Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   152 / 3581
(#) kobold válasza rannek hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Marhaság...
Ráragasztom a kávésbögrémet a szandálomra, aztán felülök egy székre, és lefilmezem, ahogy a lábfejem a levegőbe emelkedik, majd megmagyarázom a kávézacc antigravitációs hatásával, ami csak műgyanta felett jelentkezik. Ezt ugye nem hinnéd el?
(#) Tom025 válasza rannek hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Áhh, tuti hogy hülyeség. Belegondolsz, nincs is áramkör, amin folyhat az áram, meg vajon miért nem mutatják amikor emelkedik, vagy az egész testét amikor repül (vagy lóg..) Meg úgy egyáltalán, hogyan forrasztasz a mágnesre? Nem is tapadt hozzá a pákája, az ón viszont annál inkább.. Sztem nem is mágnest rakott oda..
(#) szabi83 válasza rannek hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Ez mekkora baromság, az ilyet kicsinálnám

12V -os aksiról, el is szállnánk az űrbe
(#) rannek hozzászólása Aug 12, 2008 /
 
amúgy ennek a felhasználónak egy csomó ilyen "fake" videói vannak. pl. hogy süssünk meg egy csirkét egy lámpával és DVD lemezekkel xD

meg hogy csináljunk az iPodunkból sokkolót

és a legjobb ez :

Bővebben: Link


és a legjobb hogy ezt 4 csillagra értékelték
:no:

a repülő cipőset
(#) sound.man válasza rannek hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
áááá
(#) zenetom válasza rannek hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Szerintem még egy technikalilag analfabéta se hiszi el
(#) rannek válasza zenetom hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Pont ez a gond hogy szinte mindenki elhiszi.

ha megnézed a videó válaszokat akkor láthatod hogy egy csomóan kipróbálták...pl. az iPod sokkolósat.
(#) vtsoftware válasza rannek hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Itt is megvan a trükkje. Borzalmas
A TV háló-kábele még véletlenül sem látszik... ugyanmár.
(#) Szárnyas hozzászólása Aug 12, 2008 /
 
Jaj gyerekek, itt senkinek nincs humorérzéke?! Ezeket a videókat nem kell komolyan venni, csak poénnak.

Kb, mint ha ebből tanulnátok főzni:
Bővebben: Link
(#) Norberto válasza Szárnyas hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Ők a világ legjobb humoristái!!!
(#) Ricsi89 válasza Norberto hozzászólására (») Aug 12, 2008 /
 
Ezzel teljesen egyetértek. Régebben, amikor még a tv-ben adták a műsorukat mindet megnéztem.
(#) vtsoftware hozzászólása Aug 13, 2008 /
 
Ha már videó, és jó kedv...
Ezt meg kell néznetek: Ez nagyon komoly... talan
(#) vtsoftware válasza vtsoftware hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
De hogy miért írtam oda hogy "talan". Már álmos vagyok, az lesz a baj.
(#) rannek hozzászólása Aug 13, 2008 /
 
Úristen

ezt a videót nézzétek

VIDEO

a legjobb amikor mondja hogy "Egy pillanat" és utána meg a háttérbe elkezdi hogy "Egy kicsit csendesebben gyerekek"

Meg a háttérbe állandóan ismétlődő motorhang is nagyszerű...
(#) bandikala hozzászólása Aug 13, 2008 /
 
Olyan is van amivel megmutatja,hogyan kell motort csinálni gyorsan. :gumicsirke:
(#) válasza Norberto hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
Hát nem tudom, én egy kissé szánalmasnak érzem az ilyesfajta dolgokat...szerintem ez így nagyon erőltetett, és nem is igazán vicces...de ez csak az én véleményem
Viszont a kommenteket érdemes olvasgatni, néha van egy-két jó beszólás
(#) kaszarobert válasza hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
Nekem, műkszik ez az AA-elemes tv. Csak sajna egy picit több elem kell, meg kapcstáp


Apropó, azt nem lehet megoldani, hogy felolvassa a gép nekem valamelyik topikot? Egész nap glettelem a falat, a rádiót meg már nagyon unom...
(#) rannek válasza kaszarobert hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
van kifejezetten erre progi. ha kell irj privit
(#) Norberto hozzászólása Aug 13, 2008 /
 
Sziasztok!

Olyan programot keresek, amely képes a floppyn lévő adatok 100%-os másolására, bit/bájt-szinten, mindenféle fájlrendszertől, egyébtől függetlenül. Nem is kell, hogy lásson bármilyen rendszert a lemezen, csak bitszinten másolni tudjon. Azért van erre szükségem, mert van egy floppy, amin valószínűleg közel sem FAT vagy ilyesmi fájlrendszer található (ipari alkalmazású floppy, de szabványos 1,44-es), viszont ebből a lemezből jelenleg kizárólag egy darab létezik, és lehetőleg nem ezzel akarok szórakozgatni, hanem mondjuk egy másolattal. Létezik ilyen program egyáltalán?
(#) szabi83 válasza Norberto hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
Biztos, RAW a rendszer, DOS alatt másolnám a winyóra, mert a win biztos elrontsa az olvasással a lemezt
(#) Proci_85 válasza Norberto hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
Linux alatt megoldható. Egy live cd-ről beinditod a gépet (nem kell vinyó sem bele, cd-ről áll fel a rendszer). Legyen benne floppy olvasó.
dd parancs byte szinten másol és pont, hogy nem szabad felcsatolni ilyenkor a fájlrendszert-> tuti nem nyúl bele.
Mikor bebootoltál:

Mester floppy be, majd:
dd if=/dev/fd0 of=/mnt/floppy.dd

Floppy csere:
dd if=/mnt/floppy.dd of=/dev/fd0

Kész.
Live cd-nél a memóriába tol mindent, igy a fájlrendszert is, ennél fogva a /mnt/floppy.dd is a memóriában lesz. Egy 128mb-s gép elég lesz neki.
Live cd-nek pedig javaslom: Bővebben: Link (~185MB)
(#) Norberto válasza Proci_85 hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
Köszi, ki fogom próbálni!
(#) pedrock hozzászólása Aug 13, 2008 /
 
Lehetne egyszer egy leírást csinálni, hogy hogy is kell használni a google-t? Tudom 1-2szer néha én is elnézem a dolgokat, bár inkább csak figyelmetlenség, hehe. A szangvinikus énem... Szóval sokszor találni itt olyan kérdést, amit kb fél perc alatt megtalálni a google-ban.
Senkit se szeretnék megbántani aki nem ért a google kereséséhez, csak sokaknak lehet így segíteni és sok felesleges fórumozástól is mentesül az oldal.
(#) zenetom válasza pedrock hozzászólására (») Aug 13, 2008 /
 
Google manual user: valamilyen böngésző elindít, beírni hogy www.google.hu majd ha betöltődik az oldal, beírni a mezőbe azt amit keresünk és rákattintani a "Google keresés" feliratú gombra
Viccet félretéve szerintem az angol nyelv okoz sokszor nehézséget. Viszont ha kicsit jártasok vagyunk e nyelvben, akkor könnyebb dolgunk van, mert amit keresünk, lefordítjuk angolra azt írjuk be, és akkor valószínűleg több találatot ad ki. (szerintem)
(#) Lucifer hozzászólása Aug 14, 2008 /
 
Vezessünk ilyen robotot Ausztráliában.

http://www.bpexplorer.com.au/

Csak mert poén
(#) bandikala válasza Lucifer hozzászólására (») Aug 14, 2008 /
 
Olyan,mintha LEGO kerekek lennének rajta!Egyébként jól néz ki.
(#) Sergei hozzászólása Aug 14, 2008 /
 
ha pánikba esel csak nyomd meg a piros gombot nem is rossz ötlet az opera-tol. szerintem operáék is olvassák a HE-t és sokszor láthatták azt a bizonyos mondatot."google a barátod"

panic.JPG
    
(#) googa hozzászólása Aug 14, 2008 /
 
Sziasztok! Van valakinek konkrét emléke olyan anyagról, ami kenhető, mint egy bármilyen festék és egybefüggő gumiszerű réteget hoz létre?!? Valahonnan rémlik, hogy a latex cuccok így készülnek, de magát a kenhető latexet meg lehet venni így, akár sexshop-ban? Egy surf-nek az orrát szeretném ideiglenesen csupán esztétikai okoból így beborítani. Ha valaki tud bármilyen hasonlóan működő anyagról és fellelhetőségének pontos helyéről, az szóljon!
Köszi!
(#) zolee1209 válasza googa hozzászólására (») Aug 14, 2008 /
 
Nekem a "sziloplaszt", illetve az FBS jutott eszembe, ami hasonló tulajdonsággal bír, illetve a kereskedelemben viszonylag olcsón fellelhető. Az esztétikai okok alatt mit értesz? Letört rész pótlása, vagy mélyebb repedés kijavítása? A "gumírozott" réteget festeni is szeretnéd?
(#) gyerek67 válasza googa hozzászólására (») Aug 14, 2008 /
 
Idézet:
„...Egy surf-nek az orrát szeretném ideiglenesen csupán esztétikai okoból így beborítani...”

Ne vakits, nekünk nyugodtan elmondhatod, mire kell a latex, nem fogjuk tovább mondani ...
Következő: »»   152 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem