Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   306 / 3584
(#) vtsoftware válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Kb. a harmadik negyedik hsz-től nézd meg.Itt...

És most nézem van OFF gomb... szupeeeer...
(#) Szárnyas válasza vtsoftware hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Hát lehet, hogy manapság már ki ment a divatból, de lehet például olvasni is. Én most éppen az Orion rejtéje című könyvet olvasom. Nagyon érdekes könyv, megtudtam belőle például, hogy az óegyiptomiak a gízai fennsíkon található nagy piramisokat az Orion csillagkép öv részletének mintája szerint építették, sőt a többi környező piramis is az Orion csillagkép többi csillaga szerint vannak elhelyezve. Szóval nagyon érdekes könyv sok érdekes dolog megtudható belőle, többek között az egyiptomiak csillagvallásárol is. De persze aki nem szereti az ilyen történelmi témájú könyveket az például olvashat regényeket is.
(#) zenetom válasza vtsoftware hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Jééé tényleg ez tök
(#) Action2K válasza vtsoftware hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Azóta van OFF, amióta nincs PICTURE És ez így jobb is!
(#) szamóca válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Népszerűek a piramisok úgy látom. Én is ilyenbe kezdtem bele, csak ez Nemere: Földalatti piramis című sci-fi regénye.
(#) DuMatyi hozzászólása Dec 27, 2008 /
 
Sziasztok!

bocs, de megint belevakkantok a tv-s témába!
Ha már van tv, akkor az ember elvárná az értelmes műsorokat! Nálam sokszor csak háttérként megy, de ha valami új és érdekes dolog van, akkor én is felkapom a fejemet! Sajnos mennyiségét tekintve egyre kevesebb ilyen van. Legtöbb, amit aktív TV-zéssel töltök, az 3 óra, hetente összesen, de abban már a tv híradó is benne van! Spektrum és discovery, meg national. Ezeket is szoktam nézni, háttérként mennek, tehát passzív művelem! Tehát, az ember elvárná, hogy minden karácsonykor ne az a 20 film váltsa egymást, mint előző évben... a mónika showkat meg betiltanám! Szánalmas. Állítólag a legyen ön is milliomost a győzike nyomta el! Hátborzongató! Bocs, de mi az az off gomb?
(#) Action2K hozzászólása Dec 27, 2008 /
 
Ha megnézed, nem bánod meg: WinWC (Nem azonos a Windows Commander-rel!)
(#) vtsoftware válasza Action2K hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Ezt már mutattad jó pár hsz-el ezelőtt...
Meg szerintem nem is olyan jó.
(#) Szárnyas válasza szamóca hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Ja-ja! Ismerem Nemere István könyveit, bár én inkább a korai sci-fi könyvei közül olvastam néhányat, a manapság megjelent történelmi könyvei közül nem olvastam egyet se. Egyébként magyarországon talán a legtermékenyebb írók egyike.
(#) Szárnyas válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Akkor hasznos az OFF gomb, ha egy topoicba a témába nem illő megjegyzést szeretnél írni és akkor ilyen szürke betűkkel fog az megjelenni.
(#) DuMatyi válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
köszönöm, akkor már értem azt a sok, alig olvasható szürke szöveget... miket meg nem tudok itt...
(#) szamóca válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Teljes mértékig egyetértek veled. Ez is 89-es könyv.
(#) zoly15 válasza vtsoftware hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Nekem azon az oldalon minden oké...
De továbbra sem tudom hogy mi a csuda lehet az
Ui.: lehet hogy már értem Addig mutatja az oldal azt az Új(#xxxxxxx)- míg aki írta tudja szerkeszteni utána eltűnik.. vagy nem jól gondolkodom?
(#) vtsoftware válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Az oldallal nincs bajom (vagyis van, de az egy dolog ), csak az a progi egy kicsit nekem h_lyeség...

Nem, addig a hozzászólás módosítása látszik.
Az Új jelölésről már kérdeztél, annak az előző oldalon írtam linket. Azt nézd meg, ott volt róla szó!!!
(#) zoly15 válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
De mégsem igaz rosszul gondolom most láttam hogy már van 30 perces Hsz és még ott van..
Miféle progi? (te vagy otthon a honlapokban)
Jah hogy ott van róla szó.. Én azt hitem hogy a 3.-4. Hsz-től "kezdődött" ez a dolog.. Akkor elolvasom
(#) vtsoftware válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Neem, amit linkeltem oldalon, az 5.-ik 6.-ik hsznél kezdődik kb.
Hogy otthon vagyok-e? Erről ide nem írnék semmit, nem akarok sem reklámozni, sem nagyképűnke tűnni, de ez egyébként így van
(#) zoly15 válasza vtsoftware hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Nem akarsz reklámozni? Hiszen már megtetted
Idézet:
„A másik a honlapkészítés, ha van valami olyan gondod, szólj nyugodtan ha tudok, segítek.”


üdv!
(#) vtsoftware válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Miért, az nem reklám még. Az a bemutatkozás...
Én ezt még nem mondom konkrét reklámnak.
(#) zoly15 válasza vtsoftware hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
No én csak viccből írtam..
Ha netán valamiért sértő volt a számodra kérlek bocsásd meg nekem...
Valamit keltet írnom
(#) vtsoftware válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Nincs gond, nem sértődés volt, reagálás
(#) zenetom hozzászólása Dec 27, 2008 /
 
Na szokás szerint megint ezzel a szemét TV-vel kínlódok, vagyis nem a TV-vel hanem a antenna-erőső-TV közti kapcsolattal. Ez már komolyan parajelenség. Egyszerűen ilyen nincs. Szépen mindent a helyére rakok és nemjó, hangyás csíkos, vagy bluedead. De ha megmozgatom avgy ott szobrozok egy órát, akkor bejön és csavaroznám oda a koaxot, egyszer csak minden elmegy és mozgatom a vezetéket, bejön a kép élesen aztán nem és már áááá szétment az idegrendszerem is
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Nézd meg az antenna csatlakozó aljzat közepe nincs-e kitágulva, vagy kitörve a forrasztás a nyákból.
(#) zenetom válasza Action2K hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
mennyünk át az erre kitalált témába...
(#) Dióda hozzászólása Dec 27, 2008 /
 
Nocsak mindenki teleette magát karácsonyra és senkinek sincs kedve a géphez leülni ?

Nagyon gyér a felhozatal úgylátom. Úgy mint a témákban és úgy mint aktivitásban. No tessék megmozdulni és szaladni egy kört kint a jó levegőn mindjárt jobb az embernek a közérzete és jobban fog az agy is. Apropó ezen jót mulattam előbb :Bővebben: Link
(#) DuMatyi válasza Dióda hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
khm... akkor ezek szerint én is a gyönge felhozatalban vagyok benne...
(#) Dióda válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Ehh nézzenek oda hirtelen mindenki itt támad?
Jahh értem én szóval vacsoraidő volt .
Én csak azért tettem föl a dolgot mert hirtelen nagy volt a csend és sehol semmi mozgás pedig ez ritka itt hála a jó égnek.
(#) Ricsi89 válasza Dióda hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Én is itt vagyok és tényleg nagy a csend. Unalmamban már nem tudok mit csinálni. Aludni kellene már.
(#) DuMatyi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
hmmm... előbb gyenge felhozatal lennék, most meg mindenki... ki érti ezt...
(#) szamóca válasza Dióda hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
A hülyéket leverik ugye!? Ez nagyon kemény!
(#) Dióda válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 27, 2008 /
 
Jajj ne vedd már magadra egyszemélyben a dolgokat !
Apropó ha szemtelenkedni akarsz azt én is tudok ám :eplus2: .
De vigyázat mert ráduszítom a forrasztópákádat :hide: .
Következő: »»   306 / 3584
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem