Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3 / 3562
(#) Boldika válasza Skip hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Én az matek, irodalom, nyelvtan és tesióráimat eladom.
Ára: 00000 Ft Most 50% kedvezmény!
(#) Boldika válasza Skip hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Én Győri vagyok! (9022)
(#) Gery válasza Boldika hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Jóvan akkor nemcsak én vok aki utálja a humán tantárgyakat Én irodalom, nyelvtan és töri óráimat cserélném el. Csupa felesleges tantárgy most így középsuliba
Figyu ez a legjobb
(#) Pulyka válasza Topi hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Ez tetszik:
"egy kis piros háromszöget (Warn) adunk ajándékba"

jóféle karácsony lessz itt

Különben ha ilyen "jéghideg" lessz,mint most,akkor hiába esik sok hó,ha elolvad,legalábbis nem olyan lassan tünne el a hó,mint hidegben
Másrészt az oktatóhelyen(villanyszerelő leszek)most volt a legjobb nap szeptember óta,mert most nem ültünk egész végig a fenekünkön(8-14-ig)
az anyagot átvettük
ma egy zúgó porszivót néztünk meg(csapágycsere),a motort persze mi szedtük szét,és egy kávédarálót is megnéztünk,annak a kapcsolóérintkezője volt oxidos
de pl,amikor vkinek az autója elromlik,(elektronikusan)azt is mi nézzük meg,legutóbb az igazgató seat toledo-jában cseréltem az oktatómmal reflektor izzót,és kaptam egy topjoy italt
(#) Topi válasza Gery hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Majd vissza sírod. Menj főiskolára vagy egyetemre, és ott tanulhatsz olyan érdekfeszítő tárgyakat, mint a villamosipari anyagismeret, és a makro és mikroökonómia (közgazdaságtan).
Majd vissza sírod Te a középiskolát...
(#) Ricsi89 válasza Gery hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Hi
én is utálom ezeket a tantárgyakat. Nem vagyunk egyedül, mert nálunk a háromnegyed osztály utálja ezeket. van olyan is aki mindent utál.
Mátészalka környékéről nincs itt senki?
(#) vtsoftware hozzászólása Nov 19, 2007 /
 
Isten ments de annyira csúúúnyák ezek a kis piros háromszögek annyira nem zöldek. Mint az oldal stílusa.
Ne csúnyítsuk már el az oldalt...
De ez olyan furcsa hogy Boldika-t nem zavarja egyáltalán hogy Warn-t kapott. Ő ugyanúgy fórumozik tovább...

Amúgy nálunk 1 hete volt egy kis HAV, de csak egy pici.
Reggel 6-kor kezdődik a reggeli műsor a kedvenc rádiómban és onnan tudtam meg hogy havazik. Igaz egy várossal odébb van, merthogy szegedi a rádió de nemrég keltem akkor és mondja, havazik.
Mondom mivan. És nálunk is. Esett kb fél 8-ig aztán elállt és AZÓTA EGYFOLYTÁBAN ESŐ ESIK.
A fene kajálja meg.
Úgyhogy nekem elég furcsán esett le a havazás ténye...

Én pl. az esőt utálom. Ha tantárgy ha nem...
Amúgy most jövök rá tényleg nem olyan rossz ez az OFFTopic. Már egy városi ámbert is találtam és itt ki tudom szóf0sni magam
(#) Gery hozzászólása Nov 19, 2007 /
 
Hát jah ez a mindent gyülölök dolog nállunk is megvan. Nemtom mi értelme van hisz csak magát emészti az ember vele, ezen változtatni nemigazán tud. Bár énis utállom mert mégiscsak műszaki emberek vagytunk de próbálok mindig vmi szépre és jóra gondolni az órákon.
Hát azt lehet hogy akkor már visszasírom, amúgy arra gondoltam hogy ezek pont éretségi tantárgyak....
(#) puskas87 hozzászólása Nov 19, 2007 /
 
Sziasztok!Nahat,meg ilyet

vki erdelybol?
(#) Gery válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
A Rárósi utcán nemesik
(#) vtsoftware válasza Gery hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Szóval ott "lakol".
Jó neked. Itt az Észak utcán egész múlt héten + még ma is. VÉÉGIG ESETT AZ ESŐ.
El sem állt egy pillanatra sem. Mondhatni...
(#) Balázs válasza Ricsi89 hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Pff humán tárgyak, ne is mondd... Nyelvtanhoz, meg egyébként a nyelvekhez van érzékem, azzal nem is volt gond. Igazából töri, irodalom, filozófia azok, amik egy picit sem érdekelnek. Jegyeim itt is rendben voltak mindig, de olyan szinten tudtam unni, hogy azt el se lehet mondani. A matek, fizika, kémia meg lusta ember sportja: nem kell tanulni, és minimális odafigyeléssel meg lehet érteni mindent, talán még érdekes is lehet, csak jól kell tanítani.

Ha már itt tartunk, budapesti vagyok (III. ker., Békásmegyer). Se hó, se semmi, de azért hideg van.
(#) Skip válasza Boldika hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
nem tévesztetted el egy 30 méterrel az iskolát? ha itt a HE-n írogatsz? az út másik felén a Jedlikbe lenne a helyed. jah és én nem tudom, de inkább a milimikormakro ökonómia, mint a hazug történelem
(#) Topi válasza puskas87 hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Mit vegyünk a csajunknak téma ide áthelyezve.
(#) Gery hozzászólása Nov 19, 2007 /
 
Az esőt mondjuk énse szeretem lehet hogy ez helyi vonás
Amúgy a "mit vegyünk a csajoknak karácsonyra" topikot törölték??
(#) vtsoftware válasza Gery hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Helyi szokás lenne? Akkor el vagyunk átkozva.
Igen sztem törölve lett. De azért elég kemény és ebbe a témába vág

Amúgy miért pont PIC-ből csináltak ilyent'.
Miért nem LM386-osból annak 100Ft darabja nem 800.
Luxus PIC-ből fullbevalót csinálni.
Aki meg nincs pénz-el megáldva az marad a 386-nál
(De amelyik nő megérdemli )
HÁHÁ, még egy oldalt én kezdtem
(#) Feri007 válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
A luxus pont erről szól, lehetőleg drága legyen.

Amugy ha lett volna még egy elem és egy LED a fülbevalón, akkor biztos nem lett volna offtopic. Ezek szerint nem működő kapcsolást leközölni offtopic, és büntetéssel jár. Jogos!
(#) Ricsi89 válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Nem lett törölve az a téma csak át lett ide helyezve. Nézzetek vissza.
(#) vtsoftware válasza Ricsi89 hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Sztem annyira mind1 hogy törölve lett-e vagy át lett helyezve.
Mindkét esetben változik a téma állípota
(#) Csibi válasza puskas87 hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Erdély, bingó.
Gyanús, hogy ez a topic is olyan "hires" lesz mint a Ki mit épitett?(gratula hozzá). Mindenki szeret néha OFFolni.
Itt sajna nem akar havazni, pedig már hiányzik :no: . Tavaly sem volt hó, attól félek most sem lesz. Ez már a globális felmelegedés kezdeti jelei? Pár év múlva banán ültetvények lesznek a kertjeinkben
(#) ensium válasza Csibi hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Éppen ezt akartam mondani, még csak egy napja nyílt, és 6 oldal szinte tele van. Nembaj, jó ez a topik.

Itt nálunk az északi régióban sem esett. vagyis esett 2 napig. Levegőben apró hópelyhek, földön víz formájában.. Utána meg eső.. Remélem, hogy nem olyan lesz mint a tavalyi tél, de az előjelek szerint.....
(#) mokus válasza Skip hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Idézet:
„de inkább a milimikormakro ökonómia, mint a hazug történelem”


Na szerintem egy keményebb makrotanár után visszasírnád te azt a történelmet
Történelmet elolvasod, bevágod az évszámokat és mesélsz mint otthon a gyereknek...
Ökonómia nem erről szól sajnos

Anyós megérkezett rögötön szállítom...
(#) vtsoftware válasza mokus hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Húú, na feltöröm a jeget...
Szerintem lehet nem vagyok egyedül aki ebből #144357 nem sokat ért úgyhogy terelek egyet...
Kinek milyen háziállata van?
Nekem ein dog, ein cat.
Hány ember veszett el bennem, vagy ennyi nyelven tudnék?
(#) pctvsat hozzászólása Nov 19, 2007 /
 
szerintem a hó digitálIS lehet, mert vagy esik, vagy nem.
De ha adnánk a sarkaira feszültséget, akkor végre egyszer folyhatna a feszültség . Ez minden álmom....
bár először esne, csak utána folyna.
De viszont pont annyi feszültség esne a hópihével, mint amennyit a sarkaira csatoltunk...
vagy mégsem?
Kirchoff ezzel milyen törvényt találna ki?
(#) Attila86 válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Nekünk van egy kis görög teknősük. Nagyon aranyos! Ahhoz képest hogy csak egy hüllő, szerintem egész okos állat. Ő a kedvencem.
Ezen kívül van vagy 4db cicánk, egy kutya és úgy emlékszem 7db degunk. Ja és egy kis hörcsög. A neve Zizi, mert ha izgatott akkor szó szerint zizeg.
(#) Boldika válasza pctvsat hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
JÓ ÖTLET!
(#) vtsoftware válasza Attila86 hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Vao. Annyi állatkátok van hogy nem is tudod
Ez jó...

pctvsat, boldika: 1 hsz:
Minden ami elektronika és komoly dolog, annak itt helye nincs
Ne vigyük el a témát az OFF-tól. Kép: Hivatkozás
(#) ensium válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Nem jól mondtad! Ne offoljunk az offtopicban!
(#) Remci válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
Akkor azt hiszem én viszem a pálmát 4 kutya, 6 mezei macska+1 perzsa, kb 1600db liba a többiről ne is beszéljünk
(#) vtsoftware válasza Remci hozzászólására (») Nov 19, 2007 /
 
De a liba az nem háziállat!
Nem?
Az a háztályhoz tartozik...
Nekünk régen 40.000 nyuszink volt (nagyüzembe' vót' a nyúlgyártás, de gyártották ők magukat)
Következő: »»   3 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem