Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   153 / 375
(#) robeex1 hozzászólása Jan 9, 2011 /
 
Sziasztok!
A következő lenne a kérdésem,kapcsolási rajzot keresek a következő típusú tv-hez.
Orion 32DDZTV82300E már mindenűt kerestem, de eredménytelen volt.
A tv hibája az ,hogy párna alakú a kép. A szerelőm azt kérte tőlem szerezek egy kapcsolási rajzot.Mivel nem tudja bemérni a diodákat ami szét éget benne.
Segítségeteket előre is köszönöm!
(#) djgombi válasza robeex1 hozzászólására (») Jan 9, 2011 /
 
Itt nézz szét!
Bővebben: Link
(#) Sebi válasza örökagyaló hozzászólására (») Jan 11, 2011 /
 
Ezt találtam a gépen, nem ugyanaz, de nagy valószínűséggel jó lehet...

STK5333.jpg
    
(#) Sebi válasza örökagyaló hozzászólására (») Jan 11, 2011 /
 
Ezt találtam a gépen, nem ugyanaz, de nagy valószínűséggel jó lehet...

STK5333.jpg
    
(#) örökagyaló válasza Sebi hozzászólására (») Jan 11, 2011 /
 
Köszönöm szépen.
(#) robeex1 válasza djgombi hozzászólására (») Jan 11, 2011 /
 
Köszi a linket!
(#) pocok1 hozzászólása Jan 12, 2011 /
 
Sziasztok!
Egy SAMSUNG MAX-ZS530 nak kellene a kapcsolási rajza
Az elektor tanyáról letölthető volna ha tag lennék, de csak úgy lehetek tag ha meghívnak
Előre is köszönöm a kapcsolási rajzot
(#) kadarist válasza pocok1 hozzászólására (») Jan 12, 2011 /
 
A "Get Manual"-al még letöltheted.
(#) pocok1 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 12, 2011 /
 
Nagyon köszönöm
(#) sevenup hozzászólása Jan 13, 2011 /
 
*** . a MAXON PM100 urh rádio kapcsolását keresem ha valakinek megvan meg ***
(#) sany hozzászólása Jan 13, 2011 /
 
Sziasztok!
Valaki tudna nekem olyan kapcsolási rajzot ,ami energiatakarékos fehér LED-es lámpát valósít meg?
(#) djgombi válasza sany hozzászólására (») Jan 13, 2011 /
 
Hali!
>>>ITT<<< nézz szét!
(#) sany válasza djgombi hozzászólására (») Jan 13, 2011 /
 
Köszi! Nem írtam , bocs.Akkuról kellene üzemelnie.
(#) Nongelous hozzászólása Jan 14, 2011 /
 
Üdv, Fujitsu Siemens 21P3 monitorhoz kéne kapcsolási rajz, hasonló is megteszi... Előre is köszönöm!
(#) zsel55 hozzászólása Jan 14, 2011 /
 
Sziasztok. Szeretném ha tudnátok segiteni.Egy Pioneer CT660 as kazettás dek kapcsolási rajzát keresem.Elöre is köszönöm.
(#) proli007 válasza sany hozzászólására (») Jan 14, 2011 /
 
Hello!
Van a Skori oldalán olyan is, csak olvasni és kattintani kellett volna..
üdv! proli007
(#) karika200 hozzászólása Jan 15, 2011 /
 
Üdv!

Egy másik fórumtémám kapcsán írok ide is. Egy Sonashi ZX-382 autórádió kapcsolási rajzát keresem, illetve nekem elég lenne annyi információ is, hogy milyen forgókondi van benne, mivel cserére szorul. Az is megoldaná a problémámat, ha csak valaki ad egy kis útbaigazítást, hogy hogyan deríthetném ki, vagy milyet rakhatnék a helyére "találomra". Köszönöm a segítséget!
(#) konam hozzászólása Jan 15, 2011 1 /
 
Üdv.mindenkinek! Egy Luxlite egyszínű piros futó fényújsághoz //RJ 11-s interfész 12V táp// kérnék segítséget, PC kommunikációs bekötési kábelrajz és szoftvert, és ha volna valakinek erről kapcsolási rajz.Tisztelettel megköszönném.
(#) karika200 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 15, 2011 /
 
Hmm, köszönöm. Küllemre egy az egyben ilyen van benne. na majd hétfőn beszerzek egyet aztán kipróbálom az új kondival. Majd nyilatkozok, hogy mire jutottam. Köszönöm!
(#) rockersrac válasza konam hozzászólására (») Jan 16, 2011 /
 
Nem akarok bele vau, de esetleg típus adatokat, meg képeket osztanál meg velünk, hátha így könnyebb a dolog? :hide:
(#) konam válasza rockersrac hozzászólására (») Jan 17, 2011 /
 
Szia valóban úgy könnyebb lenne.De se-milyen felirat nincs feltüntetve csak a Luxlite.Ez egy 80cm hosszú egy színű /piros/ fényújság. Távirányítós, de sajnos nincs meg így vettem.
(#) Doncso válasza konam hozzászólására (») Jan 17, 2011 /
 
Szia. Talán ez segít : Bővebben: Link nem sok. Egyébként, szerintem sima univ távval vezérelhető lenne.
(#) attrax hozzászólása Jan 17, 2011 /
 
WMD 1S Ónelszívós állomás kapcs rajz kellene.Túlfűt a páka,elromlott a szabályozórész.Triak csere volt de a meghajtó optó folyamatosan vezérli amit proci hajt.Abba belemegy a hőelemszignal ami kikapcsol tehát jó.5leteket szivesen vennék.Valamint meghalt a szivattyút üzemeltető nyomógomb egyik lába és a hőelem közé iktatott dióda amit nem tudok hogy mi lehetett.Lett egy nagy zárlat és kipurcant.A táp is kifeküdt de azt megcsináltam.Most a fűtés folyamatosan kapja a 24V-ot.
wmd 1s
tömbrajzot találtam de az kevés..
(#) leocska66 hozzászólása Jan 18, 2011 /
 
Sziasztok! Egy Daewoo L1711 monitor rajzát keresném , ma adta ismerősőm , és nem kapcsol be , és az 2AS01 IC re gyanakszom , ezért szeretném ,hogy akinek meg van a rajza az legyen szíves felrakni vagy linkelni.
Köszönöm
(#) Robi85 hozzászólása Jan 19, 2011 /
 
Sziasztok. Egy Grundig Fine Arts v12 erősitő kapcsi rajzára lenne szükségem. Köszönöm előre is.
(#) Bagyula hozzászólása Jan 19, 2011 /
 
Sziasztok !

Az EMG-1115 (TR-0105) típusú hanggenerátor kapcsolási rajzát ,gépkönyvét keresem .Köszönöm
(#) Tockos hozzászólása Jan 19, 2011 /
 
Sziasztok!
colorfon Disco color C23-B hez keresek kapcsolási,rajzot, fotót. Fénykép is jó lenne, mert egyszerű a vezetékelése de egy szálat nem tudok hova kötni. Újra lett forrasztva minden vezeték.
(#) gelka hozzászólása Jan 19, 2011 /
 
Sziasztok

Dell TSA8 laptop töltő csatlakozójának lábkiosztására lenne szükségem.Köszönöm.
(#) Gyuresz hozzászólása Jan 19, 2011 /
 
Sziasztok
Yamaha Tyros 3 subwoofer beköttéséhez keresek rajzot.
Pontosaban hogy a 8 pin Mini din csatlakozón melyiken mi merre megy.
Meg kell egy sub woofert csinaljak 2.1 nek, csak nem tudom a lábkiosztást.
(#) Rumcájsz hozzászólása Jan 20, 2011 /
 
Sziasztok!

Találkozott már valaki PIC-kel felépített (nem DDS-el) előállított szinusz HF jel generátorral?

Ötlet?
Következő: »»   153 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem