Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » MP3 lejátszó erősítése
 
Témaindító: Kobinho, idő: Máj 14, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Kobinho hozzászólása Máj 14, 2009 /
 
Hello. Azt szeretném megkérdezni, hogy az MP3-lejátszómhoz milyen erősítő kell, hogy 2 db maximum 100W-os hangszórót rá tudjak kötni? Előre is köszönöm.
(#) mark.budai válasza Kobinho hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Szia! Csöves, tranzisztoros, FET-es, vagy IC-s végfokot építs hozzá!
(#) mark.budai válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Vagy ilyen, nem?
(#) varttina válasza Kobinho hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Először azt döntsd el, milyen szempontok lényegesek Neked? (legyen olcsó, legyen egyszerűen megépíthető, legyen szép a hangja, ...) Nincs olyan erősítő, ami minden feltételt kielégít, döntsd el, melyik fontos.
(#) Kobinho válasza varttina hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Hát azér amit köbzoli írt nekem egy kicsit drága, nem akarok annyit költeni rá, elég nekem egy kapcsolásirajz és alkatrészlista, aztán összepakolom én.
(#) varttina válasza Kobinho hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Tudom ajánlani a VF3 -at, vagy a Texas erősítőt, mindkettő egyszerű, és olcsón megvan. A Quad kicsit drágább, és sokkal komplikáltabb. Az "Erősítő mindig és mindig" topikban pedig most tárgyaljuk az egytranzisztoros erősítőket (egyesek szerint azok a legjobbak).
(#) Kobinho válasza varttina hozzászólására (») Máj 14, 2009 /
 
Nah köszönöm mindkettőtöktől, át is megyek abba a topikba, ezt meg bezárom.
(#) Flatlander válasza Kobinho hozzászólására (») Máj 15, 2009 / 4
 
Esetleg tda 7294?Ez tényleg olcsó és erős is.
(#) kzsi hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Sziasztok
tudtok abban segíteni, hogy milyen előerősítőt építsen meg az ember az mp3 lejátszó/discman/telefon és a TDA7313 ic közé?
kocsiba akarom beépíteni, csak hangerőszabályzóra van szükség, vmi normális minőségű kapcsolás. nem szükséges nagy teljesítmény csak hogy az mp3 lejátszót ne kelljen full hangerőn üzemeltetni. Jelenleg max kakaón van a lejátszó és így közelíti meg a rádióadás hangerejét. ha lehet csak szivargyújtóról szeretném üzemeltetni és semmi kiegészítő táp.
Előre is köszi
KZS
(#) Einstein hozzászólása Aug 7, 2009 /
 
Üdv mindenkinek! Emlékszem hogy volt régebben egy ilyen toppic: Bővebben: Link
(Esetleg hátha ad ötleteket.)
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem