Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   231 / 437
(#) gordonfreemN válasza gordonfreemN hozzászólására (») Máj 11, 2013 /
 
Vagy textilbakelit beszerzési forrást esetleg tud valaki?
(#) kameleon2 válasza gordonfreemN hozzászólására (») Máj 11, 2013 /
 
(#) gordonfreemN válasza kameleon2 hozzászólására (») Máj 11, 2013 /
 
Jogos a válaszod, nyáklemezre gondoltam
(#) kameleon2 válasza tomika1234 hozzászólására (») Máj 11, 2013 /
 
Például TCST1103 résopto amit felszerelsz egy raszteres próbapanelre és bármi amit közötte el tudsz mozgatni. Tárcsa, darab műanyag, valamilyen rotor, esetleg tárcsa furatokkal. Ez a létező legegyszerűbb megoldás. Ugyanez van a régebbi golyós egerekben is. Golyós egér belülről. Itt is vehetsz, ha nincs elfekvőben.
(#) zoltan0801 hozzászólása Máj 14, 2013 /
 
Heló!
Érdeklődnék, hogy esetleg valaki tudja hol kaphatnék EI vasmagot, és hozzá csévetestet?
(#) kameleon2 válasza gordonfreemN hozzászólására (») Máj 15, 2013 /
 
Gondolatolvasó nem vagyok . TME-nél, a furatraszteres panelek bakelitek. Gondolom sima panelből is van nekik, mert rendeltem már - szerintem ez az olcsóbb panel, mert az üvegszálason jobban tapad a rézfólia forrasztáskor.
A hozzászólás módosítva: Máj 15, 2013
(#) suhanc92 hozzászólása Máj 19, 2013 /
 
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy bárhol az országban honnan lehetne rendelni/személyesen vásárolni transzformátor EI vasmag lemezt és hozzá csévetestet?
Válaszotokat előre is köszönöm!
(#) suhanc92 válasza suhanc92 hozzászólására (») Máj 19, 2013 /
 
De a legfontosabb az EI vasmag!
(#) rockersrac hozzászólása Máj 20, 2013 /
 
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy Budapesten hol kapok TO-220 tokozású NTC termisztort? 2,2K ohmos kellene, néztem pár weboldalon, de erősen sokallottam értük az 1500 ft körüli árat, ha lehet szeretnék olcsóbban hozzájutni egy ilyen ntc-hez. Pc tápba kellene utólagos ventillátor szabályzáshoz, és nem szeretnék kókányolni, a hagyományos NTC termisztorral, meg annak kicsi is lenne a felülete a hűtőbordára szereléshez.
(#) _vl_ válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 20, 2013 1 /
 
Szerintem elég reálisan hangzik az ára.
A RET-nél kapható "becsavarozható" M3-as menetű normál NTC (pl.: Bővebben: Link), és ez is több száz forint, nem csodálkozom, ha a TO220-as ennél érezhetően drágább.
Én megbarátkoznék vagy a TO220-as árával, vagy a csavaros modellekkel. A 2.2k sem igazán standard érték, 10k-sból szerintem sokkal nagyobb a választék.
(#) gordonfreemN válasza _vl_ hozzászólására (») Máj 20, 2013 /
 
Hali, a negativ en voltam, bocs, telefonrol felrenyomtam...
(#) silent15 hozzászólása Máj 20, 2013 /
 
Sziasztok, nem tudjátok hol kaphatok, 35mm-es kondihoz ilyen pántot? Pesten jó lenne, ha lenne valahol, mert electronic-parts-nál van, de csak rendelni tudok, és 2db 500Ft os pántért kéne fizetnem mégegyszer ennyi szálítási költséget.
ÜdV!
(#) Kovidivi válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 20, 2013 /
 
Úgy nem jó, ha egy felvezetõről leválasztod a fekete részt, es oda ragasztod hõvezető ragasztóval? Vagy sima hõvezető pasztát használsz, es rárögzíted a fémre, pill.ragasztóval, vagy heggesztve?
(#) rockersrac válasza _vl_ hozzászólására (») Máj 20, 2013 /
 
Szia! Köszi a választ! Mint kiderült, van itthon nekem valami menetes PTC, ami ugyan így néz ki, de sajnos PTC, nem NTC. Hidegen olyan 800 ohm ellenállása van, melegítve felkúszik bőven 2K fölé. Viszont ez a csavarozós ez egy fokkal barátibb ár, mert ahol néztem eddig mindenhol kb ugyanennyi volt a ,,sima" ntc is!
A hozzászólás módosítva: Máj 20, 2013
(#) zoltan0801 hozzászólása Máj 21, 2013 /
 
Helo!
Valaki esetleg tudja, hogy hol kaphatnék nagyobb méretű panelt? (32cm*16cm)
(#) kameleon2 válasza zoltan0801 hozzászólására (») Máj 21, 2013 /
 
297x420 az A3 mérete. Ilyen van (legalábbis amikor vettem még volt) a Lomex-ben is.
(#) zoltan0801 válasza kameleon2 hozzászólására (») Máj 21, 2013 /
 
Köszönöm. Utána nézek.
(#) _vl_ válasza zoltan0801 hozzászólására (») Máj 21, 2013 /
 
Vagy Attila86 fórumtársunknál: Bővebben: Link
(#) zoltan0801 válasza _vl_ hozzászólására (») Máj 21, 2013 /
 
Köszönöm neked is, azt hiszem meg is van, honnan fogom rendelni.
(#) tungsram hozzászólása Máj 22, 2013 /
 
Nem tudom hova címezzem a kérést. Van nálam egy Toshiba PA3469E-1AC3 laptoptöltő. A gondom csak az ,hogy hiányzik róla a dugó és sehol nem találok rá megoldást. A dugónak milyen méretűnek kell lenni? Köszönöm a segítséget előre is..
(#) zolika60 válasza tungsram hozzászólására (») Máj 22, 2013 /
 
Nem írtál feszültséget, de talán itt találsz megoldást.
(#) tungsram válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 22, 2013 /
 
Meg is van. 15V 5A-es a táp. Rögtön meg is találtam hozzá a dugacsot.. Röhej de egyetlen van itthon és pont ilyen. Köszönöm a gyors reagálást..
A hozzászólás módosítva: Máj 22, 2013
(#) daveeer hozzászólása Máj 23, 2013 /
 
Sziasztok!

Egy ledes fényújság vezérléséhez szeretnék vezérlőt vásárolni.
Jelenleg van egy ilyen típusú vezérlőnk: “onbon bx-5a2&rf”
http://www.onbonbx.com/en/cp/html/?77.html
de nekünk olyan kell amin az adatcsatlakozók nem ilyenek, hanem UTP aljzat csatlakozójúak.
3 darab hasonló vagy jobb adottságokkal megáldott vezérlőre lenne szükségünk.

Tudtok nekem ajánlani olyan boltot, ahol foglalkoznak ilyen vezérlőkkel, led falakkat/fényújságokkal?
Minden megoldás érdekel!

Köszönöm segítséget.

Dávid
(#) pajti2 hozzászólása Máj 24, 2013 /
 
Sziasztok!

12V-os akkuhoz keresek max 100 mA töltőt - vagy nagyobb áramút, de akkor szabályozhatónak kell lennie. Eddig sem árlistákban, sem személyesen Budapesten barangolva nem találtam ilyet.
(#) gyulank válasza Haszuboy hozzászólására (») Máj 24, 2013 /
 
Csak 5250-5500.
Egyéb: A salshop.hu-n volt 1165Ft-ért mozgás, és fényérzékelős konnektorba dugható LED-es éjjeli fény (csak sötétben kapcsol be, és mozgáskor világosabb), ami még jól is nézett ki. Venni akartam négyet, aztán közölték, hogy kifutott termék, és nem is lesz. Sehol sem találtam ilyet hasonló árban.
(#) kameleon2 válasza daveeer hozzászólására (») Máj 24, 2013 /
 
Szia! Nem teljesen világos mit szeretnél. Miért pont UTP csatlakozó? Miért nem jó, ha csak csatlakozási céllal kell az RJ45 - egyszerűen szalagkábelről kifejteni? Vagy TCP/IP protokoll is kell?? Kicsit homályos számomra a dolog. Milyen kijelzőid vannak? A Parallaxnak például van olyan LED-es kijelzője, ami mikrokontrollerrel van egybeépítve és felfűzhető, akár egy nagy táblába is. 8x8 RGB Matrix. Mekkora lesz a fényújság mátrix? Megoldást nyilván akkor tud mondani az ember, ha pontos a kérdés. Valami támpontot azért adhatnál... Ez is egy megoldás...
(#) mraulajos hozzászólása Máj 25, 2013 /
 
Sziasztok!
Ilyen alkatrészt keresek: Bővebben: Link
Pontos címet szeretnék kérni ha lehet. Köszönöm!
(#) Szpisti válasza mraulajos hozzászólására (») Máj 25, 2013 /
 
De ugye nem gond, ha nem pont az Abund gyártja ?
Mert hasonló (cserekompatibilis) vasaló termosztátokat itt is be lehet szerezni.
Pontos cím a "kapcsolat" felirat alatt.
(#) Attila86 hozzászólása Máj 25, 2013 /
 
Hol lehet kapni Pesten ilyen három pólusú, hálózati lengő 90°-os ANYA csatlakozót?
Lomexben és Elektrokonthában jártam és HEStore-ban néztem de nincs.

01531.jpg
    
(#) _vl_ válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 25, 2013 /
 
Következő: »»   231 / 437
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem