Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   154 / 375
(#) motom hozzászólása Jan 20, 2011 /
 
Sziasztok
Keresném a peugeot partner BSI bekötését.
Köszönöm
(#) kissi válasza Rumcájsz hozzászólására (») Jan 20, 2011 /
 
PWM --> aluláteresztő szűrő !

Nem lesz túl nagy maximális frekvencia !, de kisebb célokra jó lehet!

Steve
(#) Bassmester válasza Gyuresz hozzászólására (») Jan 20, 2011 /
 
Hali!

Az eletrotanyán fent van a trs-ms02.
Az nem jó a trs-ms03 helyett? Különböznek valamiben?
A hangszer felőli kéne, vagy ami a szubban van?
Ha tyroshoz szeretnél 2.1-et csináálni, akkor a sima sztereó kimenettel is operálhatsz, mert a hangszer szub kimenetén sincs semmilyen "varázslat".
Bővebben: Link
(#) janikukac hozzászólása Jan 20, 2011 /
 
Ötletek , hogy mit csináljak a BD 243 C tranzisztorral ?
(#) Rumcájsz válasza kissi hozzászólására (») Jan 21, 2011 /
 
Esetleg konkrétabban?
(#) kissi válasza Rumcájsz hozzászólására (») Jan 21, 2011 /
 
PWM --> impulzus szélesség moduláció: ha a szinuszos jel mintáinak megfelelően változtatod a jel szélességét és átvezeted egy aluláteresztő szűrőn, akkor színuszjelet kapsz a kimeneten!
Bővebben: Link

PAM-ot is lehet csinálni ( impulzus amplitúdó moduláció ) --> a PIC egy portját rávezeted a DA átalakító bemenetére ( pl. ell. létra + aluláteresztő szűrő ) és a mintákat a szinusznak megfelelően, a gyakoriságot pedig a kívánt frekvenciának megfelelően változtatod!

Steve
(#) hapro hozzászólása Jan 21, 2011 /
 
Szükségem lenne egy olyan dologra, hogy van egy számítógép aminek folyamatosan bekapcsolva kellene lennie, és áramszünet után meg azonnal kapcsoljon vissza. ATX-es gép, így az állandó bekapcsolás kilőve, mivel nyomógombos a bekapcsolás.
Mivel lehetne ezt megoldani?
ötlet: 230V-os relé a kapcsoló helyett? A tekercsére a 230V-ot kötöm, az érintkezői meg bekapcsolva tartják a gép kapcsolóját.
(#) Bari- válasza hapro hozzászólására (») Jan 21, 2011 /
 
Szia

Ehhez nem kell külön kapcsolás, a bios-ban be lehet állítani szinte minden alaplapnál, hogy a gép mit csináljon áramszünet után, mindig bekapcsoljon, maradjon kikapcsolva vagy az áramszünet előtti állapot. Ha megírod az alaplap típusát, akkor beállítás helyét is meg tudom neked mondani a biosban.
(#) sipipapa hozzászólása Jan 21, 2011 /
 
Keresem a TECHWOOD T2833 Tv kapcsolási rajzát.
Ha valakinek megvan, köszönettel venném, ha letölthetném.
sipipapa
(#) kadarist válasza sipipapa hozzászólására (») Jan 21, 2011 /
 
Szia!
Kattints a Get Manualra a letöltéshez. 11AK37
(#) kissi válasza hapro hozzászólására (») Jan 21, 2011 /
 
Ez nem jó ötlet --> hosszú nyomás ( 4s
A bejövő hálózati feszültségnek egy MMV-t kell indítania ( monostabil multivibrátor, akár relés ), de Bari megoldása jobb lehet!

Steve
(#) gaben62 válasza hapro hozzászólására (») Jan 22, 2011 /
 
Gondolom arra van szükséged, hogy áramszünet idején is menjen a sz.gép. és ne kapcsoljon ki,pl.1-2mp.áramkimaradás esetén sem.
Ezt un.szünetmentes táppal szokták megoldani hivatalokban iskolákban, ami nem más mint egy inverter.
Egy nagy dobozban van egy vagy 2db.12V akku, erről működik az inverter, ami akkor is megy ha van 230V, vagy éppen ha nincsen, tehát folyamatos ellátást biztosít a gépeknek.
(#) sipipapa válasza sipipapa hozzászólására (») Jan 22, 2011 /
 
Köszönöm. (Nagyon gyors voltál - szuper!)
(#) kissi válasza kissi hozzászólására (») Jan 22, 2011 /
 
Idézet:
„Ez nem jó ötlet --> hosszú nyomás ( 4s”


Ezt levágta a "fórummotor"! Azt akartam írni, hogy a 4 másodpercnél hosszabb gombnyomás kikapcsolja a tápot!

Steve
(#) zoltan79 hozzászólása Jan 23, 2011 /
 
Sziasztok.
Szuksegem lenne Pioneer GR-555 vagy Pioneer GR-551 hangszinszabalyzo kapcsolasi rajzara,ugyanis megszunt szegenykenek dobogni a szive
Kossz elore is
Hja...kerestem mar tobb oldalon,tobbek kozott a www.eserservice.com-os is,de sajna nem talaltam...
(#) staci123 hozzászólása Jan 24, 2011 /
 
Sziasztok,
hoztak javítani egy BEHRINGER EUROPOWER PMX3000 tipusú erősítőt,2x400Wattos(volt).Az erősítő tápegysége PCF üzemmodban működött mig rá nem kapcsolták 400Voltra... A TOPswich szétrepedt,csak gyanítom hogy 221N lenne, az egyik fet zárlatos (17N80C3),stb...
Segítséget kérek,ha valakinek van rajza...
(#) sipipapa válasza kadarist hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Köszönöm szépen, pont jó !
(#) pintyu válasza staci123 hozzászólására (») Jan 26, 2011 / 1
 
Szia!

Ezt találtam!
(#) zolika60 hozzászólása Jan 26, 2011 /
 
Fujitsu Siemens L9ZA monitor rajz lehet valahol a világban? Nekem nem sikerült találnom, de reménykedem, hogy küzületek valaki ügyesebb lesz, vagy volt már valamikor.
(#) pintyu válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Szia!

Több márkát szerelnek azonos belsővel. Pont múltkor volt nálam egy siemens és egy acer 19-es monitor, teljesen egyforma volt a két belső.
Próbálj meg a panelek típusa alapján keresni hozzá rajzot. Egyébként mi a gond vele?
(#) pintyu válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Na ilyet találtam.
Bővebben: Link
Kattints a Get Manual-ra!
(#) zolika60 válasza pintyu hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Jelen pillanatba, ha bedugom a konnektorba, azonnal elindul és függőleges csíkok jelennek meg rajta. Pover LED nem világít. Itt olvasható Hogyan jutott ebbe az állapotba.
(#) zolika60 válasza pintyu hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Sajnos nem tudom megnézni. Lehet, hogy az itteni gép matt, de majd este otthon. Köszönöm.
(#) staci123 válasza pintyu hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Szia,
köszönöm szépen,ez az! Úgy látszik nem katasztrófális a kár,a TOP221, 4.7mikroF 450V,egy dióda amin kereszzül a TOP kapja a táplálást-1n4007,és az egyik teljesítményfet.Más bajt nem találtam,a tápegység üresben műkődik,most készülök kipróbálni az erősítőt...
(#) staci123 válasza staci123 hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Sajnos egyik végfokozat is meghalt...
A modul tipusa BEHRINGER DPA400 Ha valakinek van kapcsolásrajza a
BEHRINGER EUROPOWER PMX3000 tipusú erősítő,2x400Wattos végfokhoz,kérem segítsen...
(#) pintyu válasza staci123 hozzászólására (») Jan 26, 2011 / 1
 
Tessék!
(#) V.Cs. válasza staci123 hozzászólására (») Jan 26, 2011 / 1
 
De itt a teljes rajz, mindennel.
Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza pintyu hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Megnéztem, de csak a tápja hasonló. De tán mégis okosabb leszek tőle. Köszönöm.
(#) Lacika válasza staci123 hozzászólására (») Jan 26, 2011 / 1
 
Itt is kerested?Bővebben: Link
(#) staci123 válasza pintyu hozzászólására (») Jan 26, 2011 /
 
Köszönöm szépen Pityu, V.Cs. ,és Lacika, holnap írok a fejleményekről...
Következő: »»   154 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem