaszolni már nem mertem, nehogy véletlenül leejtsék a gépem
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2014
(#) jani1987 hozzászólása Máj 26, 2014 /
 
Krumplibogár probléma van. Sokan vannak. Ismertek hatásos házi praktikákat?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Vagy leszedegeted, vagy permetezel. Más megoldás nincs. Ha permetezel akkor mondjuk Actara-t ajánlok.
(#) nagym6 hozzászólása Máj 26, 2014 /
 
Kiskertünkben annyi csiga van, hogy mellé lépni sem lehet. Zömének ház se jutott, nem szégyenlősek. Idáig ötször fél vödörrel vittem ki a rétre. Növényeink mint a szita, kirágva. Ilyen év még nem volt, eddig csak pár darabot lehetett látni.
(#) Qju válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Szia! Hozzáértők szerint a fácán az egyetlen aki hajlandó megenni. Egyébként tényleg a leszedegetés a legjobb módszer. Gyerekkoromban láttam amint egy alumínium kanállal a nagyi agyon nyomkodta a petéket és az apró lárvákat is.
(#) zenetom válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Elvileg a szalmát nem szeretik, ezért raknak az eper alá is.
(#) jani1987 válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Postával küld már le, a csirkének kell.
(#) Szárnyas válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Egyes darázsfajok (pl. óriás tőrösdarázs) szeretnek a szarvasbogár meg az orrszarvúbogár lárváiba petézni. Tavaly találkoztam egy ilyen darázzsal a kertben, hát mit ne mondjak, nem nagyon mertem a közelébe menni. Ekkora darazsat életemben nem láttam még. Pár nappal később meg egy szarvasbogarat láttam, szóval lehet valami a fentebbi dologban.
(#) nagym6 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Posta nem jó nekik, de "gyalog" elmennek. Még ne várd, nem sietnek.
Hát tyúk anyámnál is lett volna, erre nem gondoltam.

zenetom
Ezt nem tudtam, pedig szalma van is. Most már mindegy, elfogytak a csigák. Gondolom nehezen mennek szalmán, nincs meg a kellő méretű egybefüggő felület.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2014
(#) sany válasza Szárnyas hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Gonosz teremtések a darazsak. Már többször csípet meg darázs, szerencsére nem vagyok rá allergiás. De a nagy darazsakat én sem szeretem még látni sem. Főleg a lódarázstól félek. Úgy vettem észre mostanában egyre több van belőlük főleg ezen a környéken ahol lakok, minden nap találkozok egyel az udvaron.
(#) Kovidivi válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 26, 2014 /
 
Én is arra gondoltam, hogy időt akar nyerni, azért talált ki ilyen hülyeséget. Biztosan többen beveszik. Azért legalább megnyugodtam, hogy nem csak nekem nem világos, miről beszél. De ez nagyon tetszett: "Az előző levelemben mindent érthetően leírtam, ha ez önnek nem világos sajnos nem tudok mit tenni! " - tehát én vagyok a hülye, ha nem értem, nyugodjak bele , és még köszönjem is meg ezt a "szolgáltatást" a bankoktól: "Azok az ügyfeleink megköszönik.".
(#) pjg hozzászólása Máj 27, 2014 /
 

Fröccs.jpg
    
(#) vicsys válasza pjg hozzászólására (») Máj 27, 2014 /
 
Felvizezett bor. Viszont ha a szódába öntöd a bort, akkor mondhatjuk, hogy a víz fel lett javítva borral.
(#) glatzkrisztian86 hozzászólása Máj 27, 2014 /
 
Az ilyeneket kéne egy pár szégyenportálra kiteni. És ne izguljatok viszavesznek a képükből a tisztelt kereskedök.
(#) pjg hozzászólása Máj 27, 2014 /
 
Idézet:
„- Halló, vízművek?
- Igen tessék!
- A csapból víz folyik?
- Igen, miért minek kellene?
- Ahogy a számlát elnézem legalább Jack
Daniel's-nek!”
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Máj 27, 2014 /
 
Halló Vízművek?
Igen.
Nincs víz a csapban.
Dehogyisnem. Mindenhol van..
Ja, jó. Akkor csak nem akar kijönni.
(#) pjg hozzászólása Máj 27, 2014 /
 
Idézet:
„Hosszú, átszerelmeskedett éjszaka után a fiatalember aléltan dől le a csaj mellé, akit az este csípett fel. Körülnéz a szobában, és az íróasztalon meglátja egy férfi fényképét:-A férjed? - kérdezi idegesen-Nem, te kis buta, tudod, hogy nem vagyok férjnél.
-Akkor a volt pasid?
-Egyáltalán nem - válaszolja a csaj a fülét harapdálva.
-Akkor meg ki az?
- Én, a műtét előtt.!!!!
(#) sooty válasza pjg hozzászólására (») Máj 27, 2014 /
 
Az utolsó fröccs valami homeopátiás szer lehet...
(#) pjg hozzászólása Máj 28, 2014 /
 
(#) Kovidivi válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 28, 2014 /
 
Teljesen egyetértek veled.
Azóta kiderült, hogy feladták ugyan a csomagot, de vissza is kapták, mert rosszul címezték meg... Na semmi gond, ha holnap visszaér hozzájuk, talán holnapután feladják, és jövőhéten már használhatom is a gépet
(#) jani1987 hozzászólása Máj 28, 2014 /
 
Idézet:
„Kedves Kollégák! Megvan valakinek Máté Péter Azért vannak a jóbarátok című dalának zongorakottája? Egy barátnőm fia játszaná a szerenádon. Köszönöm előre is!”

Aki tud segítsen. Akit érdekel megmondom kinek kell.
(#) Zaustuv hozzászólása Máj 28, 2014 /
 
Ismertek olyan különleges szúnyoghálót, ami valamelyest áttetsző és így nem szűri ki a napfény felét? Ha igen, hogy hívják ezt a típust/hol lehet kapni?
Következő: »»   2295 / 3586
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem