Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   17 / 146
(#) SzervízMacska válasza hugi00 hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Gyáli úton, a Puskás Tivadar suliban. Az Ecseri úttól a város felé. Célszerű sietni, mert dél körül már ciánozás van - legalábbis a múltkor ezt tapasztaltam.

Szerk.: Ja, majdnem elfelejtettem: szombaton.
(#) llaci56 hozzászólása Márc 20, 2009 /
 
E topik első bejegyzésében egész éves naptárt találtok a Puskás börzéről!
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Mindenki reflexből megnyomja az "oldal végére" gombot...
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Ezen majdnem besz@rtam.
Válasz...
(#) rockersrac válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
jólvanna! elnéztem egyel az időpontot!
(#) Imi65 válasza rockersrac hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Megérkeztem a börzéről. Llacival, és Matyival találkoztam.
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Én is hazaértem! Én viszont találkoztam Imivel is!
De Zolival nem. Nem volt ott a megbeszélt helyen a piros karika. :no:
(#) Danaman válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Én meg mégse mentem, reggel olyan rosszul voltam (meg még most is ) jobnak láttam nem menni
(#) Imi65 válasza Danaman hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
[OFF]Kevesebbet kell vedelni a pénteki buliba!
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Valóban nem voltam ott! De ezek szerint (ahogy Matyi mondta), vártál rám, vagyis nem kaptad meg az sms-t, amit tegnap éjfél körül küldtem Neked netről... Sajnos csak 10-re értem ki a börzére. A népligetnél épphogy beértem a mellékhelységbe! Csak Matyival futottam össze, sejtettem, mire odaérek, más már nem lesz ott! Ne haragudj Laci, ez most a technika ördöge volt!
(#) Gafly válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Én láttam egy piros sapkás srácot vastag szemüveggel, de mire körbenéztem addigra eltünt... Arra számoltam hogy nagy HE kitűzős tömeg fog beszélgetni egy sarokban valahol. De legalabb vettem krokodil csipeszeket, legközelebb mérőzsinórokat fogok alkotni (vajon hová tünnek el a régiek? ).
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Nekem SMS-t??? Az olyan, mint ha a Dunába vizet hordanál. Nekem bent van a kesztyűtartóban a mobilom, csak akkor veszem ki, ha csörög. Ha egy hétig nem ülök kocsiba, akkor egy hétig is csöröghet ott. Egy évben egyszer törlöm a bejövő üzeneteket.
(#) DuMatyi válasza Gafly hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Igen, vastag szemüveg, 3 dioptria! IWIWen, vagy myvipen ellenőrizheted, rám gondoltál-e? Kék kapát, és kék melegítő volt rajtam! ezentúl mindig a piros baseball sapkát viselek, bátran szólítson le egy arra járó HE-s. Terveim szerint minden börzén ott leszek. Találkoztam Imi65-tel és zolee1209-cel, llaci56 vitt ki! Mással nem futottam össze!

Laci nagyon kedves, csinál nekünk kitűzőt május 10-ére. Postán elküldi. Az adatokat küldjétek el privátban Neki! Nick és név. Ezt említette már!
(#) llaci56 válasza Gafly hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Vastag szemüveggel? Én Matyit egészen közelről, és már többször is láttam. Szemüveges valóban, de hogy ez kimondottan, vagy feltűnően vastag lenne...?! Szerintem nem. Egyszerűen szemüveg. Ha ilyen benyomásod volt, hogy „vastag szemüveg”, akkor valószínű, mást láttál.
(#) Imi65 hozzászólása Márc 21, 2009 /
 
És a Ricsi már megint nem jött el.
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Laci, vedd fel a szemüveged, hogy az én vastag szemüvegem is lásd!
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Akármit mondasz, a 3-as szemüveg nem vastag.
(#) CIROKL válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Az enyém kétszer hármas , a jobb és a bal !És vastagnak láttad ?
(#) llaci56 válasza CIROKL hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Elég neked az a szemüveg?
Lacikám! Olvasd már el légyszíves, hogy eddig mit írtam!
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Hát, akkor ezentúl inkább ide írok majd, ha ilyesmi adódik. Azért küldtem sms-t, mert nem tudtam, reggel indulás előtt feljössz-e ide, az sms biztonságosabbnak tűnt! De amúgy kaptál sms-t?
(#) DuMatyi válasza CIROKL hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Ott voltál? Miért nem veregetted meg a vállam? Esetleg Imiét, Laciét?
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
Te most képes lennél leküldeni a garázsba? (Az két szint lefelé, és ugyanennyi vissza!) Biztosan megkaptam, megbízhatók a mobil szolgáltatók. Mindig szokott lenn benne 1689 üzenet, és megannyi nemfogadott hívás.
(#) rockersrac válasza Imi65 hozzászólására (») Márc 21, 2009 /
 
én nem tudtam menni,mert egész nap költözködtünk,meg szereltünk sógorommal! de sebaj! a következő börzére már megyek!
(#) DuMatyi hozzászólása Márc 28, 2009 /
 
Jövő héten VASÁRNAP lesz börze. Valaki ismerősöm jönne esetleg? Ha nem jelzi senki, nem megyek. Ismerősöm=Kinek inge, tessék magára venni! A piros baseballsapka marad, mint ismertető jel!
(#) rockersrac válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 28, 2009 /
 
én elvileg mostmár megyek! ha megyek akkor egy ruszki vfd cső lesz valahova a kabátomra téve,meg egy kitűző+ szalag kombo(kék kitűző,fehér szalaggal,kék betűkkel a szalagra írva: 2005-2009)
(#) DuMatyi válasza rockersrac hozzászólására (») Márc 28, 2009 /
 
Ezek szerint most érettségizel. Rockerhez méltón hosszú haj? Szóval rajtam piros baseballsapka
(#) Imi65 válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 28, 2009 /
 
Én valószínűleg most is ott leszek.
(#) Danaman válasza Imi65 hozzászólására (») Márc 28, 2009 /
 
Én is megyek most 100% mivel hoznak nekem csöveket
(#) rockersrac válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 28, 2009 /
 
igen! rockerhez méltóan hosszú haj,meg szimatszatyor(és lehet málhát is elvitelezem,biztos ami biztos alapon )
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 28, 2009 /
 
Ajj nemá! Jövőhét vasárnap? Ha most hétvégém be tudom fejezni a melómat, akkor megyek haza! Tegnap előtt ugrottam haza szerszámokért, másnap reggel már jöttem vissza. Jövő hét lesz a negyedik, amit nem töltök otthon! Bocsi, de szerintem nem megyek!
Következő: »»   17 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem