Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-tervező programok
 
Témaindító: (Felhasználó 449), idő: Nov 10, 2005
Lapozás: OK   18 / 30
(#) szili83 válasza orizon hozzászólására (») Aug 13, 2013 /
 
Ezt a Kicad 3D-t én is megnézem lehet.
Ez ingyenes? Vagy melyik ami ingyenes ezek közül?
(#) orizon válasza szili83 hozzászólására (») Aug 13, 2013 /
 
Ingyenes. Viszont szerintem bonyolult és nem felhasználóbarát. Amúgy szép meg minden. Valami olyasmi mint a Design Spark.
(#) orizon válasza szili83 hozzászólására (») Aug 13, 2013 /
 
Még annyit, hogy a Kiad 3D nézet az a program egyik tulajdonsága. Szóval a Kicad programmal nem lehet 3D alkatrészeket készíteni. Csak behívni lehet a megfelelő 3d fájlt, jelen esetben ez WRL fájl (wings3D-Sketchup.stb.stb) és társítani a megfelelő alkatrészkönyvtárban található 2D komponenssel. Olyan sokat ne kérdezz tőlem a Kicadról. Én nem használom. Próbálkoztam vele, de nekem macerás. Én azt szeretem, ha gördülékenyen megy a program.( Próbáld már ki a Diptracét.)
(#) Moderátor hozzászólása Beachway hozzászólására (») Aug 31, 2013
 
Egy kérdést csak EGY helyre teszünk fel, még akkor is ha mégoly fontos/sürgős is! Aki tud válaszolni rá, az egy helyen is megtalálja, és válaszol rá, felesleges több helyre is ugyan azt beírni.
Legközelebb az ilyet szankcionálni fogjuk!
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2013
(#) elektromos hozzászólása Szept 8, 2013 /
 
Sziasztok!
Használja valaki az Autotrax Dex nevű programot? Szeretnék pár kérdést feltenni, a működésével kapcsolatban. Autotrax Dex
(#) Beachway válasza (») Szept 11, 2013 /
 
Okés igazad van! Nem a fontossága miatt volt, ha nem miután elküldtem megláttam, hogy van ennek külön fóruma.Máskor figyelmesebb leszek!
(#) pcb12 hozzászólása Szept 24, 2013 /
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Androidra létezik nyák tervezőprogram?

Válaszotokat köszönöm.
(#) elektromos hozzászólása Szept 24, 2013 /
 
Sziasztok!
Autotrax dex-nél egy kis problémába estem. Hogyan kell az Inter-Wire box méretét változtatni egyszerűen? Nekem nem tetszik így, egyformára szeretném a boxokat méretezni, úgy esztétikusabb nekem.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) kaqkk válasza elektromos hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Szerintem,ha mindegyikbe azonos számú betűt írsz akkor egyforma lesz a mérete...
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) elektromos válasza kaqkk hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Szerintem más megoldásnak is kell lennie, remélem. Na az kell nekem
(#) bbb válasza pcb12 hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Szia!
Online nyák tervező létezik: circuits.io
Az pedig, hogy online, egyben azt is jelenti, hogy platformfüggetlen,tehát droidon is mennie kell
(#) efraim válasza elektromos hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
A hiányzó karakterek pótlására használd a space billentyűt.
(#) elektromos válasza efraim hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Szia!
Azon már túl vagyok. Hiába nyomok neki space billentyűt, nem módosítja a box méretét.
Te már használtad ezt a programot?
(#) orizon válasza bbb hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
De minek kell egy online fapados szerkesztőt használni,mikor szinte minden jobb nála?Az Eaglet bekonvertálni abba ..Minek?
(#) orizon hozzászólása Szept 24, 2013 /
 
Ja, androidra.
(#) szili83 válasza elektromos hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Ez a hivatalos oldalról letöltött próbaverzióban milyen korlátozások vannak?
(#) elektromos válasza szili83 hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
15 nap, ha kérsz kódot, de adok neked egyet, ha kell. Én megvásároltam a programot a múlt héten. Ha nem írsz be kódot, akkor meg nem tudsz nyomtatni, vagyis tudsz ,de mindenben bent lesz, hogy demó.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) efraim válasza elektromos hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Nem, de a space általában működik. Én TINA-t, vagy Electronic Design Studiot használok. Nyákhoz pedig nem cserélném semmivel a SprintLayoutot.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2013
(#) elektromos válasza efraim hozzászólására (») Szept 24, 2013 /
 
Sajnos amit tervezek, azt a Sprintel 1 hónap alatt sem tervezed meg A Space itt sajnos nem működik.
(#) pcb12 válasza bbb hozzászólására (») Szept 25, 2013 /
 
Ami nem online olyan nincs
Androidra nem csinálnak ilyet?
(#) bbb válasza pcb12 hozzászólására (») Szept 25, 2013 /
 
Szia!

Nekem eszembe se jutott droidon ilyesmivel foglalkozni, így nem tudom. Ez volt egy tuti tipp, hogy biztosan megy rajta, de mivel alapvetően nem erre lett az a rendszer kitalálva, így nem biztos, hogy találsz olyat, ami menni fog.
Esetleg meg lehet próbálni valahogy beleforgatni az eagle linuxos változatát, de merthogy az intel alapú architektúrára készült, így szerintem az se fog menni, bele kell nyugodni, hogy vagy online, vagy semmilyen...
(#) pcb12 válasza bbb hozzászólására (») Szept 27, 2013 /
 
Köszönöm
(#) elektromos hozzászólása Okt 27, 2013 /
 
Sziasztok!
Létezik olyan emberke Magyarországon, aki megvette, vagy kipróbálta az Autotrax Dex nevű nyák tervező programot ? Bővebben: Link
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Nekem lassan 2 hónapja nem sikerült egy normális nyákot össze hozni vele. A kapcsolási rajz része, és a 3D nagyon király, de a nyáktervezője, vagy használhatatlan, vagy csak én nem értek hozzá. Nekem az is elég lenne, ha valaki megmutatná, hogy hogyan lehet vele egyenes vonalat húzni, 45 fokos sarkokkal, és utána a sarkokat hogyan lehet könnyen módosítani. Nem tranzisztoros villogó nyákra gondoltam, azt meg tudom kín keservesen csinálni. Ha valaki kedvet érez hozzá, oda adom azt a tervet amin dolgozok, és azon csak annyit kérnék, hogy kössön be legalább 20db vezetéket, mely nem is nagy kérés, mert kb. 114 alkatrész megy fel egy kicsi nyákra. Ezt csak azért kérném, hogy lássam, hogy ennyire béna lennék, vagy tényleg nehéz dolgozni vele. Szeretnék végleg erre a programra átállni, mert a kapcsolási rajz szerkesztője nagyon szépen dolgozik, szinte Altium minőségű. Az áráról nem is beszélve, mert olcsóbb még a SprintLayoutnál is. 58 dollár volt adóval együtt . Még egyszer kérem, aki tudna segíteni, nagyon megköszönném !
(#) efraim válasza elektromos hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Én egyáltalán nem ismerem, nem is hallottam róla, de megnéztem az általad linkelt oldalt. Ha te is megnézted volna jobban, akkor megtalálod a Videos/PCBs menűpontot és választ kapsz a kérdésedre.
(#) elektromos válasza efraim hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Szia! Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor nem írtam volna ide
Több mint 15 év tapasztalatom van nyák tervezésben, de még ilyen nehezen használhatóval, még nem találkoztam.
(#) niedziela válasza elektromos hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Van a köztudatban 6-7 program aminek meg van a maga közönsége...
Választottál egy 8.-at aminek még a látóját is nehéz levadászni.
Van ennek valami letölthető demo verziója ?
(#) elektromos válasza niedziela hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Csak írj be egy fals Email címet, és 15 napig használhatod demóban. Ha kell jelszó akkor adok neked , de csak privátban, azzal 15 napig fullban használhatod.
(#) niedziela válasza elektromos hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Jön le, aztán kipróbálom
(#) elektromos válasza niedziela hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Ha kell valami segítség, szívesen segítek, akár skypon is. A nyák tervezésben is tudok segíteni, csak egyenesen haladó vonalakat, meg 45 fokos letörést nem tudok húzni gyorsan. Lehetni lehet vele mindkettőt, de baromira nehéz. A letöréseket meg egyszerűen képtelenség módosítani. Jó kézügyesség, és idegek kellenek hozzá
(#) niedziela válasza elektromos hozzászólására (») Okt 27, 2013 /
 
Megnéztem, és őszintén szólva ha csak ez a program lenne, inkább kötnék vagy horgolnék.
Ezt nem tudom ki mire találta ki, de szörnyű.
Következő: »»   18 / 30
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem