Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   658 / 668
(#) otvenkilenc hozzászólása Jún 6, 2024 /
 
Ingyen elvihető egy fax, fénymásoló, nyomtató usb. működik csak egy tisztítás ráférne. Canon l90/l160/l230 UFRII LT szoftver is megvan hozzá. Egy héten belül elvihető utána MÉH .
(#) sany válasza granpa hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Én kérném, ha nem viszi el senki pesten.
Meg ha Gaflyhoz befér Békéscsabára jövet és nem gond neki elhozni. Akkor én elfogadom.
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2024
(#) antikzsolt válasza otvenkilenc hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Mi a nyomtató pontos típusa? Válasz adásuidásig foglalnám.
(#) Gafly válasza sany hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Jövő (június 14) pénteken Budapest -> Békéscsaba viszonylatban már most durván sok cucc van felhalmozva, még úgyis eléggé kérdéses a pakolás, hogy csak Granpa jön.
Ugyanakkor ha nem rettenetesen sürgős, akkor tutira járok valamikor Szentes felé, akkor szivesen elviszem.
(#) otvenkilenc válasza Gafly hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
I-sensys fax L140 Pakson van a nyomtató.
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2024
(#) Gafly válasza otvenkilenc hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
antikzsolt kérdezte a tipust, én granpa hifitornyára mondtam hogy jövő hétvégén szinte biztosan nem fér be az autóba Békéscsaba felé menet, és még azt is nehezen tudom elképzelni, hogy miként jutna el az autóhoz a cucc.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Csöviszatyor félig van vele, nem tömeg. Kvázi, hátizsákban elfér.
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2024
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Jún 6, 2024 / 1
 
Akkor hozzad pénteken, hacsak ennyi...
(#) vision61 hozzászólása Jún 6, 2024 /
 
Ingyen vihető további felhasználásra.
A fúrógép akkutartója üres, az eredeti NiCd akkuk már rég 18650-es Li-ion akkura lettek cserélve, mára azok is beadták a kulcsot. De a gép, és a tokmány még mindig hibátlan.
MP3 lejátszó, hálókártya, új optikai enkóder, tárcsával, Bosch nyomásszenzor, stb.
Jó állapotú HP számítógép ház, talán ebben volt a DVD író is.
(#) bbb hozzászólása Jún 6, 2024 / 1
 
Sziasztok!

Az adventi naptáras írásomban megépített áramköröket elviheti, aki kéri. Kivétel a következők, amiket már elígértem/elajándékoztam:
- QRP pixie ment rádióamatőr barátomhoz
- a két jelgenerátor Frankye-hez fog kerülni
- a LED kocka az enyém marad - túl régóta szemeztem már ilyennel, hogy csak úgy elmenjen tőlem
- a karácsonyfákat és a szív alakú villogót pedig a kolleganőim kapták meg

Minden mást vihettek.

Ezen kívül úgy döntöttem, hogy aki kéri, megkaphatja az МБС-9 mikroszkópom, én nem használom, csak a port fogja. Állapotáról annyit kell tudni, hogy selejtezésből vettem, a fő lencsét elvesztették róla, így azt egy házibarkács lencsével pótoltam. Így is használható lett, de nem minden nagyítási szinthez lehet belőni a fókusztávolságot. A saját talpa helyett állványra téve és a betekintőbe kamerát rakva ez áthidalható probléma, de én inkább vettem mikroszkópos objektívet a kamerára, így nem kell a nagy tömeg.


Jobb szeretném a személyes találkozót, de ha valakinek belefér a foxpost költsége, akkor az is szóba jöhet (XS-S csomagnál 1499Ft a feladási díj előre fizetve, s kell hozzá név, kiválasztott automata, e-mail, telefonszám; a mikroszkóp az M méretbe fér bele, az 1599Ft).
(#) ptibor válasza vision61 hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
A fúrógépnek nagyon örülnék de nem tudok érte menni Miskolcra.
Csak abban tudok reménykedni valaki kéri az egészet Budapestről és akkor vele kell megegyeznem a fúró ügyében.
(#) pety20 válasza bbb hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Üdv! Szívesen elfogadnám a RGB LED Voice Control Level LED Indicator Module DIY Kite et, a diymore ICSK050A DC 5V Sound Sensor Module Clap Switch DIY Kit et és a Round Lucky Rotary Suite Electronic Component Fortune CD4017 NE555 LED DIY Kit Learning Kit et.
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Köszi előre is! Természetesen, jó lesz úgy is. Dehogy sürgős.
(#) sany válasza granpa hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Ha nem fér bele, akkor sincs probléma.
(#) deandras válasza bbb hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Üdv,
A mikroszkópot szívesen elfogadnám.
Előre is köszönöm.
(#) granpa válasza sany hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
"Be kő annak férnyi, sokba vót a lagzi."
(#) somitomi hozzászólása Jún 6, 2024 /
 
Üdv
Ősöreg Elin mikró elvihető, elektronika teljesen sötét (egyszer volt már ilyen baja, akkor az elektronika kis trafójában szállt el a hőbiztosíték, azt cserélve ment még pár évet), semmit nem tudok róla.
Illetve az előző adagból a Canon nyomtató táp és az almás mérleg még itt van (a korábban ezekre jelentkező olvtársak még élhetnek előfoglalási jogukkal).
Idézet:
„1. Almás konyhai mérleg, máködik de gyorsan meríti az elemet vagy valami ilyesmi nyűgje van
5. Canon nyomtatóból bontott táp, borotvacsatlakozón megy bele a hálózati fesz, másik oldalon 32V és 24V DC jön ki. A nyomtatóban ment, külön nem próbálkoztam indítani”
(#) Frankye válasza bbb hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Hálás köszönetem érte!
(#) bbb válasza Frankye hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Még karácsonykor megmondtam, hogy tied lesz, csak nem jutottam odáig, hogy megírjam a felajánlós szöveget

Megy a privát üzenet mindhármatoknak.
A maradék cucc, amiből még lehet válogatni:
* diymore LM393 Light Control Switch Photosensitive Electronic Trigger Output Mode Module DIY Kit
* diymoe NE555 74HC595 16 Channel 16 Bit LEDs Water Flowing Light Module DIY Kit Welding Learning Kit for Arudino
* diymore Circular Lamp Suite 12PCS LED Red Electronic Flash LED Indicator DIY Learning Kit
* diymore NE555 LED Module CD4017 5mm Red LED 4.5-5V ICSK057A Electronic Module DIY Kit
* 1Set NE555 + CD4017 Practice Learning Kits Red Blue Double Color Flashing Lights Kit Electronic Suite 9-12V DIY for Arduino
* diymore FM Transmitter Module 88-108MHz FM Frequency Modulation Wireless Microphone Module DC 3-6V DIY Kits
* diymore NE555 CD4017 Driver Water Lamp DIY Kit Electronic Circuit Board Water Flowing Light LED Module
* diymore Infrared Proximity Switch Kit Control Switch Automatic Faucet Control Module Sensor DIY Electronic Kit
* DIY Kit Metal Detector Kit Electronic Kit DC 3V-5V 60mm Non-contact Sensor Board Module Electronic Part Metal Detector DIY
* 5MM Light LED Blue Simple Flash Circuit DIY Kit Module Transistor 30K Resistance 22UF Electrolytic Capacitors Dupont Cable Board
* diymore 2 Channel Output White Noise Signal Generator Module DIY Kit
* diymore Weevil LED Photoresistor Sensor Module Soldering Learning Kit DIY Kit for Starter
* diymore CD4060 Dream Light DIY Kit Electronic Fun Suite Birthday Gift Dreamy Suite
* diymore DIY Kit CD4017 Rotating LED SMD NE555 Soldering Practice Board for Arduino Fanny Skill Starter Training Suit
(#) img válasza bbb hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Az segítség, ha ezeket mind elkérem?

* diymore LM393 Light Control Switch Photosensitive Electronic Trigger Output Mode Module DIY Kit

* diymore FM Transmitter Module 88-108MHz FM Frequency Modulation Wireless Microphone Module DC 3-6V DIY Kits

* diymore NE555 CD4017 Driver Water Lamp DIY Kit Electronic Circuit Board Water Flowing Light LED Module

* diymore Infrared Proximity Switch Kit Control Switch Automatic Faucet Control Module Sensor DIY Electronic Kit

* DIY Kit Metal Detector Kit Electronic Kit DC 3V-5V 60mm Non-contact Sensor Board Module Electronic Part Metal Detector DIY

* 5MM Light LED Blue Simple Flash Circuit DIY Kit Module Transistor 30K Resistance 22UF Electrolytic Capacitors Dupont Cable Board

* diymore 2 Channel Output White Noise Signal Generator Module DIY Kit

* diymore Weevil LED Photoresistor Sensor Module Soldering Learning Kit DIY Kit for Starter

* diymore CD4060 Dream Light DIY Kit Electronic Fun Suite Birthday Gift Dreamy Suite

* diymore DIY Kit CD4017 Rotating LED SMD NE555 Soldering Practice Board for Arduino Fanny Skill Starter Training Suit

Köszönöm szépen!
(#) bbb válasza img hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Ezek után a többieknek pedig ezek maradnak:
* diymoe NE555 74HC595 16 Channel 16 Bit LEDs Water Flowing Light Module DIY Kit Welding Learning Kit for Arudino
* diymore Circular Lamp Suite 12PCS LED Red Electronic Flash LED Indicator DIY Learning Kit
* diymore NE555 LED Module CD4017 5mm Red LED 4.5-5V ICSK057A Electronic Module DIY Kit
* 1Set NE555 + CD4017 Practice Learning Kits Red Blue Double Color Flashing Lights Kit Electronic Suite 9-12V DIY for Arduino


Neked írom az üzenetet, amit a többiek is kaptak
(#) tcxo válasza vision61 hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Szia, ha van személyes átvétel Miskolcon akkor elhoznám a fúrót, meg az egész pakktól is megtudlak szabadítani.
(#) NGY válasza somitomi hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Érdekelne a mikro, írok üzenetet.
(#) vision61 válasza ptibor hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Szia, van egy jelentkező, aki személyesen eljön az egészért.
(#) vision61 válasza tcxo hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Szia, nekem megfelelő.
(#) pety20 válasza bbb hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Ezeket még szabad kérni?
diymoe NE555 74HC595 16 Channel 16 Bit LEDs Water Flowing Light Module DIY Kit Welding Learning Kit for Arudino
* diymore Circular Lamp Suite 12PCS LED Red Electronic Flash LED Indicator DIY Learning Kit
* diymore NE555 LED Module CD4017 5mm Red LED 4.5-5V ICSK057A Electronic Module DIY Kit
* 1Set NE555 + CD4017 Practice Learning Kits Red Blue Double Color Flashing Lights Kit Electronic Suite 9-12V DIY for Arduino
Ha igen szeretném!
(#) bbb válasza pety20 hozzászólására (») Jún 7, 2024 / 2
 
A maradék a tied lett.

Ezzel a karácsonyi készlet "elkelt".
(#) pety20 válasza bbb hozzászólására (») Jún 7, 2024 /
 
Köszönöm!
(#) david87 hozzászólása Jún 8, 2024 /
 
Sziasztok ingyen vihetők nem postázom
(#) zeller hozzászólása Jún 12, 2024 / 3
 
Üdv.
Elvihető cuccok a google drive linken.
BP 18. kerületben, vagy munkaidőben BP 11. kerületben. Csak személyesen.

Bővebben: Link
Következő: »»   658 / 668
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem