Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   151 / 3581
(#) Iszkakof István hozzászólása Aug 9, 2008 /
 
Tegnap ünnepeltük meg Kölcsey születésnapját 18-ik alkalommal Sződemeteren. Küldök egy képet a szoborról.
(#) titi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Múúúúrrrrccciiiiiiiii!!
Anyósoméknak volt ilyen, és én bár kiskorában nem láttam, azt mondták, hogy amikor belefeküdt a hamuba, nem lehetett látni.
De sajnos már nincs meg. Ja, és kandúr volt.
(#) Norberto válasza Iszkakof István hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Nekem tetszik. Sokan voltak/voltatok ott ünnepelni?
(#) titi válasza titi hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
A mi kis kengurunk...
...mert állandóan ugrál. Többet van a levegőben, mint a földön

DSC00212.JPG
    
(#) Ricsi89 válasza titi hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Látom a kép készítésekor is a levegőben volt. Elég nehéz lehet róla így jó képet csinálni.
(#) bandikala válasza titi hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Schnauzer?Olyan nekem is volt,
most egy rottweilerem van.
(#) titi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Jaja! Le nem tudjuk vakarni magunkról, így távoli képet lehetetlen csinálni róla.
(#) titi válasza bandikala hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Nem, ez útcai vegyes, bár volt "snacink" is, csak valaki(k)nek útban volt és megmérgezték.
Most ez a kis kenguru van, meg egy németjuhász.
Az meg állandóan a "kutyafáját" hozza, hogy dobjam el neki, hogy visszahozhassa. Annyira szeret játszani, hogy a kaja se érdekli, ha velem és a fájával játszhat.
Bár most elég messze vagyunk tőlük (kb.350km) és ritkán látjuk őket.
(#) Norbert123 hozzászólása Aug 9, 2008 /
 
Sziasztok
Légszi segítsetek nemtudtok véletlen olyan oldalt ahol chatelni lehet hangal vagy webkamerával?
Köszönöm előre is sziasztok
(#) Norbert123 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Köszi a válaszd
Több emberrel szeretnék megismerkedni azért kellene
És olyat tudsz hogy mikrofonon keresztül lehessen beszélni?
Köszi
Szia
(#) sound.man válasza Norbert123 hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
MSN-en lehet webkamozni is és telefonálni is.
(#) Norberto hozzászólása Aug 9, 2008 /
 
Komcsizó és nácizó emberke nem is érdemli meg azt se, hogy figyelmeztessük, úgyhogy ezt elrontottam, egyből rúgni kellett volna kifelé. Ráadásul háromszor is beírta ide az oldalra a hozzászólását... kirúgás következik. Azonnal.

Az oldal és közösség érdekében!
(#) bandikala válasza titi hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Nagyon aranyos!Az enyém is snaci volt,amíg meg nem mérgezte a szomszéd.
(#) zenetom válasza Norberto hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Mi történt? Lemaradtam valamiről?
(#) sound.man válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
A nod nem fogja megvédeni a sok vírustól.
(#) Norbert123 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 9, 2008 /
 
Msn-enem van
A nod hát nem igazán a legjobb én szerintem
Most a Avirát használom kemény 2napja mert uj az xp
a régi összeomlott
De most van linux is a gépemen meg xp-is
Köszönöm a segítséget
Sziasztok
(#) bandikala hozzászólása Aug 9, 2008 /
 
Nálatok volt vihar tegnap?Nem tudom hogy volt-e,mert nálunk volt.Akkora,hogy egy 40 cm átmérőjű platánfát kitört.Dehát nem tehetünk róla. :nemtudom:
(#) vtsoftware válasza bandikala hozzászólására (») Aug 10, 2008 /
 
Ajjaj, volt nálunk itt Hmv-hely-en. Épp nézem a TV-t, és egyszer csak majd be szakította a szél a rendőnyöket.
Még jó hogy bukó-ablakunk van. Még a kerti bútorokat is arrébb vitte az asztalt meg fel is borította.


Érdekes volt a szél, mert semmi szellő, semmi jel, csak durr. Aztán dörgés nélküli villámlások sora, de az egész lazajlott kb. 2 óra alatt, bár elég nagy vihar volt.
(#) bandikala válasza vtsoftware hozzászólására (») Aug 10, 2008 /
 
Nálunk is ugyanez volt a helyzet.Kint a tanyaszomszédná lehordta a cserepek egy részét. :rinya:
(#) googa hozzászólása Aug 10, 2008 /
 
Tudja valaki mennyi időm van befizetni egy helyszíni bírság csekket a kézhez kapástól számítva? A csekkre nincs határidő írva, amit a rendőr mondott, arra meg nem is emlékszem.
A biztonsági övet meg akkor is kössétek be, ha a szomszéd utcába mentek
(#) zoz11 válasza googa hozzászólására (») Aug 10, 2008 /
 
Én egyszer itt kb 5-6házzal mentem csak arrébb és egyből meghúztak 8ezer forintra, mert nem volt bekapcsolva biztonsági övem azóta addig el se indítom az autót míg nem vagyok bekötve
(#) googa válasza zoz11 hozzászólására (») Aug 10, 2008 /
 
Igazából én mindig bekötöm és az utasaimmal sem indulok el addig, amíg be nem kötik magukat...de ebben a piszok melegben a rohadt ablakokkal voltam elfoglalva. A kutya nem gondolta volna, hogy rámpittyennek. Gondolom, ha nem ismerem el, hogy nem voltam bekötve, akkor belekötöttek volna még a hajam színébe is. Egyébkét rendesek voltak, mert a pár napja lejárt zöldkártyámtól meg eltekintettek.
(#) Topi válasza googa hozzászólására (») Aug 10, 2008 /
 
Idézet:
„Egyébkét rendesek voltak, mert a pár napja lejárt zöldkártyámtól meg eltekintettek.”


Túl sokat aludtam ma? Már embereknek is van zöldkártyája? Mennyi a Te CO kibocsájtásod? :kuss:
(#) zenetom válasza Topi hozzászólására (») Aug 11, 2008 /
 
Ez olyasmi, mint az ECDL, vagyis Európai Számítógép Használói Jogosítvány. Ismerősöm mondta hogy már a számítógéphez is jogsi kell?
(#) Iszkakof István válasza Norberto hozzászólására (») Aug 11, 2008 /
 
Örülök, hogy valakit érdekel a mi ünnepünk. Leírok pár sort az ünnepünkről, nem jegyzeteltem, ezért ha valakiről, vagy valamiről elfeledkezek, elnézését kérem. Jelen volt Katona Tamás nyugalmazott államtitkár, Csabai Lászlóné Nyíregyháza polgármestere, Sarkadi Pál Szatmárcseke polgármestere, és akik őket elkísérték. Szatmárcsekén van eltemetve Kölcsey Ferenc. A Duna Televíziótól is voltak. Romániai oldalról Szatmárnémeti polgármestere Ilyés Gyula, Nagkároly polgármestere Kovács Jenő, Tasnád polgármestere Véron András és kiséreteik. Szabó Károly szenátor, Erdei Dolóczki István parlamenti képviselő. RMDSz elnökök és alelnökök, több község polgármestere és alpolgármestere.
Sarkadi Pál Szatmárcseke polgármestere az ünnep utáni fogadáson átadta Marian Gheorghe helybeli polgármestenek a meghívókat a lekvárfőző versenyre, ami már nemsokára lesz.
Ez mind jó és szép, de azért vagyok mégis szomorú, hogy bámészkodó, mint én, becslésem szerint a megjelentek fele, ha volt. A képen látszik, milyen kevesen vannak a szobor körül, kb. egy kicsivel többen vannak lenn a völgyben, az árnyékban.
Reménykedem, hogy az idén is visz magával engem is leekvárt főzni Marian Gheorghe sződemeteri polgármester Szatmárcsekére, mint ahogy az utolsó három évben is tette.
A másnap a rádió azt mondta, hogy három év kell, míg a fórumtársak kilépnek a virtuális térből, de én nem bánnám, ha már most találkoznák legalább egy –két fórumtárssal Szatmárcsekén. Ha valakinek lenne kedve, küldjön egy privát üzenetet.

DSC01686.JPG
    
(#) hozzászólása Aug 11, 2008 /
 
Sziasztok!

El tudná nekem valaki mesélni, hogy tulképp mi is a különbség a csillám és a szilikon szigetelő alátét között? Igazából leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy hővezetés szempontjából melyik lehet a jobb? Vagy nagyjából mindegy hogy melyiket használom?

Az hogy melyik mekkora feszültségig szigetel, az nekem mondjuk mindegy, csak kisfeszre használnám őket...

Ja és bocsi hogy már megint offolok az offtopicban
(#) mex válasza hozzászólására (») Aug 11, 2008 /
 
Csak szubjektiv itéletet tudok mondani,mert hőmérővel még nem csináltam tesztet. Szóval a véleményem,hogy a csillám százszor jobb,mind hővezetés,mind villamos szempontból. "kézrátéttel" mindig is a csillámmal szerelt eszköz hűlt jobban szerintem.

Üdv.
(#) válasza mex hozzászólására (») Aug 11, 2008 /
 
Szia!

Értem, köszi a gyors választ!
(#) szabi83 válasza Slope hozzászólására (») Aug 11, 2008 /
 
Össze raktam... majd kiderül :yes:
(#) rannek hozzászólása Aug 12, 2008 /
 
Találtam a youtube-on egy videót!

szerintetek ez lehetséges??


Bővebben: Link
Következő: »»   151 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem