Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   197 / 375
(#) 6C4C hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
Sziasztok! Keresem a GANZ GLE időrelé kapcsolási rajzát. Köszönettel: 6c4c
(#) mps válasza 6C4C hozzászólására (») Máj 5, 2012 / 1
 
Parancsolj :

GLE5.jpg
    
(#) 6C4C válasza mps hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Köszönöm, de az enyém síma GLE, 3 aktív elem van benne, két dióda meg egy tranzisztor...
(#) proli007 válasza 6C4C hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Hello!
Akkor sokkal egyszerűbb, ha kirajzolod.. (a dióda passzív elem)
üdv! proli007
(#) 6C4C válasza proli007 hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Így kezdtem, de úgy tűnik, nem minden eredeti az áramkörben :no:
(#) Glitter válasza csajkib hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Ennél többet nem találtam, lehet hogy már ráakadtál, mindenesetre elküldöm.

stk5392_s.gif
    
(#) mps válasza 6C4C hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Kb 20 éve javítottam pár ilyet. Én is visszarajzoltam, de már nincs meg a papírcetli Arra viszont emlékszek, hogy valami nyakatekert kapcsolása volt, amire ki akartam lyukadni: lehet, hogy eredeti az. Szóval csak próbált. Amire emlékszek: alul volt egy 180-220 Ohm ellenállás sokszor szétégett valamint a tranyó (talán bf259?), és a rellé billenő része berágott. Talán ennyit tudok segíteni, ha javítani szeretnéd.
(#) 6C4C válasza mps hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
BF759 van benne, semmi alkatrészhibát nem találtam , de sehogy sem "tetszett" az áramkör, meg állandóan húzott a relé, átfordítottam a tranyót úgy, ahogy gondoltam, a relé akkor is álladóan húzott, de zárlatos is lett a tranyó
(#) 6C4C válasza 6C4C hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Mindenkinek köszönöm a segítséget, egy jobban sikerült (?) visszarajzolás után úgy néz ki, megoldódott a probléma
(#) golem hozzászólása Máj 6, 2012 /
 
Sziasztok!
Medion md4890 5.1 hangfal rendszer hez kellene kapcsolási rajz. Vagy ha valaki ismeri akkor a mélyláda belső tere ahol a hangszoró van.
(#) digivili hozzászólása Máj 6, 2012 /
 
nincs valakinek véletlenül kapcsolási rajza ERISTON 150-es típusu szirénához? Az elektris kft gyártotta,asszthiszem rendőrautókba volt beszerelve. Érdekelne az is ,hogy miképp kell átalakítani az újabb hangzás eléréséhez,meg az is ,hogy milyen mikrofon kell hozzá. A youtubon láttam átalakítva.
(#) proli007 válasza 6C4C hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Hello!
Ha már lerajzoltad, feltehetted volna..
üdv! proli007
(#) mágus18 hozzászólása Máj 7, 2012 /
 
Hello!
Valaki esetleg tudna segíteni Sl 8245 ( http://www.speedlink.com/?p=3&cat=16&pid=547&paus=1 ) erősítő kapcsolási rajzában, egy műveleti erősítő van benne annak a számát, megtudná mondani? Vagy magát a rajzot megmutatni?
Előre is köszi!
(#) mps hozzászólása Máj 7, 2012 /
 
Sziasztok!
Egy noti táp rajzára lenne szükségem: r33030 SADP-65KB. Ha valakinek megvan és megosztaná, azt nagyon szépen megköszönném!
(#) digivili hozzászólása Máj 7, 2012 /
 
eriston 150 - es szirénáról tud valaki valamit?
(#) laszlokunstar válasza digivili hozzászólására (») Máj 7, 2012 / 2
 
Mellékletben a sziréna kapcsolási rajza, a beépített erősítő nélkül.
(#) OFK hozzászólása Máj 9, 2012 /
 
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni egy Universum Senator kapcsolási rajzzal?
(#) 6C4C válasza proli007 hozzászólására (») Máj 9, 2012 /
 
Ami késik, nem múlik
(#) digivili válasza laszlokunstar hozzászólására (») Máj 9, 2012 /
 
le vagyok kötelezve! köszi! szereztem egy ilyet , csak a hang már nem aktuális. innen már tudom hogy hová nyúljak. bár a suzukimban már így is jól teljesített (a félrészeg kivilágítatlan falusi biciglisek esetében , már nem annyira az út közepén akarnak csalingázni.)
(#) .colin hozzászólása Máj 17, 2012 /
 
Üdv. Keresem RT05-3630 tipusú akkumlátortöltő kapcsolási rajzát.
(#) Freedomocska hozzászólása Máj 17, 2012 /
 
Sziasztok . Keresem az UTTA 90/125-ös típusú univerzális tirisztoros automata töltő rajzát . Elektrofon kft gyártmány . Megköszönnék minden segítséget .
(#) Robid hozzászólása Máj 17, 2012 /
 
Festool MCU 15 gyorstöltő javításához keresek kapcsolási rajzot, előre is köszönök minden segítséget.
(#) Pityu9 hozzászólása Máj 19, 2012 /
 
Üdv!
A segítségeteket szeretném kérni: egy EMG 1565 oszcilloszkóp (másnéven: Transiscope-K vagy TR-4652) kapcsolási rajzát keresem. A segítséget előre is köszönöm. Üdv!
(#) Temela hozzászólása Máj 20, 2012 /
 
Üdv!
Keresem a Bosch AL 60 DV 1411-es töltő rajzát. Köszönöm a segítséget.
(#) djkoko hozzászólása Máj 21, 2012 /
 
Kürt, sziréna!
Sziasztok! Egy egyszerű tranzisztoros kapcsolást keresek. Kürt félét szeretnék kerékpárra, pár tranzisztor, kis hangszóró, nyomógomb, egyetlen szólam. Valamikor volt a Rádiótechnikába, de nincs meg az évkönyv. Köszönöm!
(#) lali22 hozzászólása Máj 21, 2012 /
 
Sziasztok, kaptam egy Grundig st70-169-es tv-ből egy erősitő panelt. Amit tudok róla az, hogy hol kapja az áramot meg a kimenetet. Az lenne a kérdésem, van e valakinek hozzá rajza. Egyépként 3db tda 2052 van rajta
(#) Sebi válasza lali22 hozzászólására (») Máj 21, 2012 /
 
Van ott egy TDA7273, letöltöd az adatlapját innen , annak alapján lehet visszakövetni a bemeneteket. Kell neki a hangerőszabályzáshoz feszültség (ezt nyilván a központi vezérlője kezelte, hogy a távszabályzóval is lehessen állítani).
Ha csak a végfok kell, annak adatlapjáról kiderül a bemenet egyértelműen.
(#) frici.hu hozzászólása Máj 22, 2012 /
 
Üdv!
Vénus TIP: PYP-DMQ-2141 -es televízió kapcsolására lenne szükségem.
Köszönöm.
(#) Mybuster hozzászólása Máj 23, 2012 /
 
Üdv.mindenkit!

Építeni szeretnék valami látványos dolgot szobámba,feltétel az legyen hogy a zene amplitudójára(ütemére) mozogjon vagy világítson tehát ütemvezérlődolgokat ,kapcsolásokat keresnék. Válaszokat előre is köszönöm.
Következő: »»   197 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem