Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   44 / 3585
(#) Mzolee hozzászólása Feb 13, 2008 /
 
Emberek!
Elég ritkán látni ennyire elvetemült agyrémekkel megáldott embereket mint ez a subwoofer911. PÉLDA De sztem csak szórakozik. Az eszem megáll, hogy valaki ezen szórakozzon. Erről az jut eszembe mikor a galyatetői átjátszón próbálnak forgalmazmi a rádióamatőrök, és **** emberek azon mulatnak, hogy erősseb adókkal "böfögnek, visítanak és röfögnek" más mondandóját elnyomva és ezen háborognak az amatőrtársak, és mikor ezt a mérgelődést hallja az az ökör illető, ezen jót mulat.
Na mindegy csak ez már nekem is sok és el kellett mondanom, és továbbra is fenntartom a min. hozzászólások számát a frissen regisztrált tagok esetében, hogy addig nem nyithatnak témát, míg egy bizonyos számú értelmes hozzászólásuk nincs...
Jobb napokat!
(#) tamas88 válasza Mzolee hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Hát sajnos ilyen világban élünk.De azt én sem értem hogy miért kell szórakozni.Meg a másik dolog hogy az újak,topikot tudnak nyitni de keresni lusták.Én már elég régóta regisztráltam,de még 1 topikot sem nyitottam,mert minek,ha 1szer már meg van nyitva.
További szép napot.
(#) levii hozzászólása Feb 13, 2008 /
 
A legtöbben azért nyitnak új topicot mert valamilyük elromlott aztán miután megnézték a válaszokat szépen el is tünnek és soha nem jönnek vissza. Én mióta ide beregeltem 1 darab topicot nyitottam!
7 hónap alatt egyet ez a subwoffer meg egymás után kettőt. De már olyat is láttam hogy egy más után 5 topicot ugyan az az ember nyitott és mindegyiket zárolták meg kitiltották a gyereket.

Kéne egy olyan topic hogy javítás vagy valami hasonló betenni a kiemelt fórumtémákhoz és akkor talán nem nyílna szinte miden nap egy új topic azért mert elromlott valakinek valamillye.

A keresést meg a frissen regisztráltaknak még csak eszükben sincs használni.

Bocs ha egy kicsit hosszú voltam

Üdv!
(#) Gery válasza levii hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Vagy valami olyat hogy "Ilyen topikot nyíthatok-e?" címmel
(#) valve hozzászólása Feb 13, 2008 /
 
Igazak, de sztem arra sem fognak jobban felfigyelni mintsem a Keresőre sem,.. S azt-is szem előtt kell tartani, hogy ha lenne egy olyan Topic akkor milenne ha mindenki abba írna, tiszta kavarodás,.. Egyik a mosógépét másik a vasalóját, harmadik majd a monitor bekapcsolóját szeretné kiváltani távirányítósra. Tiszta kavarkád lenne ottan,.. (ez nem-valami jó ötlet, a "Javításuk meg" Topic.

ui: Egyik nap tisztogattam az értesítéseimet, és átnézvén a több tíz-száz Topic -ot, unalmamban kattingattam a felhasználókra is, melyek a Topic -to nyitották, lássuk él-e még, nincs-e "halottas" levél a képe helyére rakva, s csodák csodájára azok közt a Topic -ok közt 70% -a már nemvolt az oldalon egy tucat ideje,.. Volt aki jópár hete, de akadt olyan is aki jópár hónapja,..
Azért ez nagyon nagy szemtelenség,..
(#) levii válasza valve hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Minap nézegettem a felhasználó listát és volt olyan aki 22-23 hónapja nem volt fenn az oldalon szerintem már el is felejtette hogy regisztrált.
Talán igazad van a javítások topickal kapcsolatban lehet hogy mindenki csak írogatna bele hogy ez rossz meg az rossz és az egész egy áttekinthetetlen valamivé változna vagy az lenne "ha neki segítettek akkor nekem miért nem"
Szóval megint csak újabb munka a modiknak.

A másik dolog amire szerintem nem figyelnek a frissen regeltek hogy van Kezdő kérdések topic.
És akkor ha valaki leszidja őket a friss témájukba pl.: néha én. Akkor jönnek jaj még csak kezdő vagyok miért kell olyan mogorvának lenni?
(#) Fery válasza levii hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Szerintem az , hogy valaki kezdő az se nem előny, se nem hátrány akkor amikor el kellene olvasni a fórum szabályait. Elég világosan le van irva minden.
De szerintem ez még a kissebbik baj. Nekem az életveszélyes, hülye tanácsokat osztogatókkal van a legtöbb gondom. Azokat kéne egy határozott időre azonnal kirúgni / pl. 2 hét vagy 1 hónap / és ezalatt az idő alatt elgondolkozhatna azon, hogy mások életét, egészségét, testi épségét veszélyezteti a baromságaival.
(#) dpeti válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Láttam én is azt a filmet, hihetetlenül jó és ötletes, ráadásul energiatakarékos is, ráadásul még az alakjával is illeszkedik a skót kultúrához
(#) levii válasza Fery hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Nehogy félreértés esék semmi bajom a kezdőkkel (én is az vagyok) de az már igenis baj hogy fórum szabályait nem olvassák el. Szerencsére ebből az életveszélyes dolgot javaslokból nincs sok. Igen tényleg jó ötlet ez a két hetes vagy akár egy hónapos(hülyeségtől,veszélyeségtől függene hogy mennyi időre tiltják ki) kitiltás. A fórum szabályzatán kivül vicsys cikkét is ajánlott lenne elolvasni.
(#) szabi83 válasza még1MbR hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
pech, nem iszok
(#) szabi83 válasza szabi83 hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
ma 4* felolvadt... csak nem volt időm játszani vele, fene... majd holnap
(#) jdani hozzászólása Feb 13, 2008 /
 
Azthiszem, már csak deguss hiányzik innen, mivel most ugytudom, hogyminden moderátor itt van degusson kivűl. De lehet hogy van még valaki, akiről én nem tudok.
(#) szabi83 válasza jdani hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
hmm, ebből, mit akkarsz kihozni
(#) jdani válasza szabi83 hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
hát semmi értelmeset, csak mondom, hogy ilyet még nem láttam Nade már a fél Modi elment.
(#) vicsys válasza jdani hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Ja, mert mind elmentek skandit játszani...
(#) Frankye válasza vicsys hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Aha, de előbb lábat mostak...
(#) voodoo hozzászólása Feb 14, 2008 /
 
ajjj gyerekek... én annyit gépezek, hogy csak na! Nincs valami "leszokató-tanfolyam"??? Már nem akarok hajnalokig fennlenni, de egyszerűen nem bírom ki.... nemtom miért............. 5LETET kérnék
előre is köszi.
(#) szasza10 hozzászólása Feb 14, 2008 /
 
Sziasztok!
Ha saját honlapot akarok készíteni akarok készítení akkor hogy lehet letöltést csinálni?A Macromedia Dreamweaver 8 progival dolgozok.
Tud valaki ötletet adni?
(#) kobold válasza voodoo hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Nősülj meg, hallgasd végig párszor, hogy miért nem érsz haza / miért nem fekszel le időben, és amikor már nem lesz képed kifogásokat keresni, megoldódik a gondod...
(#) levii válasza voodoo hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Találj jobb szórakozást!
Nem nehéz csak körül kell nézni!
Tarts háziállatot azzal mindig kell foglalkozni
(#) Gery válasza voodoo hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Régen énis sokat játszottam. Különben ez télleg durva függöség tud lenni és szerintem nagyon rosz.
Én nekem úgy sikerült hogy mikor középsuliba kerültem már alig volt időm játszani, de azért még sokat játszottam és azért ez hatott a tanulmányi eredményemre. Aztán szabad időmben elkeztdem főként elektronikázni, kondizni meg hát nemtanácsolom de pl kocsmázni , meg ha ugye van egy barátnőd azis sokat segít . Persze mindig megtanultam előtte szóval sokkkal jobban menta suli. De ezt szép fokozatosan kell és már lassan 2éve már játék se volt a gépen.
Hülyén hangzik de annyival jobb így játékok nélkül, 100szor több ideje van az embernek, Az biztos hogy játékokra soha többet nempazarolom az időmet. :yes:
(#) Norberto válasza Gery hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Idézet:
„Az biztos hogy játékokra soha többet nempazarolom az időmet.”


Soha ne mondd, hogy soha!

Egyébként majd a gyerekeiddel, és az unokáiddal biztos fogsz sokat játszani
(#) valve válasza Gery hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Bármit tesz az ember,.. ... ún csak ésszel kell csinálni, és akkor soha nincs baj, elméletileg,..
Tudni kell mikor kell abbahagyni, sztem,..
(#) levii válasza Gery hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Látom nem vagyok egyedül akinek sikerült leszokni! Tényleg elég nehéz valami mást kitalálni helyette de utána sokkal jobb.
Én pl.: elkezdtem pirozni nyáron és úgy sikerült
Szerencsére kocsmába azért még nem járok
(#) gtk válasza Gery hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Idézet:
„kondizni meg hát nemtanácsolom de pl kocsmázni”

Es meg is birkoztal a nem egyetertokkel ?
(#) KTobi válasza Gery hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Én ritkán játszok (ha hetente kétszer játszok, akkor már nagy veszekedés van belőle). De van mikor 3-4hónapik nem játszok semmit.

Az ilyen :gun: lőjük má' le a másikat játékokat, pedig nagyon nem szeretem.

Eléh ha itt vagyok a HEn, meg az iskola. Most például Békaoldalát nézegetem.

Ha az ember úgy áll hozzá, hogy előb csak még ezt, akor soha sincs ideje. Mindig annyi ideje van az embernek, amenyit rászán.

Üdv. Tóbi
(#) valve hozzászólása Feb 14, 2008 /
 
Boldog Valentin Napot minden fórumozó lánynak! De Nem-Nagyon-Kell izgulni, holnapra majd elmúlik, Teljesen,..
(#) Topi válasza valve hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Mindig alkalomhoz illő a hobbi logó... Tegyek szivecskéket a logóra?

Vicc volt
(#) kobold válasza valve hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Virágot
A
Lányoknak,
Ettől
Nagyon
Tudunk
Imponálni
Nekik

(#) KTobi válasza valve hozzászólására (») Feb 14, 2008 /
 
Igazad van, sajnos az elektronikával komolyabban foglakozók között kevés a lány.
Topi áruld el hány regisztrált lány van, és ebből mennyi szokott itt lenni (legalább havonta egyszer).

Szerk: Topi nem rossz ötlet a szivecske (Ha pár perc alatt megoldható)
Következő: »»   44 / 3585
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem