Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   188 / 375
(#) alex0 hozzászólása Jan 19, 2012 /
 
Sziasztok!

SoundCraft Live 16 keverőhöz keresek kapcsolási rajzot.

Köszönöm
(#) bihari laci hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
Sziaszttok,van egy ,Jamo- sw400e mélyláda ,és benne a végfok ,rész hiányos ,elszort alkatrészkkel ehez kellene ,a kapcsolási rajz ha van valakinek.
(#) PPetya hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
Sziasztok!

Samsung VP-D105i videó kamera töltőjének kapcsolási rajzára lenne szükségem.
Tipusa: AA-E8

Üdv.: Petya
(#) 250yz hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
Helló szeretnék segítséget kérni a fent említett erősítő shematic rajza kéne. előre is köszönöm a segítséget!
(#) jankoo válasza 250yz hozzászólására (») Jan 21, 2012 / 1
 
Udv:Itt egy rajz.
(#) GyurikaBx hozzászólása Jan 21, 2012 /
 
Sziasztok!
Helix esprit E40-es autó erősítő rajzát keresem!

Üdv.:Gyuri
(#) Leli7016 hozzászólása Jan 22, 2012 /
 
Sziasztok! Marantz SR 50 L erősítő kacsolási rajzára lenne szükségem. Főleg a hálózati trafó és környéke érdekelne,ugyanis az hiányzik belőle. Ha tudna valaki segíteni,annak örülnék.
(#) brato válasza Leli7016 hozzászólására (») Jan 22, 2012 /
 
Üdv!

Talán ez megfelel. Bővebben: Link
(#) Leli7016 válasza brato hozzászólására (») Jan 22, 2012 /
 
Ez csodálatos,pont erre gondoltam! Köszönöm!
(#) Laika1 hozzászólása Jan 23, 2012 /
 
Helló,
Van egy '98 Golf 4 1,9TDI autóm. Manuális ablakokkal és tükrökkel, valamint sima slusszkulcs van hozzá. Talán még annyi infót, hogy digitklímás.
Szeretném átépíteni az autót elektromos ablakos-tükrösre, valamint bicskakulcsot is szeretnék hozzá. Ajtókárpitokat ülésekkel együtt már szereztem elektromos ablakost. Most a panelokat kutatom.
Tud valaki adott autóra kapcsolási rajzot adni a fent említett témában?
Köszönöm a válaszokat!
Üdv
Laika
(#) esztergomi hozzászólása Jan 23, 2012 /
 
Keresem Vicsys napkövetőjének kapcsolási rajzát.
(#) golem hozzászólása Jan 23, 2012 /
 
Sziasztok!
Kelene nekem ennek a hangfal tipusnak a kapcsolási rajza. Köszönöm
(#) cooper85 hozzászólása Jan 23, 2012 /
 
Üdvözlet!

Polyfon Poly-Voice WX series márkájú keverőhöz keresek kapcsolási rajzot. Még leírást se találtam róla, de hátha...
(#) gyulank hozzászólása Jan 24, 2012 /
 
Sziasztok!

Tud valaki olyan kis (kompakt fénycső tokjába a fénycső elektronika elé beköthető) megoldást, ami megvédené a gyakori kapcsolgatástól? Úgy tudom, hogy nem tesz jót neki, ha újra bekapcsolják mielőtt lehűl. De van akit nem érdekel, és nem is lehet mindig tudni, hogy előttünk más mikor kapcsolta le. Ha lenne ilyen elektronika, akkor sose lehetne rosszul kapcsolni, és mondjuk 2 kompakt fénycső esetén várakozni sem kéne, mert ha az egyik nem ég, a másik igen, ha nem égett mindkettő előtte.
(#) soldier007 hozzászólása Jan 24, 2012 /
 
Üdv mindenkinek!
Kellene nekem egy kapcsolási rajz egy Philips Ah 305 erősítő végfokjáról Előre is köszönöm
(#) soldier007 válasza gyulank hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Üdv! Egy hőfok kapcsolót bekell kötni elé és akkor nem engedi hogy kapcsoljon a fénycső )))
(#) soldier007 válasza golem hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Esetleg több adat jólenne róla a hátuljára biztos rávan irva az adatai )))
(#) gyulank válasza soldier007 hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Igen én is arra gondoltam, hogy ha az a lényeg, hogy hűljön, akkor hőkapcsoló kéne, de hogy ezt ilyen kicsiben hogy lehet kivitelezni, vagy milyen hőfokon kapcsoljon, vagy az üveg hőfokát hasonlítsa össze a tokban lévő levegővel, vagy hogy lenne jobb azt nem tudom.
(#) golem válasza soldier007 hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Pont az hogy nincs adattábla a hátulján.
(#) soldier007 válasza gyulank hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Szerintem elég a tokba berakni van ilyen kicsi hőfok kapcsoló mint egy kis tranzisztor csak annyi hogy 2lába van és az neked a célnak teljesen megfelel 50-100ft-os dolog
(#) soldier007 válasza golem hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Úgy meg kicsit nehéz megkeresni a kapcsi rajzát
(#) golem hozzászólása Jan 24, 2012 /
 
A trafora és a panelra anyivan irva hogy PH300
(#) soldier007 válasza golem hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Igy se találni semmit szval kevés az adat a hnagszóró dobozába nézz valami adatot hátha...
(#) gabusman válasza golem hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Googgle a barátod!
Keresőbe beírod Philips, aktív PC-hangfal, kiad sok-sok találatot. A képekre keresel, szintén sokat talál, ha szerencséd van felismered, és megvan a tipus. Örülsz...
Ha nincs akkora szerencséd, vársz mig valaki felismeri.
Ha nincs türelmed, belenézel, és a panelen már biztos találsz valami azonosítót..
(#) gyulank válasza soldier007 hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Hálózati feszültségre kéne, és fogalmam sincs hány fokra.
(#) gabusman válasza soldier007 hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Lehet, hogy rosszul értettem, akkor előre is bocs!
De ha eléteszel egy hőkioldót, ami csak lehülés után enged bekapcsolni, az már üzemközben leoltja a lámpát, ha felmelegszik nem?
Én valahol azt olvastam ,hogy az újabb fajta égőkre (ezek már hunyorgás nélkül, "azonnal" kapcsolnak be) ez a szabály már nem vonatkozik.
(#) golem válasza gabusman hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
tda1552q tombol benne 2*22w
(#) gyulank válasza gabusman hozzászólására (») Jan 24, 2012 /
 
Na igen ez nem jó így.
Azt kéne csinálnia, hogy amint felkapcsolom a lámpakapcsolót, ellenőrzi, hogy jó-e a hőmérséklet, és attól függ, hogy a fénycsőelőtét kap-e áramot, és ha jó, akkor bekapcsolna, és úgy is maradna, míg az egészet áramtalanítom a kapcsolóval, ha nem jó, akkor lehet, hogy jobb lenne, ha áram alatt marad, és idővel lehűl, akkor se kapcsol be, csak, ha ki-be kapcsolom a kapcsolót. Így nem maradna véletlenül sem égve.
(#) stefi hozzászólása Jan 25, 2012 /
 
Sziasztok!

Egy Panasonic RX-C45L típusú HiFi-hez keresek kapcsolási rajzot, vagy vmi ehhez hasonló rádióhoz.

Segítségeteket köszönöm! Üdv: stefi
(#) kissi hozzászólása Jan 26, 2012 /
 
Sziasztok!

Keresem a Matrix-3005L labortáp kapcsolási rajzát, ha tud valaki segíteni.

Köszönettel: Steve
Következő: »»   188 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem