Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3376 / 3587
(#) Ódenka válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Véletlenül nem mondtátok ki egymás után 2-3x, hogy omnibusz? - vagy hogy híjják az új fertőzőt.
Állítólag már ilyen kimondással is el lehet kapni...
Fel a fejjel, jópár jóbarátom ment át az utóbbi időkben ezen a betegségen.
Jól van már mind.
(#) Egri Frédi válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Még szerencse, hogy nem a másik oldalra ...
(#) nedudgi válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Részvétem, jobbulást.
(#) zolika60 válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Jobbulást. Mi is keresztül mentünk rajta az asszonnyal az elmúlt két hétben. Nekem két napig magas lázam volt és egy hétig fájt a torkom. Az asszony csak náthás lett és reggelente kicsit köhögött. A teszt mindkettőnknél pozitív volt.
(#) gyerek67 hozzászólása Feb 19, 2022 / 1
 
Nagyon szépen köszönöm Mindnyájatoknak az aggódást és a jókívánságokat, de én egyszerűen nem tudok hová jobbulni!
Nincs semmi panaszom!
Illetve, DE:
Nem engedik hozzánk az unokánkat....
Már a feleségem torokfájása is javulófélben van.
Remélem, hamarosan tesztelnek, aztán a többit meglátjuk...
(#) zolika60 válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 19, 2022 / 1
 
Javuljatok hamar, hogy jöhessenek az uncsik. A többi nem is számít.
(#) nagym6 válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Két hete egy napos kis műtétem volt kórházban, másnap kiderült, mindenki ott dolgozó covidos, be is zárt. Jókor mentem . Nem én vittem be, akkor volt teszt nekem .
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 19, 2022 / 1
 
Te csak kihoztad.
(#) gyerek67 válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 19, 2022 / 1
 
És az az igazán jó, hogy nem vittél haza onnét semmit!
(#) nagym6 válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Nincs tünet, de ha én ott nem kaptam el, akkor ez nem terjed .
(#) gyerek67 válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Nana, én is azt hittem...
(#) nagym6 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Most szerdán megint megyek egy naposra, már kinyitott. Kíváncsi leszek. Vagy teszt után kidobnak. Vagy már teszt nélkül is, ha meglátnak .
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Van aki tünetek nélkül megy át rajta és fertőz. De végül is az számít neked nincs bajod és kívánom ne is legyen.
(#) gyerek67 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Minden esetre érdekes, az biztos:
Nincs két egyforma eset!
Négy kollégámon (mindegyikük 3-3 Pfizerrel volt felvértezve) is úgy ment keresztül ez a rohadék vírus, hogy azt hitték meg sem maradnak!
Bele sem merek gondolni, mi történhetett volna oltások nélkül...
(#) kitartás válasza szs hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Én sajnos nem vagyok ilyen rendszerető. A cetlik sokáig hevernek a váltóboxon . Mikor már nem nagyon férnek akkor szoktam összeszedegetni és ami még "működik" az begyűjtöm ami meg már olvashatatlan megy a dev0 ba.
(#) Ódenka válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 20, 2022 / 2
 
Nekem sajnos már nem fér ki a két kezemen, akiket személyesen ismertem, barát, aki 2-14 nappal az oltás után ment el. Agyvérzés, embólia, szívmegállás. Az én részemet a szuriból felajánlom aki szeretné. Mind a 30-40-et, ami várható...
(#) gyerek67 válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
December 9-én kaptam a harmadik szurit.
Be fogom adatni a negyediket is.
Már nekem is a "B oldal forog" (azaz 4 évvel elmúltam 50) és még dajkálni akarom az unoká(i)mat!
(#) Ódenka válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Én meg a 68. De egyrészt mindenki úgyis a meggyőződése szerint cselekszik. Másrészt mondtam a barátomnak, oldaltól függetlenül 3-4 év múlva, ha megleszünk, egymással szemben állva egyikünk kijelentheti: Na melyikünk volt a hülye?
Unokaöcsém reagálta le a legfrappánsabban az általam ismert tényeket: Azok úgyis meghaltak volna. Milyen igaz. Mindenkire.
(#) Ódenka válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 20, 2022 / 1
 
A kórságtól ugyan nem függetlenül, általában. Abban a szerencsében részesültem, hogy talán pár ember van az országban, mint én, nekem jár a net.
Mivel sok minden érdekel, jó pár éve utána tudtam nézni, másokkal együtt, mi is történt akár száz évekre visszamenőleg a történelemben és láss csodát, nem minden igaz, amit nekünk tanítottak anno. Sok minden világossá válik, az is, a ki az "emberséges kapitalizmust" hirdeti és nagyon sok mindenben többet lehet látni, tudni, mint amit a köznapi életét élő, napi médiából tájékozódó öntudatos polgár tud...Jól is teszi, nyugodt marad.
(#) Gafly válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Közelednek a választások, de ne itt csináljuk ha engem kérdeztek.
(#) dokidoki válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
(#) sargarigo válasza dokidoki hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Ezek az összeesküvés elméletek... A kertemben a homok is mérgező, hiszen ki tudja honnan fújta be az 5g szél
(#) Ódenka válasza dokidoki hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Nincs értelme vitázni, győzködni. Aminek jönnie kell, az jönni fog. Nyugodtabb, aki nem érti, tudja.
Már 80%-ban eldőlt, mi fog történni, csak a sebesség kérdéses. Pár év múlva, ha leszünk, világos lesz mindenkinek a megfejtés.
(#) Ódenka válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Ezt, hogy mit kell tenni és rohanj oda, mindegyik "felekezet" teljes egyetértésben mondja, ezen a választás semmit nem módosít. A módszerek, sebesség, "hatékonyság" a főszerepben. A többi az egész világon egységes, pontosabban egységesített.
(#) sany válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Amit akarnak úgy is behozzák, betartatják, megvalósítják. Ha máshogy nem rákényszerítik a társadalom egészére.
(#) mek-elek válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Remélem nem esek ki kegyeidből! Ha nem tartjuk hülyeségnek egy ember döntését, akkor az lehet megfelelő, vagy felelőtlen. Van pár ismerősöm, akár mostanság is, aki az oltással átesett az említett betegségen, akár családostul is. És otthon, maximum 2 napos lázzal. Kóbor uram is élhetne még...
Hogy ki miben mivel végzi az a szervezet dolga, Ha segítséget kap, meghálálhatja. Ez olyan mint az autózás, ha nem foglalkozol az autóval, előbb utóbb cserben hagy...
Az embóliák hanyagságot mutatnak túlnyomó részben. Kezdődik a napi minimum két liter vízzel kötelező fogyasztásával. Folytatódik kinél, mikor, mekkora adag vérhígító szedésével, ezt lehet almaecettel is kiváltani. De az erek állapotát is figyelembe kellene venni. És az étkezés- mozgás harmóniája sem ártalmas.
Az meg, hogy ki mit választ mindenkire kihat, mivel, ha nem tudja valaki nem tudja kifizetni a közmű költséget az nem politika. Vagy mégis? A fene sem tudja. Vagy mégis?
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2022
(#) Ódenka hozzászólása Feb 20, 2022 /
 
Engedjétek meg, hogy saját szavaimmal vázoljak egy, a boldogság illúziójáról idefűzött történetet.
Dino Buzzati novellája rövidítve.
Valahol egy országban nagyon "humánusan" intézik a halálbüntetést.
Egy este az elítéltet felkeresi a börtönigazgató és beszél az élet-halál vonatkozásában és azt mondja el, mi van, ha nem az van, filmszakadás, hanem egy új életre távozunk, hátrahagyva mindent és kezdve egy gyönyörű újat...
Megkéri az elítéltet, menjen el ezen a sötét folyosón a vége felé, ahonnét gyenge fény szűrődik ki bal oldali ajtón, oda nézzen be.
Az illető végigsétál, félve, zavartan és odaérve az ajtóhoz benéz.
Ott sejtelmes fények, egy kereveten fátyol mögött egy gyönyörű meztelen nő ül.
Ekkor a folyosó másik oldalán kiképzett apró lyukon az elítéltet egy mesterlövész tarkón lövi.


Ennyit a jobb nem tudni, mit hoz a jövőről...
(#) zolika60 válasza dokidoki hozzászólására (») Feb 20, 2022 / 1
 
A CO2 az élet alapja. A növények fő tápláléka. A klímaváltozás nem miatta van, hanem azért mert egy jégkorszak végén vagyunk. Többször volt a Föld történetében, hogy a sarkokon nem volt jég mint hogy van. Szibériában például trópusi erdők voltak ezért a sok kőolaj meg földgáz. No meg ezért találnak mamutokat a jégben mostanában, hogy újra olvad. A klíma hiszti csak a Bill Gates féle milliárdosok további gazdagodását szolgálja. Ha már a környezet miatt aggódunk inkább a sok műanyag szemét miatt kéne aggódni, mert az nem járja, hogy már a bálnák is műanyaghulladékot esznek.
(#) nagym6 válasza sargarigo hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Egyszer egy társaságban egy ember aki abszolút normálisnak néz ki, teljes meggyőződéssel mondta, hogy a nap sugárzása kinyírna minket a földön. De vannak a szürkék -vagy már nem tudom kik- akik hatalmas pajzsot tettek a nap elé, hogy minket kisebb sugárzás érjen. Csak lestünk tátott szájjal. Ő ebben abszolút biztos. A repülők permeteznek minket, meg hasonlókat mondott. Akkor még nem létezett a lapos föld klub, ezt kihagyta.
(#) szs válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 20, 2022 /
 
Én ilyenkor az író édesanyjáról emlékezem meg.
Ha valaki megérdemli (és szerintem van, aki megérdemli) a halálbüntetést -annak nem udvarlunk.
Ha nem érdemli meg, annak sem udvarlunk -nem bántjuk.
Az összes többi nyálduma.
Következő: »»   3376 / 3587
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem